Provokasyon ZAMAN’ı Vurdu!

Dua Nur

Kıdemli Üye
Dershaneleriniz ve hain yandaşlarınızıda alın defolun

vsrv4.jpg

Rüşvet ve yolsuzluk operasyonuyla ilgili olarak Fethullah Gülen’in açıklamalarını protesto etmek amacıyla Zaman Gazetesi’nin önüne gelen bir grup, bahçeye para sayma makinesi attı.

DHA’nın haberine göre Yenibosna’da bulunan Zaman Gazetesi önüne saat 15.00 sıralarında gelen 20 kişilik gruptan bir kişi, elinde bulunan para sayma makinesini güvenlik kapısının üzerinden, binanın bahçesine attı. Ellerinde AK Parti bayrakları olan eylemciler, Fethullah Gülen’i eleştiren sözlerin bulunduğu bir pankart açtı.

Üzerinde “Dershanelerini hain yandaşlarını al (İsrail’e Amerika’ya) defol” yazısı ve Fethullah Gülen’in fotoğrafı bulunan pankartı açıp Rabia işareti yapan göstericiler, “Dik dur eğilme, bu millet seninle”, “Hainlik yapmayın, başbakanı satmayın” ve “Tayyip’in askerleriyiz” şeklinde slogan attı.

Grup arasında konuşan bir katılımcı, “11 yıl boyunca sizi sırtında taşıdı. Siz sırtından vurdunuz. Arkasından bıçakladınız. Hainlik ettiniz” dedi. Eylemciler, yanlarında getirdikleri pankartı Zaman Gazetesi’nin önüne astıktan sonra ayrıldı.

medyagündem

Havas

Kısıtlı Erişim
etki tepkiyi doğurur..İnsanların güzel amelleri olduğu gibi ,şer veya kötü amelleride olabilir..
İnsan siyasetci veya cemaat lideri ise radikal söylemlerden uzak durabilir .bunu anlayışla karşılarız.
Okul açmak ve islamı ve külütürünü tüm dünyaya yayamak güze bir şey .Takdire şayan bir durum.Desdekliyorumda..

İslam adına ,eleştiriden uzak, tartışamaya mahal vermeyen ,varsada yoksada rislei nur ve f. gülenin kitaplarına dayalı dogma bir eğitim anlayışı asla benimsenemez..

İnsanların iyi niyyetle size aktardığı bukadar paranın verdiği güçle ,burnu havada ,kibir alametleri gösteren mazlumu görmeyen ve duymayan ,hesap verme gereği dahi hissetmeyen ,aman param elimden gider diye yahudi ve amerikan lobileriyle iş birliğine giren ve başbakanına cephe almaktan çekinmeyen cemaat yoldan sapmıştır kendini düzeltmelidir..

Butun kavimler zenginliğin verdiği sarhoşlukla aynı hataya düştüler !İşte ozaman allahın laneti başlar!
Ey cemaat uyan!

Dua Nur

Kıdemli Üye
ZAMAN’a binlerce abonesinden iptal şoku!

vxjv7.jpg

Sivil hükümete karşı resmen darbe girişimine soyunan cemaatin yayın organı Zaman gazetesi “abone iptali” şoku yaşıyor. Binlerce abonesi Zaman’ı protesto amacıyla aboneliğini iptal ettirmek için cemaatin gazetesini telefon yağmuruna tuttu.
Ancak ZAMAN da tüm bu iptallerle baş edemeyince çareyi abone telefonlarına çıkmamakta buldu. MEDYAGÜNDEM’e ulaşan şikayet mesajlarında, “Abonesi olduğum zaman gazatesi, Aboneliğimi sonlandıramıyorum, bu konuda müşteri hizmetleri mesai saatlerinde numarası meşgul iken, mesai saatleri dışında da mesai saatlerinde aranması gerektiği söyleniyor.” denildi.

