OSForensics - Bedava Kurtarıcınız

YagmuR

Üye
Katılım
18 Ağu 2006
Mesajlar
2,504
Tepkime puanı
586
Puanları
0
Yaş
35
Konum
¤´ UnuTuLu§taN `¤
Web sitesi
www.gencislam.com
20101115043354_security.jpg


PC'nizi profesyoneller gibi koruyun.

PC'nizdeki ciddi sorunları çözmek için pahalı yazılımlar şart değil; bu bedava araçla her şey mümkün...

Eğer bir bilgisayar uzmanı değilseniz, PC'nizde meydana gelen sorunları gidermek için muhtemelen size tavsiye edilen belli programları kullanıyorsunuzdur. Bu programların daha çok özelliğe sahip olanları ise ne yazık ki el yakacak kadar pahallı.

OSForensics adlı bir program ise işletim sisteminizin en derin kayıtlarına kadar gelişmiş metotlarla araştırmanızı ve tüm sorunları aynı TV dizilerindeki "olay yeri inceleme" ekipleri gibi ustaca gidermenizi sağlayabiliyor. En güzeli ise bunu tamamen ücretsiz olarak yapıyor.

OSForensics'i kullanırken her çalışmanızı ayrı bir "dava" olarak açabilir ve davalarınızı daha sonra yeniden gözden geçirmek üzere kaydedebilirsiniz. Bu ücretsiz ama çok yetenekli program ile bilgisayarınızdaki kayıp dosyaları bulabilir, Windows kayıt defterini yakından inceleyerek hatalarını bulmanız mümkün. Bilgisayarınızda son zamanlarda gerçekleşen tüm işlemleri gözden geçirebileceğiniz "Recent Activity" bölümü ve hatta silinmiş dosyaları kurtarmak için "Deleted File Search" bölümü de mutlaka işinize yarayacaktır.


OSForensics'i indirmek için tıklayınız
 
Üst