Redyellow'un Kervan'ı 1154 (22.01.2015) Bu vebale hepiniz ortaksınız!

redyellow

Kıdemli Üye
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,260
Tepkime puanı
874
Puanları
113
Konum
ankara
Web sitesi
redyellow.besaba.comBir kaç senedir bir çok aselsan çalışanı mühendis vs. gibi kıymetli beyinler şüpheli bir şekilde öldürüldüler, intihar ettiler vs.vs.


Ve hiç birisiyle ilgili açık seçik bir durum çıkmadı ortaya.


Adamın hem boğazı kesilmiş, hem elleri kesilmiş, İNTİHAR deniliyor, yahu bir insan kendi kendinin hem boğazını hem ellerini kesip intihar edebilir mi?


Ve Bakan bu ölümlerle ilgili olarak diyor ki; KAFAMIZI KARIŞTIRIYOR!

Ya Allah aşkına sayın bakan, siz İCRA MAKAMINDA olan kişilersiniz, sizin kafanız karışmayacak, siz olayı çözeceksiniz yahu!Fatih Sultan Mehmet'in Fatih Camii içinde bulunan türbesi, yaklaşık 35 bin liralık elektrik borcu yüzünden karartıldı. Devlet büyüklerinden birinin camiye geleceği haberi üzerine elektrikler dün akşam saatlerinde alelacele açıldı. Kültür Müdürlüğü, elektriğin borcundan dolayı kesildiğini doğruladı!!!


Haber aynen böyle.


Fatihin Türbesinin elektriği BORÇ yüzünden kesiliyor!


Bu rezalet yetmezmiş gibi DEVLET BÜYÜKLERİNDEN BİRİ CAMİYE GELECEK diye de alelacele ELEKTRİK DÜN AKŞAM TEKRAR AÇILIYOR!


Demek ki Fatih Sultan Mehmet Han'nın oraya gelecek olan "devlet büyüklerinden biri" kadar kıymeti yok!!!


Yazıklar olsun be, yazıklar olsun.AKPnin içinde "alçaklar", "hainler" varmış.


Emin olun ben demiyorum.

Akpnin kendi milletvekili Şamil Tayyar diyor.
Konyada terk edilmiş haldeki bir otomobilde yaklaşık 40 bin adet tabanca mermisi ele geçirilmiş.


40 bin adet!


Küçük bir cephanelik kadar var maşaallah!


Paraleldir paralel!AKP Adıyaman milletvekili Mehmet Metiner Yüce Divan yönünde oy kullanan AKP’li vekillere ağır hakaretlerde bulunarak “hesap sorulacak” demiş.


Erdoğan için “biatsa biat, itaatse itaat” çıkışıyla bilinen Mehmet Metiner, A Haber’de yaptığı açıklamada "İçimizdeki ihanetçilerin sayısı az değilmiş. Bunun adı tek kelimeyle ihanettir. İhaneti göremeyecek kadar akılsız olanların siyaset yapmaması gerekiyor. Ben partimizden daha önce istifa edenleri bu şekilde davrananlardan bin kat daha şerefli addediyorum" diyor.


Gözü dönmüş bu metinerin!
Ali İsmail Korkmaz davası sonuçlanmış.


Mahkeme 2 polise 10'ar sene hapis cezası vermiş.


Şimdi: Ortada bir ölüm olayı var, bu polisler İsmail korkmazı kasten öldürmüşlerse, suçlularsa 10 yıl neyin nesi? daha ağır bir ceza ile cezalandırılmaları gerekmez miydi?


Yok bu polisler kastten öldürme vs. olayını yapmamışlarsa o zaman neden ceza alıyorlar?


GAZ ALMAK için mi?
GÜNÜN ÇİZGİSİ:


uykusuz-002.jpg


Tayyip erdoğanın "daha da gelmem davos'a" demesinin ardından türkiyeden hiç bir hükümet yetkilisi gitmiyordu davosa, bu sene bizzat başbakan davutoğlu yanında 4 bakanla birlikte Davosa katılmış.


İsrail ile ilişkiler kesilmedi, ticari-ekonomik ilişkiler devam etti, şimdi de davosa bizzat başbakan seviyesinde katılındı.


