Operasyonlar Fuat Avni'yi Susturdu : Bilgi Akışı Durdu

Enes

İhvan Forum Üye
bugün paralel haber sitelerinde bile "fuatavni hakkında kuşkular" başlıklı haber vardı.

hepsi kaynak holdinge kayyum atanmasını nasıl haber vermez diye isyan ediyordu.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
bugün paralel haber sitelerinde bile "fuatavni hakkında kuşkular" başlıklı haber vardı.

hepsi kaynak holdinge kayyum atanmasını nasıl haber vermez diye isyan ediyordu.

Abi bu iş danışıklı dövüş

Bana kalırsa Cemaat kendi içerisinde bir günah keçisi arıyor.

Bütün pisliklerini, hainliklerini o günah keçilerine yıkacaklar "işte buymuş yapan, cezalandırın" diyecekler

Bu F.Gülen dahi olabilir, E.Dumanlı olabilir, Zekeriya Öz olabilir amma büyük balık olacak

Sonra kendilerini eleştirir gibi yapacaklar, bizde onların samimiyetine inanıp "vay be, adamlara bak, kendilerini eleştiriyorlar, demekki bunlar yapmamış" diyeceğiz

Fuat Avni biliyordu belki, bilerek susmuş, bize yem atmış da olabilir.

Tek dileğin ümmetin ve milletin tek kurtuluş gemisi şu güzel vatana hainlik edenler cezasız kalmasın.

Haksız babamsa da hesap sorulsun

Enes

İhvan Forum Üye
Emre Erciş de Gülen cemaatine vuruyordu dün.

Gemiden kaçan kaçana :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
sira kakalagada gelecekonlaraaz destek olmadi

d3ycmvt6qqusqcu7b.jpg

devlet bahçelinin selamı var sana.

gamsız

Profesör
Bütün şer cephesinin şirreti duracak

Enes

İhvan Forum Üye
Fazilet Partisi Kapatildiginda Batan Gemiden kacan Fareler Misali Gemiyi Terk eden Sizlerdiniz

Desifre bugüne kadar seninle hiç bu tarzda konuşmadım. Üslubuna dikkat et. Fikir konuşacaksan gel konuşalım yok kir yayacaksan, sözden çok ses çıkartacaksan ben yokum.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Fazilet Partisi Kapatildiginda Batan Gemiden kacan Fareler Misali Gemiyi Terk eden Sizlerdiniz

Desifre bugüne kadar seninle hiç bu tarzda konuşmadım. Üslubuna dikkat et. Fikir konuşacaksan gel konuşalım yok kir yayacaksan, sözden çok ses çıkartacaksan ben yokum.

Deşifre:

Enese katılıyorum, şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla enes arkadaş uslubuna dikkatli bir arkadaştır, senin ona karşı bu uslubun (diğer bir kaç azılı yandaşa uyar belki) biraz fazla kaçmış.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Hüseyin Gülerce paralel ihaneti tek tek anlattıBir dönem paralel örgütün yayın organı Zaman Gazetesi’nde yazarlık yapan Hüseyin Gülerce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ‘Bana ihanet ettiler’ dediği Gülen Cemaati'nin şoke eden planını bir kez daha yazdı.

