O Silahlı Adamı Hiç Unutmayın

dokur

Paylaşımcı
Ömer Ulusoy'u yanında gezdirenler hesap vermeli,sözünden niye alındınız?Ne yani ödül mü verilmeli,kendilerine!Tabiii ki hesap sorulacak!

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
siyasetle ilgili konuları takip ettim ve şu kanıya vardım. Ağzı olan( haklı veya haksız ) herkez konuşuyor ,birde şu şöyle olacak böyle olacak diye de ahkam kesiyorlar. merak ediyorum bunu siyasetçiler mi yapacak yoksa burada ki üyeler mi???

biz milletvekillerini boşuna mı seçtik, o zaman burda ahkam kesenleri seçseydik hiç değilse bir işe yarardı.fiiliyete dökülürdü.

Turkbeyi

Ordinaryus
Ömer Ulusoy'u yanında gezdirenler hesap vermeli,sözünden niye alındınız?Ne yani ödül mü verilmeli,kendilerine!Tabiii ki hesap sorulacak!
ceksinler canim ceksinler herkesi o sorguda gorecegiz... en guvenilenleri bile ne yazikki... ozaman yaniniza gelip sizinle cay icmek isterim... yada bakin ben sizi buluyum senin laf etttigin adamlarin ortasina sokayim birde bunlari onlarin suratina soyle bakalim nasil cevaplar alacan sanmayin tehtit sadece herkes burdaki gibi cesaretlimi bir kiside gormek isterim. misal dokurda.... eminsin yani o ulkuculerin oyle bir nane yedigine ben emin degilim cook sey bildigim halde.. sunuda bilirsiniz siz husnu zana dusmek suizana dusmekden iyidir yani. degilmi? ummetci kardesim

dostluk

Kıdemli Üye
sayın Turkbeyi bakın kötü bir amaç sezmişsiniz bundan önceki mesajınızda yazmışsınız ,madem öyle ağzı olan konuşsun ; )

burası şahsa özel değil hepimize yazılmıştır

tabiki sorgulamak istediğimiz anlamaya çalıştığımız yada bir konudan anladığımız ana fikri söyleme hakkına sahibiz fakat daha ilerisi boşsözler değilmidir,yakalanan yakalandı sorgulanan sorgulanacaktır bizede birşekilde daha sonra bunun yorumunu yapma hakkı nasılsa verilecek şimdi zan üzerine konuşmak ne derece doğru,iki tarafta birbirini vatan satmakla hainlikle suçladığı zaman çirkin bir görünüm oluyor .

dokur

Paylaşımcı
Eğer birisi elinde silah üniversite basıyorsa bunun yanında görüldüğü siyasetçiler varsa polis onların elbette ifadelerini alacaktır.Ne yani polis hüsn ü zann gösterip görevini bir tarafa mı koymalıdır!Zaten o görmezlikten gelme tavırları işleri bu kadar büyüttü.
Eğer zamanında tavır konsaydı,O Ömer eline silah almaya bile cesaret edemezdi.Devlet artık teröristlerden ve onları yönlendirenlerden hesap sormalıdır.İyi terörist kötü terörist yoktur,terörist teröristtir!
Devlet Bahçeli Antalya il örgütünü görevden alarak birinci adımı atmıştır.İkinci adımı da polisimiz atmalıdır.Bunda gocunacak ne var!

ÜLKÜ HAN

Paylaşımcı
Eğer birisi elinde silah üniversite basıyorsa bunun yanında görüldüğü siyasetçiler varsa polis onların elbette ifadelerini alacaktır.Ne yani polis hüsn ü zann gösterip görevini bir tarafa mı koymalıdır!Zaten o görmezlikten gelme tavırları işleri bu kadar büyüttü.
Eğer zamanında tavır konsaydı,O Ömer eline silah almaya bile cesaret edemezdi.Devlet artık teröristlerden ve onları yönlendirenlerden hesap sormalıdır.İyi terörist kötü terörist yoktur,terörist teröristtir!
Devlet Bahçeli Antalya il örgütünü görevden alarak birinci adımı atmıştır.İkinci adımı da polisimiz atmalıdır.Bunda gocunacak ne var!

Uysal, 4 Nisan Cuma günü bir grup öğrencinin, yanlarında öğrenci olmayan bazı kişilerle yurdu bastıklarını iddia ederek şunları öne sürdü:
“Cuma günü saat 22.30 sıralarında karşı grup yurdu bastığı zaman (Hepiniz öleceksiniz) diye saldırdılar. A.B., bana ve eşime vurdu. Bütün olaylar bundan kaynaklanıyor. O gece zafer işareti yaptılar, terör örgütü elebaşı lehinde slogan attılar. Fatih Karakolu'na şikâyette bulunduk ve memleketimize döndük.”
iyi okuyunuz