medyagündem

ramazan_17

Yasaklı
Zaman Gazetesi'nin "Türkiye'nin en çok satan gazetesi" sloganı sosyal medyada alay konusu oldu. "Tabi ki Türkiye'nin en çok satan gazetesi Zaman diyen" sosyal medya kullanıcıları "Erbakan'ı sattı, Erdoğan'ı sattı, Müslümanları sattı, bu ülkeyi sattı..." diyerek Cemaat gazetesiyle dalga geçtiler.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Zaman Kapıdışarı Edildi

vyucx.jpg

Zaman eridi, eridi ve artık durdu. İnsan içine çıkacak yüzleri kalmadı. Cemaatin yayın organı Zaman gazetesine tepkiler artık sokaklara taştı.
Apartman kapılarına asılan uyarılarla Zaman’a tepki gösterildi.
Binlerce insan Zaman aboneliğini iptal ederken, tepkiler artık apartman kapılarından duyuruldu.

medyagündem

Dua Nur

Kıdemli Üye
Zaman’dan aboneye iptal zulmü!

KnQo5x.jpg
xYQpAx.jpg

.E.Ç. adlı bir vatandaş, ısrarla “istemediğini” bildirmesine rağmen aboneliğini iptal etmeyen Zaman’a posta kutusuna astığı mesajla tepki gösterdi.
Hükümet’e yönelik kirli 17 Aralık operasyonunda parmağı olmakla eleştirilen Cemaat’in yayın organlarından Zaman gazetesinin yanlı yayınları okuyucularının da tepkisini çekiyor.

Akit’in haberine göre, yurdun dört bir köşesinden vatandaşların, operasyon konusundaki duruşu ve yayınlarına tepki göstererek, Zaman aboneliklerini iptal ettirmek istedikleri haberleri geliyor. Ancak Zaman gazetesi yetkili birimlerinin, vatandaşların bu taleplerini yerine getirmeyerek, iptale yanaşmadıkları ileri sürülüyor.

10 KEZ ARADIM, HALEN GELİYOR

İşte İ.E.Ç. adlı vatandaş. Akit’e yaptığı açıklamada “Kardeş hatırına zoraki abone olduğum Zaman gazetesi aboneliğimi iptal ettirebilmek için en az 10 kez müşteri hizmetlerini, abonelikte aracılık eden kardeşimi ve dağıtım bürosunu aramama rağmen gazete gelmeye devam ediyor” dedi.

POSTA KUTUSUNA MESAJ BIRAKTI: İSTEMİYORUM GETİRMEYİN

İ.E.Ç. adlı vatandaş, çareyi posta kutusuna mesaj bırakmakta buldu. Vatandaş, fotoğrafını çekip gazetemize de gönderdiği mesajında şöyle dedi: “Zaman gazetesi dağıtıcısı arkadaş. Aboneliğimi 18.12.2013 tarihi itibariyle iptal ettim. Bu konuda en az 10 kez müşteri hizmetlerinizi aradım. Yetmedi 2 kez dağıtım büronuzu aradım. Ama posta kutuma neden hala gazete bırakılıyor anlamış değilim. Benim iptal ettirmiş olmam önemli değil ki. Zira siz hala (Müslümanları) en çok satan gazetesiniz. Daire 14.”

medyagündem

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
zamanın tirajı 50.000.000 da olsa değişen birşey yok.

1- kemimiyet önemli değildir. asıl önemli olan keyfiyettir.

2- fetulah beyin yaptiği beddua çok önemlidir. artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. ya yok olacak, ya da düşmanını yok edecek. ortası yok.

3- fetulah bey ve de taraftarlarına seslenmek istiyoruz. biz mümin kardeşiniz olarak uyanmanızı ve de gerçeği görmenizi yüce Allah (cc) tan diliyoruz. uyanın!!!

Dua Nur

Kıdemli Üye
zamanın tirajı 50.000.000 da olsa değişen birşey yok.

1- kemimiyet önemli değildir. asıl önemli olan keyfiyettir.

2- fetulah beyin yaptiği beddua çok önemlidir. artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. ya yok olacak, ya da düşmanını yok edecek. ortası yok.

