öğrenci evi

EGELI EFE

Doçent
Uyku saatleri gece 5 gibidir..
Okula da akşamüstü 5 gibi gidiyoruz ve yine geç kalıyoruz :D

sabahtan akşama kadar orhan babadan takılırız :D

SAkarlık desen diz boyu zaten :wallbash[1]: ..Birisi var evde kıra kıra tabak çanak bırakmadı kendisi neyse isim vermiyim :D..(banada sakarsın derler ama hurafe inanmayın :O ) Benim sakarlığım sadece klavyeme..üstüne kola, çay gibi hernevi meşrubat döktüm..Bu kaçıncı klavyem bilmiyom

Yemek olarak yumurta patates makarna ve bunların karışımı favorilerimizdir.
fakat en kral yemekleride biz yeriz.çay günde hiç demlenmezse 5 kere demlenir. yemekten önce sonra farketmez.

saçma konu(saçma konuları genelde sidar açar :D illaki olur ama ciddi konular daha ağırlıklıdır.erciyes prenside evimizin kaynanasıdır. sinirliyken dakikada 1000 kelime konuşma kapasitesi var.fazla yaklaşmayın. :O

Web sitesi
www.zaman.com.tr
ders geç kalınmak için icad edilen gavur icadıdır :)
finallerde toplanım sözde ders çalışınır
ben 12 farklı şeyin üzerine yumurta kırarak önemli bi rekoru elimde bulundurduguma inanıyorum (su
patates,sogan,salça,peynir,biber,patlıcan,havuc,et,sucuk,yag :)salam,domates)
hep açız ben bunun nedenini çözemedim,

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
€G€Lİ €F€;167012' Alıntı:
Uyku saatleri gece 5 gibidir..
Okula da akşamüstü 5 gibi gidiyoruz ve yine geç kalıyoruz :D

gece takıldıgımız için gece calışan pastaneler fırınlar hepsi bizim arkadaşımız olmuştu birde polis amcalar beni o yagmurun altında yarım saat beklettigini hiç unutmuyorum neyse....

sabahtan akşama kadar orhan babadan takılırız :D

sayende başkasını dinlesek ya şu şarkısı çok güzel bunu dinleyelim bu son

SAkarlık desen diz boyu zaten :wallbash[1]: ..Birisi var evde kıra kıra tabak çanak bırakmadı kendisi neyse isim vermiyim :D ..(banada sakarsın derler ama hurafe inanmayın :O ) Benim sakarlığım sadece klavyeme..üstüne kola, çay gibi hernevi meşrubat döktüm..Bu kaçıncı klavyem bilmiyom

üzüm üzüme baka baka kararıyor aynı sınıfta okudugun adama cekmişsin baksana senin sakar olmayışını nedenlerinden biriside yarinden hiç kalmayışından kaynaklanıyor olabilirmi

Yemek olarak yumurta patates makarna ve bunların karışımı favorilerimizdir.
fakat en kral yemekleride biz yeriz.çay günde hiç demlenmezse 5 kere demlenir. yemekten önce sonra farketmez.

ben bi ara kapının üzerinde aş evi felanmı yazıyor diye çok merak ediyordum çünkü gelenlerin gidenlerin hatti hesabı yoktu

saçma konu(saçma konuları genelde sidar açar :D illaki olur ama ciddi konular daha ağırlıklıdır.erciyes prenside evimizin kaynanasıdır. sinirliyken dakikada 1000 kelime konuşma kapasitesi var.fazla yaklaşmayın. :O

sidarın üzerine kimseyi tanımam tek gecerim
en çok tartıştıgımız konular yani tartıştıkca başa dönen konular f. gülen birde atatürk diyeceksiniz ikisini aynı gün demi tartışıyorsunuz konular o kadar uzuyorduki nerden cıktıgımıza bile şaşırıyorduk

.....