Maskelerin İçinde Nano Robot Var ! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Maskelerin İçinde Nano Robot Var !

spesifik

آزادی قید و بند
Yönetici
Süper Moderatör
İhvan Üyesi

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Üzgünüm abla çokkomik malesef. İnanmayın bu işlere.

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Robot olduğunu ben de düşünmüyorum ama masum da değil.. % 90 ihtimalle parazit.. Sıkıntılı bir şey olmadığını iddia eden iddiasını ispatlar yüzlerce video var bilimsel olarak cevap veren kimse çıkmadı şuana kadar!!

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan Üyesi
Robot olduğunu ben de düşünmüyorum ama masum da değil.. % 90 ihtimalle parazit.. Sıkıntılı bir şey olmadığını iddia eden iddiasını ispatlar yüzlerce video var bilimsel olarak cevap veren kimse çıkmadı şuana kadar!!
sanki bilime inanıyorda...

hotaru

Profesör
İhvan Üyesi
yaaaa.... Allahın bağcılar merdiven altı sanayicisi nerden bulsun nano robotu ya! az ciddiyet ya

Merdiven altı sanayicinin ürettiği hijyen yoksunu maskelere açık havada bile mahkum edildik bu bile maskeye karşı çıkmak için yeterli sebep değil mi? Bakınız dikkat buyurun merdiven altı sanayici sizin tanımlamanız 🤷🏼‍♀️

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan Üyesi
Merdiven altı sanayicinin ürettiği hijyen yoksunu maskelere açık havada bile mahkum edildik bu bile maskeye karşı çıkmak için yeterli sebep değil mi? Bakınız dikkat buyurun merdiven altı sanayici sizin tanımlamanız 🤷🏼‍♀️
Söylediğiniz bambaşka birşey maskede robot iddiası bambaşka birşey. Bende maske takmayı sevmiyorum ama içinde ejderha varmış ondan takmayın derlerse gülerim

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi