Neden bir ömürde başkalaşıyorum,neyi arıyorum!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne zaman içim sızlasa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözyaşlarım şahitlik yaparak sinemin yangınlığını anlatsa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç halim kalmasa, fersizleşen takatim son bulsa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumu ihya eden feyzim gönlümde bir taht kursa, hasretim aşkına adansa[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]İnleyen umudum ne yapar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sabahlara dek vicdanım hesabın rahlesinde sevdası için yanar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllardır dinmeyen figanımda hicran ruhunda firkar arar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç ses çıkartmadan, suhulet içinde hüzünlü nefesinle salınsan da ey yar[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanma ki yazan figansız ve gamsız[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç manasına meftun olan bir kalp dayanır mı hicrana yarsız[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Korlaşan nar yüreğimde ne kadar anlamlaşır hasrettiğin edebin şehrinde halsız[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yutkunduğum umutlarım artık suskun ve nazarına hasret kalan figansız[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne yalvarmak kifayet ediyor, nefes yetişiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık yalnızlığım serdettiğin hicranın mahzunluğunda halime yetiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ömür bitiyor, ecir yetmiyor, ne kadar arzu etsem de hayhat, nasibim el vermiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Betbin ve bizarlaşan ahvalimi söyle neyi bekliyor, suskun toprak artık vakittir diyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yazdığım ne varsa umutlarla yeşeriyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kim bilir sabrın ve kanaatın vecdi ruhumda firkat bulacak bir aşka davet ediyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hakikatim ve umdelerim kalbimin inşirahında elhak teslimiyet içinde titriyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir söz söylemesen de gönlüm her nefesin için niyaz ediyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​

ismail

Yeni
neyi aradığını bilmen ve bildiğini bulman,bulduğun şeyin aradığın şey olduğunu farketmen dualarıyla
sızlayan yüreğin varolsun abim vesselam

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Ey kalbin ülfetine haiz olan aziz nefesli kardeşim;
Muhakkak ki böylesi güzel ve manidar niyazınıza mukabelemle amin derim...
Ne kadar umudunuz varsa en kalbi duygularımla kabuk olmasınız niyaz ederim ve elbette ki müteşekkirim...