Merak ediYORUM

ilayda

Üye
Konu nerden nereye gelmis herkezde nekadar cok seyleri merak ediyormus hayret bende merak ediyorum acaba bu konu neden bukadar cok dagildi ve sacma noktalara geldi?????:))

ibrahimi

Has Uşak
:)
merak ediyorum,meraklarımı gidermiyorlar.
meraklarımın ne zaman giderileceğini merak ediyorum :)

B

.BeYzA.

Guest
umutlu şu üye olduğun siteyi söylesene merak ettim şimdi:ıslık: :ıslık:

belki herkes de merak ediyodur;) :O

ibrahimi

Has Uşak
öyle bi site yok ;) gündem yapmaya çalışma :ıslık:

merak ediyorum 3,5 pes etti kaç kaldı :O

B

.BeYzA.

Guest
öyle bi site yok ;) gündem yapmaya çalışma :ıslık:

merak ediyorum 3,5 pes etti kaç kaldı :O

sen espri de yapabiliyomuşun bee
aferin sana büyümüşün
öyle site yok mu güldürme beni:eek:leyo:
"cayi cayir yanii ahanda burasiii";) ;) anladin sen oniiii:O :O
merak ediyorum bu çocuk ne zaman büyüyecek :D

U

ummuhan

Guest
:O şuraya da bi smily (smily ne yaaaaaaaa) koyayım da silisin :)

emmargah

Profesör
insanlar muhalefet olmak için neden saçma salak tartışmalara girerler merak ediyorum
en çok daa neden kendi eksiklerini kusurlarını görmezlerdi başkalarının hatalarını alenen bağır çağır söyler söyler dururlar bunu da merak ediyorum
ilginç nankör insanoğlu işte...

reis

Kıdemli Üye
Cumhuriyet elden gidiyor diye çığırtkanlık yapanlar cumhuriyet için ne yaptılar...

merak ediyorum...

Aklıma gelen bi tanesini hemen söyleyeyim.

Bu ülkenin gerçek sahipleri Çanakkale'de ölüyorken Cumhuriyet Gazetesi'nin kurucusu Yunus Nadi Keman dersleri alıyordu.

---

reis'in köşesi;

"Oğul, bu dünyaya kiracı gibi yerleş. Ev sahibi gibi yerleşirsen gitmesi zor olur." { Abdülaziz Bekkine }

Sinner

"Suskun, Hüzün-Bâz..."
İnsanLAr okumak varken! okumayayı neden seçer merak ediyorum...

erdemceerdem

Profesör
ilk beş sayfayı gözden geçirdim... sürekli arkadaşlarımız merak ettikleri konuları veya olayları yazmışlar buraya... ama karşılığında cevap veren çok nadir çıkmış... onunda tam manası ile cevap olduğu söylenemez.... bence çok anlamlı başlık altında güzel bir konu açılmış.... Merak Ediyorum... neden bu konuyu değerlendirmiyoruz da bütün merakları askıda bırakıyoruz acaba... amaç paylaşmak birbirimize yardımcı olmak değil mi... ben öyle olduğunu düşünüyorum... o halde.. neden meraklarımızı giderici cevaplar vermek yerine herkes meraklarını sunuyor ve.... bir o kadar güzel soru havada kalıyor acaba...

Yönetimdeki arkadaşlardan bir ricam var bu hususta.... bence bu konu boşa gitmesin... değerlendirelim... paylaşalım.... bilgilendirelim ve en önemlisi bu konu vasıtası ilede bilgilenelim.... teşekkürlerimi sunuyorum.... s.a.....

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
ilk beş sayfayı gözden geçirdim... sürekli arkadaşlarımız merak ettikleri konuları veya olayları yazmışlar buraya... ama karşılığında cevap veren çok nadir çıkmış... onunda tam manası ile cevap olduğu söylenemez.... bence çok anlamlı başlık altında güzel bir konu açılmış.... Merak Ediyorum... neden bu konuyu değerlendirmiyoruz da bütün merakları askıda bırakıyoruz acaba... amaç paylaşmak birbirimize yardımcı olmak değil mi... ben öyle olduğunu düşünüyorum... o halde.. neden meraklarımızı giderici cevaplar vermek yerine herkes meraklarını sunuyor ve.... bir o kadar güzel soru havada kalıyor acaba...

Yönetimdeki arkadaşlardan bir ricam var bu hususta.... bence bu konu boşa gitmesin... değerlendirelim... paylaşalım.... bilgilendirelim ve en önemlisi bu konu vasıtası ilede bilgilenelim.... teşekkürlerimi sunuyorum.... s.a.....

olabilir güzel bir fikir bir arkadaşımız merak ettiği konuyu yazsın diğer arkadaşlarımızda merakını gidersin...cevap geldikten sonra diğer arkadaş merakını yazsın...

B

.BeYzA.

Guest
:eek:fftp: ya biraz alkasız olacak yukardaki yyorumlardan sonra ama ben bişeyi merak ediyorum aşk_er neden hep böyle gülüyo :D :D

:ıslık: :ıslık: merak işte

selametle.

AşK_€r

arabeskçi
yaw aşk_er kendide bilmiyorki niye öyle güldüğünü:D
belki sevimli geliyor.:D
belki neşeli:D
ama kesinlikle alaycı bir gülümseme değil...:)

aslında aşk_erin ağlamalarıda meşhurdur. genelde ağlamak için bu smileyi seçer.

KÖRDÜĞÜM

Profesör
cephe alınılması gereken bir sürü kefere varken neden Müslümanlar birbirlerini yer...
merak ediyorum.....
aslında biliyorum;)