Malik'in Soruları

Web sitesi
www.doanforum.tr.cx
Şöyle demesi lazım devletli sultanım benim için verdiginiz karar için boynum kıldan incedir. kurada il çekecegimin benim için önerdiginiz kararın en güzeli olacaktır,fakat kuradakilerden birini çekince eger buyurmuş oldugunuz "idam cezası" çıkarsa bende bir idam mahkumu olorak son arzumun yerine getirilmesini isterim yerine getireceginizdende hiç kuşkum yoktur "SON ARZUM İSE DİGER KURAYIDA AÇMAKTIR"

Mantıklı...:shake2[1]:

malik ejder

Profesör
Malik'ın Soruları

Şöyle demesi lazım devletli sultanım benim için verdiginiz karar için boynum kıldan incedir. kurada il çekecegimin benim için önerdiginiz kararın en güzeli olacaktır,fakat kuradakilerden birini çekince eger buyurmuş oldugunuz "idam cezası" çıkarsa bende bir idam mahkumu olorak son arzumun yerine getirilmesini isterim yerine getireceginizdende hiç kuşkum yoktur "SON ARZUM İSE DİGER KURAYIDA AÇMAKTIR"[/QUOT
:uzgunum[1]: cevap doğru değil.

Byrocktar

Profesör
sevgili padişahım çektiim kağıdın tersinin yapılmasını istiorm...ne de olsa ikiside ölüm kesinlikle yaşıcaktır...

Byrocktar

Profesör
"proföser konferans verirken kürsüde boğazını nemlendirmek amacıyla çay içiodr... babasıda V.İ.P koltukta oturup çay içiodr bu sayede hem baba oğul bi yerde çay içio hemde prof. konferans verio olur" bu 1. seçim
2. seçim:
aynı prof olduu belli deil bi prof. babasyla çay içerken dieri konferans veriodr

Web sitesi
www.doanforum.tr.cx
"proföser konferans verirken kürsüde boğazını nemlendirmek amacıyla çay içiodr... babasıda V.İ.P koltukta oturup çay içiodr bu sayede hem baba oğul bi yerde çay içio hemde prof. konferans verio olur" bu 1. seçim
2. seçim:
aynı prof olduu belli deil bi prof. babasyla çay içerken dieri konferans veriodr

Bu olay ayrı ayrı yerlerde oluyor.. 1. seçim yanlış.. 2 seçim biraz doğru isterseniz cevabı söyleyeyim.. ??

Byrocktar

Profesör
yoksa şeymi yapıo :D
mesela saat 15:00 da konferans var... saat 13:00 babasını alıo cafeye gidiolar
saatini 15:00 a alıo kahve içio :D sora saatini eski haline getirio 15:00 da gidio konferans verio bence mantıklı :D

bavaret

Üye
Sultanım işledigim suçtan dolayı vijdan azabı çekmekteyim ve idam edilmek istiyorum ben iki kurayada razıyım.

malik ejder

Profesör
yaprak

:thinking: Yaprak

Bir havuzumuz var, havuzun üstünde de bi nilüfer yaprağı. Yaprak hergün büyüyor ve kendinin iki katı oluyor. Havuzun tüm yüzeyini 50 günde kaplamışsa, yarısını kaç günde kaplamıştır?
:thinking:

malik ejder

Profesör
Çekmecedeki çoraplar

Bir çekmecede 10 beyaz, 6 tane de siyah çorap vardır. Bakmadan çekmeceden rastgele çorap çekiyoruz. En az kaç corap çekmeliyiz ki bir çift çekdiğimiz garanti olsun?

:thinking: :thinking: :thinking: