Redyellow'un Gözüyle 90 (16.12.2011)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Ne savaşı yahu ne savaşı???

Eğer bu rutin bir açıklama ise eyvallah ama son dönemlerdeki batının, amerikanın, israilin kışkırtması üzerine suriye ile bir savaş vs. ise müthiş yanlış bir adım.

AKP ülkeyi savaşa sokmak gibi bir hatayı yapmamalı.

İnşaallah rutin bir açıklamadır.

Osman Pamukoğlundan ilginç bir ropörtaj.

AKP çay kaşığı ile verdiğini kepce ile geri almak için habire çalışıyor!

Dünyanın en büyük teröristi Abd bir yalan ile bir ülkeyi işgal etti, yüzbinlerce insanı katletti, perişan etti, şimdi de defolup gidiyormuş!

Türk sineması bir emektarını daha kaybetmiş; Sakarya Fırat dizisi çekimleri esnasında kalp krizi geçirmiş, bir süredir hastanede tedavi görüyormuş ve bugün vefat etmiş, sevenlerine, ailesine başsağlığı diliyorum.

Yorum yapmazlar tabi... "benim militanım iyi", "senin militanın kötü" mantığında olanlardan başka ne bekliyorsunuz ki!!

Bdplinin tokatladığı komser adeta İNSANLIK DERSİ vermiş ve 10 tl manevi tazminat açmış ve kazanmış! Halbuki manevi tazminatın yanında maddi tazminat da açıp birkaç milyar alabilirdi rahatlıkla ama yapmamış!

Bazılarının bu davadan alması gereken dersler var, tabi alabilirlerse!

Güreş camiası çok önemli bir ismini kaybetmiş, Fevzi Şekerin sevenlerine, yakınlarına başsağlığı diliyorum.

İstanbul Barosu yetkilileri utanmadan sıkılmadan “staj eğitim merkezine türbanlılar giremez” diye girişe duyuru asmışlar, yazıklar olsun. Mahkeme değil, resmi daire değil, staj eğitim merkezi yahu, bu ne hazımsızlık??? Hani kamusal alan kamusal alan diyordunuz, demek ki bu savunmanız da bir yalanmış!

Hukuku temsil eden bir yer hukuksuzluk yaparsa, hukuku katlederse daha ne diyeceksiniz ki?

Yahu bıkmadınız mı insanların tüyüyle, kılıyla, örtüsüyle vs. uğraşmaktan?

Yeter ya!

Bunlar yakında CÜBBEyi imamlar da giyiyor diye başka bir kıyafet aramaya başlarlar!!!

"dost" kazığı diye buna denir herhalde!

Beter olsunlar!

Milliyet vs.vs. TEPKİ ÇEKEN diyor, sakalı tepki çekmiş!! hayret, kim ne karışır ki? Fidel Castronun sakalı tepki çekmiyordu da Fenerli Serdarın sakalı niye tepki çekiyormuş anlamadım.

İnsanların kılıyla, tüyüyle, örtüsüyle vs. uğraşmayı ne kadar çok seviyor bazı kesimler.

Size ne yahu, ister keser, ister uzatır size ne? Adam topcu, çıkar takır takır topunu oynar,sakalı, kılı,tüyü kimseyi ilgilendirmez diye düşünüyorum.

Allah akıl fikir versin de bu hain örgütden kurtulsun bu insanlar.

Aminnn.

Bu kadar hızlı dönersen ceryanda kalırsın, baş ağrısı yapar!!!

cumaow0.jpg

Hayırlı cumalar dostlar, tüm Müslümanların cumalarını kutluyorum, hayırlara vesile olmasını yaradanımızdan niyaz ediyorum.