3- fetulah bey ve de taraftarlarına seslenmek istiyoruz. biz mümin kardeşiniz olarak uyanmanızı ve de gerçeği görmenizi yüce Allah (cc) tan diliyoruz. uyanın!!!

Örgtütün iyilik sever adanmış ruhları var. Onlarla sorun yok. Ak Parti destekçisi onlar. Ammaaaa bir de ATANMIŞ RUHLAR VAR, topsakal çetesi. Sorun çıkartan onlar. İşlerini bitireceğiz Allah'ın izniyle.

Dua Nur

Kıdemli Üye
[video=youtube_share;1Xz7MQLOlxU]http://youtu.be/1Xz7MQLOlxU?t=4s[/video]

Dua Nur

Kıdemli Üye
ek4p9x.gif

Sivil Dayanışma Platformu (SDP), İstanbul merkezli operasyona yönelik haberleri nedeniyle Zaman Gazetesi'ni protesto etti.

Zaman'ın Yenibosna'daki merkezi önünde toplanan göstericiler Zaman gazetesi yaktı. Gazete aleyinde sloganlar atan grup, ellerindeki pankartlarla Başbakan Erdoğan'a destek çıktılar.

KZvagK.jpg

xA4vze.jpg

xBJ1Vx.jpg
habervaktim

ibrahimcan

Üye
Trajlarda 1 Numara çıkmaları Çok Normal Ben bizzat biliyorum ki . Her Öğrenci evine Öğrenci sayısı kadar gazete gönderilir .. posta kutularına sıkıştırılır hatta bir çoğu posta kutusundan dahi alınmaz . fabrikalara işçi sayısı kadar gazete ... dershanelerde bir çok bölgede zoraki abonelik .. sadece gazete değil kitap alımlarında dahi zorakilik var . şu an İSKELET aboneler Yoğun bir şekilde İPTAL ediyorlar aboneliği . zaman ise çareyi ya bedava dağıtmakta yada aboneliği iptal etmeyerek veya iptali erteleyerek bulmaya çalışıyor :))

ömerusta

Kıdemli Üye
kukla olmaya meraklı bir milletiz hep kukla olanlar bu günde tayip kuklsı kesilmişler kuklaları yuhluyorlar halbu ki yılan kendi ***larına girdi leylek olsalarya
iki sahtekar tozduman miletin malını vede imanını çalıyorlar bizlerde kuklalık uşaklık ediyoruz

Dua Nur

Kıdemli Üye
x0VD5B.jpg

Zaman gazetesi yetkililerinin AK Parti Ankara Yenimahalle teşkilatını arayarak fişleme iddialarıyla korkuttuğunu yazan Star gazetesi yazarı Hakan Albayrak
, yazısında zorla Zaman’a abone edilen bir tüccarın hikayesini anlattı.

Hükümet cemaat kavgasında ateşli yazılarıyla dikkat çeken Albayrak, Zaman gazetesini çileden çıkaracak bir yazı kaleme aldı. 17 Aralık sonrası resmen AK Parti Ankara Yeni Mahalle teşkilatına giderek üye olan Albayrak, bügünkü köşesinde Yeni Mahalle ilçe Başkanı Ramazan Can’dan ilginç haberler aktardı.

GÜNDE 1000 KADAR EV ZİYARETİ

Yazar, kendisine anlatılanlara göre Partililer kapı kapı geziyor, günde 1000 kadar ev ziyaret ediyor, vatandaşlara kitaplar ve broşürler hediye ediyor, yüzyüze görüşmelerde Yeni Türkiye davasını anlatıyor ve isteyenlerin üyelik kaydını yapıyorlar.

Son gelişmeler sonrası her gün 200 Yeni Mahallelinin AK Parti’ye üye olduğunu belirten yazar, üye olanlar arasında CHP ve MHP seçmeni ile hatırı sayılır derecede Gülen cemaatine mensup kişilerin de olduğunu yazdı.
Bu durumdan ‘abi’lerin rahatsız olduğunu dile getiren Albayrak, o iddiayı ve Zaman aboneliği üzerine çarpıcı bir hikayeyi okurlarıyla paylaştı.

