Platform

uzAyli

İhvan Forum Üye
Adam kurtuldu mu yani ,kızın mesaj olmasından kast ne ? Platformun mantığını çözdüler helal olsun lakin hepsi öldü yea ,bizim kitapçı ölü ile konuştuğuna göre oda sizlere ömür herhalde :) mesaj olan kız o platformda mı doğmuş yani ben öyle anladım, mesihti mesajdı konuşmak beni yoruyor ??

Hakperest

Kıdemli Üye
Adam kurtuldu mu yani ,kızın mesaj olmasından kast ne ? Platformun mantığını çözdüler helal olsun lakin hepsi öldü yea ,bizim kitapçı ölü ile konuştuğuna göre oda sizlere ömür herhalde :) mesaj olan kız o platformda mı doğmuş yani ben öyle anladım, mesihti mesajdı konuşmak beni yoruyor ??
Niye spoiler veriyon gıı
Spoiler istesek bin takla atardın şimdi

uzAyli

İhvan Forum Üye
Izledin bitti sandım :)

Hakperest

Kıdemli Üye
35. dakikadayım
Normal insanların izleyemeceği bir film
Yada normal insanın izlediğinde normali terkedeceği bir film

Adamsın ruh hali gibi bir film

uzAyli

İhvan Forum Üye
Mesaj çukurdan saf ve masumlar çıkabilir anlamını mı taşıyordu, psiko sosyal deney platformu anca bu kadar kurgulanabilirdi, Allahtan iğrenç sahneler karartılmış çay içip kurabiye yiyordum midem bulandı insan yediler yea bööğğ :) bence 2ncisi çekilir

Hakperest

Kıdemli Üye
Mesaj çukurdan saf ve masumlar çıkabilir anlamını mı taşıyordu, psiko sosyal deney platformu anca bu kadar kurgulanabilirdi, Allahtan iğrenç sahneler karartılmış çay içip kurabiye yiyordum midem bulandı insan yediler yea bööğğ :) bence 2ncisi çekilir
Yok gıı kurtuluş falan yok
Sistem eleştirilerinden oluşuyor
Din, kapitalizm, baskıcı rejimler, halktan kopuk yönetimler, sosyalizm, idealizm, komünizm eleştirileri var
Hepsinin eksik yada işe yaradığı noktalara atıf var

Boşuna sosyoloji okumadık dak

Gerçek bir çözüm yok ama en tepeye üretim bandına masumiyet ve merhamet bilinci konursa belki olaki en dipte masum bir kız çocuğu olabilme ihtimali ile hareket edip ona göre düzenleme yapılır ve kısmen düzgün yaşanılabilir

uzAyli

İhvan Forum Üye
Evet gerçek çözüm vermemişler kendi kendine olmaz verdikleri izmle hic olmaz :) sen kac verdin sn sosyologum filme ?