Yani eski tas eski hamam!Mardinde çarşaflı iki kişinin erkek olduğundan şüphelenilmiş, durdurulmuş, birisi yakalanmış, birisi kaçmış.


Ve gerçekten de yakalanan kişi bir Türkmüş ve erkekmiş.


Peki bu vatandaş neden çarşaf giymiş olabilir?


Tahmin????


Genelde hep terörist, ışid vs.vs. denecektir ama öyle değil.


AİLESİNİN GÖRÜŞMELERİNE İZİN VERMEDİĞİ KIZLA GÖRÜŞEBİLMEK İÇİN bu kılığa girmiş!!!

Emine Ülker Tarhan.


Eski YARSAV başkanı.


Eski chp milletvekili.


Yeni çiçeği burnunda Anadolu Partisi Genel başkanı.


TBMMde yapılan 4 eski bakanla ilgili yüce divan oylamasına katılmamıştı, bununla ilgili açıklama yapılmış.


Rahatsız olduğu, hastanede olduğu, oylamaya katılmadığı için lince tabi tutulduğu vs. söyleniyor.


Anadolu partisinin açıklamasında chp hedef alınıyor ve: "AKP'nin gayrimeşru komisyonlarında boy gösterip, içi boş konuşmalardan öteye gidemeyerek AKP diktatörlüğüne yardımcı olanlar, kendi milletvekillerini dahi kontrolden aciz olanlar, Sayın Genel Başkanımızı hedef alarak aslında ne kadar korktuklarını da göstermektedirler. Bugüne kadar etkili bir muhalefet sergileyemeyenlerin sağlık sorunu yaşamakta olan ve iki gündür müşahede altında tutulan Genel Başkanımıza geçmiş olsun deme nezaketini göstermek yerine, insanlıktan uzak bir şekilde saldırmalarını şiddetle kınıyoruz." deniyor.Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığının, "casusluk", "devletin birliğini bozmak" ve "kriptolu ve normal telefonların usulsüz dinlendiği" iddialarına ilişkin soruşturması kapsamında savcının tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk ettiği kişilerden 4'ü tutuklanmış.


Onlarca kişiyi gözaltına alıyorlar, yarısını savcılık bırakıyor, bir kısmını mahkeme bırakıyor, bakın bu operasyonlar ciddi demek için bir kaç kişiyi de tutukluyorlar.


Bu tutuklananlar da bir kaç ay yattıkdan sonra tahliye olurlar!AKPden yine gereksiz, lüzumsuz, saçma sapan bir konuşma daha.


AKPli Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, "AK Parti iktidarları olarak yapılacak daha çok işlerinin olduğunu, Kur'an-ı Kerim'in bile 23 yılda tamamlandığını " vs.vs. söylüyor.


Şu kıyaslamaya bakın.


Pes!


Kafayı iyice sıyırdı bunlar.


Allah ıslah etsin.


Akpli mehmet ali şahin akpnin yüce divan oylamasında fire vermesini yorumlarken bu firelerin yolsuzluktan değil "bakara-makara" olayından ve "700 milyarlık saatten" dolayı olduğunu, bunlara tepki olduğunu söylemiş.


Eeee madem kendi milletvekilleriniz bile "BAKARA-MAKARA"ya tepki koyuyorsa, "700 milyarlık saate" tepki koyuyorsa akp yönetiminin eli armut mu topluyor, neden gereğini yapmıyor?


Mehmet Ali Şahin bu konuşmasıyla egemen bağış-bakara makara olayının gerçek olduğunu, 700 Milyarlık saat olayının gerçek olduğunu da kabul etmiş olmuyor mu?


Bu sözlerde samimi iseniz, GAZ ALMA olayı değilse:


ATSANIZA PARTİDEN MAKARACIYI!


ATSANIZA PARTİDEN ASGARİ ÜCRETİN 1.00 TLNİN ALTINDA OLDUĞU BİR ÜLKEDE 700 MİLYARA SATAN TAKANI!


Bırakın partiden atmayı, yüce divana, mahkemeye bile gönderemiyorsunuz, bi de konuşuyorsunuz!


Bu vebale hepiniz ortaksınız!
 
Üst