ZAMAN’A ABONE OLMA HİKAYESİ

(…)Zaman gazetesinden teşkilata telefon açıp “Vatandaşlardan üye olmayanları fişlediğiniz söyleniyor” demişler.

Bunu duyunca, Zaman gazetesinden hazzetmeyen tüccar bir arkadaşımın bu gazeteye abone olma hikâyesi geldi aklıma.
Şöyle anlatmıştı hikâyeyi: “Önce bir çocuk gönderdiler. Abone olmayacağımı söyledim. Sonra gazete temsilcisi bizzat geldi. Ona da aynısını söyledim. Sonra bir ‘abi’ geldi. Yine aynısını söyledim. Nihayet, iş yaptığım bir arkadaşa telefon açtırdılar. Öyle ısrar etti ki, gönül koyabileceğini ve işimin bozulabileceğini hissettiğim için tamam dedim.”

ABİLER HERKESİ KENDİLERİ GİBİ SANIYOR GALİBA

Fevkalade ‘totaliter’ bir anlayışla karşı karşıyayız.
Her gün 1000 evde belki 3000 kişiyle görüşüp 200 kişiyi partiye üye kaydeden AK Partililerin geriye kalan 2800 kişiyi fişledikleri gibi komik bir düşünceye kapılabilmek de ancak böyle ‘totaliter’ bir anlayışla mümkün olabilirdi zaten.
‘Abiler’ herkesi kendileri gibi sanıyor galiba.”

ALBAYRAK’IN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

medyagündem

Dua Nur

Kıdemli Üye
37 #AK‏@hsyn37asr20 sa

ZAMAN GAZETESİ ALANA " KARNINA BASINCA BEDDUA EDEN OYUNCAK HOCA "BEDAVA =))))

KP37Vv.jpg

dostluk

Kıdemli Üye

Dua Nur

Kıdemli Üye
Sokaklar ZAMAN çöplüğüne döndü!

K682ml.jpg

Zaman Gazetesi‘ne öfke dinmiyor. Cemaat medyasının amiral gemisi Zaman, hem yayın politikası hem abonelik iptal işlemleri sebebiyle büyük tepki çekiyor.

17 Aralık Operasyonu sonrasında yaptığı yanlı yayınlarla büyük tepki çeken Zaman Gazetesi’ne olan okuyucu tepkisi çığ gibi büyüyor. Cemaat gazetesi kendisine gelen yüzbinlerce üyelik iptal başvurularını işleme koymamak için her türlü hileli yolu deniyor.

SOKAKLAR ZAMAN ÇÖPLÜĞÜNE DÖNDÜ

Zaman Gazetesi çalışanları abonelik ücretlerini geri ödemediği gibi okuyucuların, “Parası batsın biz artık bu gazeteyi okumak istemiyoruz lüften getirmeyin” demesine rağmen gazeteler okuyucuların adresine bırakılıyor.

ABONELİKLERİ İPTAL ETMİYOR TİRAJI SAKLIYOR

Bayilik satışı yerlerde sürünen ve abonelik için ne tür yöntemler yollar denendiği toplumun tüm kesimleri tarafından bilinen Zaman Gazetesinin tiraj kaybını gizlemeye çalışması artık komik kaçıyor. Zaman gazetesi aboneliği iptal edilmeyen okuyucular, www.sikayetvar.com’da bu gazete yöneticilerine olan sitemlerini dile getiriyor.

Toplumun geniş bir kesimi tarafında büyük tepki çeken Zaman Gazetesi okuyucuların abonelik iptalini geri çevirerek haksız kazanç elde ediyor.

İşte o sikayetvar.com’daki şikayetlerden bazıları;

xYJBqk.png

KZJDM3.png
KrRQ6a.png
wLEaZV.png
medyagündem

ebkem

Baş Yücelik
Dün Bank asyaya gittiğimizde hesabımızı kapattırmak için sadece gözüme ilişeni 4 tane zaman vardı. Bir mekanın içine en az on tane bırakıyorlar adı tiraj oluyor. Pislik egoistler