MisakOnline; Önce İtidal, Sonra Forum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zelal

Asistan
Misafir olarak neden forumu okuyamıyoruz :(

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
baba girdim ben inan olsun çıkamıyorum ilimde bogulayım ya Rab..
Rabbim razı olsun..istifade edenlerden oluruz inş.

Allah razı olsun.

İnşallah daha farklı simaları da taşıyacağız foruma... Sırada Seydamız var.

Misafir olarak neden forumu okuyamıyoruz
Bu sık sık sıkıntı veriyor bize... Ayrıca veri yanılgısı da sağlıyor.

Foruma üyelikte bir zorluk yok. Ayrıca bir defa üye olunca zaten girişi otomatiğe alabilirsiniz. Böylece her defasında yeniden giriş yapma sorununuz olmaz.

Bu biraz da kendini tanıtmayan müsafire benziyor bizce... :whistling[1]:

Selam ve Dua ile...

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
MisakOnline 'da ücretsiz olarak uzun zamandır verilen ve her seviyeye hitap eden arapça derslerinden yenisi eklenmiştir. Bilginize...

Göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyoruz...:hosgeldin:

Zeynep Özmen

Kevok_84
bende misafir olarak gezmek istiyorum forumu içeriğini bilmeden nasıl üye olabilirim.

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
Arapçaya devam ediyoruz.

Ayrıca tanınmayan değerli alimlerimizi tanıtıyoruz. Dr. Osman Zeki Soyyiğit'ten sonra bu hafta Seyda'yı tanıtıyoruz.

Dünyanın en güzel arapça şiirini bir Türk yazarsa...

Vuslat Dergisi yazarlarından sayın Sevde Gök kardeşimiz forumumuzda düzenli olarak yazmaya başladı.

Selam ve Dua ile...

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
Uzun süredir taşıdığımız İslami forumlar arasındaki birincilik sancağını geçen hafta itibariyle İhvan-Forum'a devretmiş bulunmaktayız.

Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Bizim rekabet derdimiz yok, bilakis hayırda yarışımız var. Kazanana haset değil, bilakis tebrik var. Tekrar kutlarım!:shake2[1]:

Selam ve Dua ile...

Enes

İhvan Forum Üye
Teşekkürler Allah razı olsun abi ama alexa bu ne zaman ne yapacağı belli olmaz :)

H

hiç

Guest
"baba" abi de yazıyor demek blogundaki yazısını okumuştum sayfadaki yazı ile aynı umarım yanılmıyorum..Hayırlara vesile olsun..bakınıyoruz abi..

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
"baba" abi de yazıyor demek blogundaki yazısını okumuştum sayfadaki yazı ile aynı umarım yanılmıyorum..Hayırlara vesile olsun..bakınıyoruz abi..

Aydın Aydın ismi ile yazıyor. Asıl adının Aydın olduğunu biliyorum ama soyadının da Aydın olup olmadığından emin değilim.

Forumlardaki baba mahlası genelde ona aittir. Zaten kendine has üslubu her yerde göze çarpar.

Selam ve Dua ile...

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
HaberŞehri sitemiz acemiliğini yavaş yavaş üzerinden atmaya başladı. Hafta başındaki durgunluk kısmen azaldı ve yerini yavaş yavaş harekete bırakıyor. Tasarım ve hızı da kısmen iyileşti.

Bazı yazılarımızı, daha doğrusu düzenli makalelerimizi buraya hasrettik. Çünkü tartışma ve müzakereden uzak olduğu için daha farklı bir üslup kullanma zorunluluğu doğdu.

İkinci makalemizi bugün istifadeye sunduk. Şimdilik makale yazarken tasarladığımız metod; pazartesileri siyasi, cuma günleri ise güncel meselelere İslami perspektiften bakmayı denemek.

Bugünkü makalenin linki aşağıya sunulmuştur.

İtidal ve İnhiraf

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
Bende sık kullanılanlara ekledim haberlerinizi takip edeceğim inşallah.hayırlı olsun siteniz.

Allah razı olsun.

2 gündür (pazar-pazartesi) yoğun bir şekilde en iyisini sunmaya gayret ettik. Daha da iyi olmasını temenni ediyoruz.

Bir çok verdiğimiz haber daha ülkemizde yayınlanmamış haberlerdi. Hatta bazıları hiç yayınlanmadı bile... Daha çok Al Jazeera (Cezire), IslamOnline ve Eş-Şark-ul Awsat gibi müslüman ve arap haber kaynaklarını esas alarak Arapça ve İngilizceden çevirilerle besliyoruz kaynaklarımızı.

Prensip olarak da sadece gerekli ve ümmeti ilgilendiren (spor hariç) haberleri, hızlı, doğru ve seçici sunmaya gayret ediyoruz. Amacımız zaten haber kirliliğinin önüne geçmek. Yani elinizde yüzlerce haber var ama ne sıhhatinden eminsiniz ne de hangisinin işe yarayıp yaramayacağından...

Rabbim yüzümüzü kara çıkarmasın!

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
MisakOnline forumlarında haftalık sıfır düzeyi esas alınarak arapça dersler asılıyor ve google grubuna üye olan kardeşlerin emaillerine de o dersin word formatı postalanıyor. Zaman zaman sekteye uğrasa da ta forumun açılmasından bu yana bu dersler bir şekilde devam etti.

İlgilenenlerin son yayınladığımız derse ve önceki derslere göz atmasını tavsiye ederiz.

Selam ve Dua ile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...