2012'deki 7 Şubat MİT krizine kadar eğitim yoluyla gençliğe sahip çıktığı için Hizmet hareketine iktidarın tüm gücüyle destek verdiğini hatırlatan yazar, yazısına şöyle devam ediyor:
MİT KRİZİ VE GEZİ OLAYLARI
"Nereye kadar? 7 Şubat 2012’de bir savcı marifetiyle başlatılan MİT krizine kadar. Sonra 2013 Mayıs sonunda İstanbul’da Gezi Parkı olaylarındaki savrulmaları var. Gezicilere destek çıkmakla kalmadılar, Gülen “onlara çapulcu demeyin” diye sahiplenirken, hiç yapmadıkları bir üslupsuzluğa cür’et ettiler. Zaman gazetesinde, Today’s Zaman’da Erdoğan’a hakaretler başladı. Gülen’in yol verdiği kendini bilmezler, sosyal medyada küfürler etme ahlâksızlığını bile yaptılar. Erdoğan, itibarsızlaştırma saldırısının boy hedefiydi. Halkın seçtiği, sevdiği bir insana bu saldırının kaynağı kimlerdi, hangi odaklardı? Şaşıranların başında gelenlerden biri de bendim. 7 Şubat’ta devlete savaş açıldığı gün tepki verdim. “O savcıyı yabancı istihbarat merkezleri mi kullanıyor?” diye sordum. Gezi olayları için “Erdoğan gitsin, AK Parti kalsın Planı” ile karşı karşıya olduğumuzu Zaman’da yazdım.
YENİ KABİNE
Devamı geldi. 17/25 Aralık’ta Başbakanın oğlunu, başbakanın evinde tutuklamaya kalkan bir siyasi darbeye teşebbüs ettiler. O gün bu tutuklama gerçekleşseydi, bizzat bana söylendiği gibi (isim de verdiler) bir ismin başkanlığında yeni kabine kurulacaktı. Kendilerine göre Bakanlar kurulu listesi bile hazırdı...
CHP VE HDP'YE DESTEK
Darbeleri başarısız olunca paniklediler, savrulmaya başladılar. Üç ay sonra 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde, kendilerine en büyük desteği vermiş olan Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlarını değiştirmeyi gözlerine kestirdiler. Onlar giderse AK Parti tökezler, Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığının önü kesilir hesabını yaptılar. Var güçleriyle CHP’li adayları desteklediler. Yine başaramadılar. Sonra cumhurbaşkanlığı seçiminde muhalefetin ortak adayına destek verdiler. Bir daha başarısız oldular. En sonunda 7 Haziran ve 1 Kasım’da HDP’yi desteklediler. 7 Haziran’dan sonra CHP-MHP-HDP hükümeti isteyecek kadar, yani PKK’nın siyasi temsilcisinin hükümet ortağı olması için çabalamaya kadar, kendilerini kaybettiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “bana ihanet ettiler” çıkışını iyi anlamak lazım. Samimiyetle her yardımı yaptığınız insanların ihaneti var.

ABD SENATOSUNDA İMZA TOPLADILAR
Erdoğan, ihanete uğrayan bir insanın haklı tepkisini veriyor. Aynı tepkiyi ben de veriyorum. Legal zeminde, mana boyutlu demokrasiyi savunarak bütün samimiyetinizle gönüllü olarak yer alıyorsunuz. Sonra bir bakıyorsunuz, Masonlukta bile olmayan bir gizlilikle ihanete doğru adım adım gidilmiş. Öyle ki, “Türkiye’nin MİT TIR’ları ile teröre destek verdiği”ni dünyaya jurnallemeye kadar. Öyle ki, ABD’de 100 senatörden 80’inden Yahudi lobisinin desteği ile Türkiye’nin Cumhurbaşkanı ve hükümeti aleyhinde imza toplamaya kadar...

İhanet karşısında iki şey söylenir: Kimsenin hatırına bakılmaz, Hakk’ın hatırı âlidir. Milletin hakkını gasp edenlerden bunun hesabı sorulur."

DESIFRE

Yasaklı

O ifadem Genel e idi Gemiden ifadesi sana ait sözüm Sahsina degildi

Yaptigim Tespittir Vesselam

Enes

İhvan Forum Üye
Güzel kılıf vesselam.

Bir seçim yenilgisi bu kadar üslup bozuyorsa vay halimize.

Siyasi tercihler bu pencereden değerlendirilemez. Kimse fazilet partisi kapatıldı diye gemiyi terk etmedi. Yol ayrımı koca milli görüş hareketini işte böylesi üslubu bozuk kişilerin insafına bırakan şuan ki üst kadronun koltuk sevdası yüzünden oldu. İyi de oldu.

Nefret siyaseti yapmaya devam edin. Geminiz çoktan battı.

DESIFRE

Yasaklı
Güzel kılıf vesselam.

Bir seçim yenilgisi bu kadar üslup bozuyorsa vay halimize.

Siyasi tercihler bu pencereden değerlendirilemez. Kimse fazilet partisi kapatıldı diye gemiyi terk etmedi. Yol ayrımı koca milli görüş hareketini işte böylesi üslubu bozuk kişilerin insafına bırakan şuan ki üst kadronun koltuk sevdası yüzünden oldu. İyi de oldu.

Nefret siyaseti yapmaya devam edin. Geminiz çoktan battı.

Bizim oy Kaygimiz yok tek kisi de kalsak
Raydan cikmadikca Saadetliyiz benim bu Tespitimde yeni degildir Yarasi olan Gozunur

Ayriza Nefreti Biz Akp Cemaat arasinda gördük

Öküz ölünce, ortaklik Bozulunca Akp nin tutumu ile tanimis olduk Nefreti

Vesselam

bi husben

Kıdemli Üye
Saadetçi yobazların anlamadığı nokta şu saadet misyonunu doldurdu miadını bitirdi bu saadetten bu saatten sonra ne koy olur nede kasaba mezra bile olmaz
Recep Tayyip Saadet parsısının yavuz sultan selımıdır o kadar.

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
kim bilir belki görev süresi dolmuştur :)