'Kurtulmuş'un partisinin ismi: Halkın Sesi Partisi'

Hikem

Kıdemli Üye
Parti ismini beğenmedim diyenler, acaba, ''Halkın Sesi Radyosu'' gibi isimleri andırdığı içinmi beğenmiyor?! Bir arkadaş ''aslı varken.....'' demiş. Katılıyorum.Yeni parti AKP nin bir taklidi. Partinin, ''A.B. ile ilgili bir soruya, kategorik olarak hiç bir şeye red veya kabul demiyoruz'' söylemi, pusulanın AKP olduğunu gösteriyor.Parti yetkilileri, ''AKP den ne farkınız var? sorusuna

net bir cevab verebildikleri ölçüde, toplumdan bir karşılık görebilirler.Ama görünen köy klavuz istemez....

TakVa

Ordinaryus
Parti ismini beğenmedim diyenler, acaba, ''Halkın Sesi Radyosu'' gibi isimleri andırdığı içinmi beğenmiyor?! Bir arkadaş ''aslı varken.....'' demiş. Katılıyorum.Yeni parti AKP nin bir taklidi. Partinin, ''A.B. ile ilgili bir soruya, kategorik olarak hiç bir şeye red veya kabul demiyoruz'' söylemi, pusulanın AKP olduğunu gösteriyor.Parti yetkilileri, ''AKP den ne farkınız var? sorusuna

net bir cevab verebildikleri ölçüde, toplumdan bir karşılık görebilirler.Ama görünen köy klavuz istemez....

Cevap veremezler, bence şuna cevap versinler o halde: Neden Ak Partiyi taklit ettiniz. Saadeti taklit daha uygun değilmiydi?

tebeyyün

Doçent
Vatana millete hayırlı olsun inşaAllah...(amin)
Numan Kurtulmuş tam bir beyefendi ayrıca henüz yeni olmasına rağmen ak partiden ayrı söylemleri var.En basitinden anadilde eğitim konusunda ak partiden ayrı hatta sağ partiler arasında tek sol da ise bdp hariç tek parti .Ayrıca devletin sağ kolu zühtü pozisyonunda olmayacağını söylüyor.Doğan güneş ise gayet güzel...

Ayrıca durmadan aslı varken fotokopiye ne gerek var diyenler.Bunlar bunu durmadan tekrarladıkları için bunu söylüyorum yoksa herkes fotokopi cevaplar verebilir yani kendinden bir cevap vereceğine "aslı" bir cevap vereceğine böyle bir cevap verebilir.Tabii ki buna saygımız sonsuz!!

Numan Kurtulmuş Araf'takiler için güzel bir oluşum.Cennet ve cehennemden de tanıdıkları var.Akpartiyi meclise girdiğinde mhp ve chp ve bdp gibi ideoloji bataklarından çok daha iyi denetleye bilcek ve muhalif olabilecek (şuanlık) bir parti.Bu ak partinin daha iyi olmak zorunda olması demek olacak.

Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler...

Ayrıca bu düzeni hiçbir zaman gönülden destekleyemiyorum.Yinede düzende yer almadanda olmuyor.

Ancak yinede ben fazla bulaşmayayım bu siyasete. :)

bir tebessüm @

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
Selamı erbakan selamı.... :) eski alışkanlık mı yoksa saadet adalat ve kalkınma partilerinin karışımımı....
seçime bişey kalmadı görüşürüz,hele bi sanduka gelsin önümüze

ummuhan

Kıdemli Üye
AK Parti ye alternatif olabilirse HAS Parti güzel olur :)

Alternatifsizlik kötü :)

Azimli

Ordinaryus
Vatana millete hayırlı olsun inşaAllah...(amin)
Numan Kurtulmuş tam bir beyefendi

biz biliriz o beyefendiliği
helede istişarelerde fikrine muhalif bir fikir sunulduğunda nasıl beyefendileştiğini dahada iyi biliriz
beyefendidir beyefendi :)

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Veeee...
Efsane geri döndü...
Netteki ufak bir problem yüzünden ayrılık yaşattığım hayranlarımı üzdüğüm için özür diliyorum...
:)
Yeni parti hayırlı olsun....

Azimli

Ordinaryus
Veeee...
Efsane geri döndü...
Netteki ufak bir problem yüzünden ayrılık yaşattığım hayranlarımı üzdüğüm için özür diliyorum...
:)
Yeni parti hayırlı olsun....
bu kadar sahiplendikten sonra oyunuzu vermezseniz ayıp edersiniz sizin artık HAS ta olduğunuzu ilan edebilirmiyiz :D

bakış

Kıdemli Üye
Burdaki bikaç akpartili arkadaşlara teşekkür ediyorum.Partilerinin arkasında durdukları için.Numan kurtulmuşa ise üzülmemek elde değil.Bikaç kişinin gazıyla erbakana karşı geldin,parti kurdun ve akpartiden hiç oy alamayacaksın.
ne kadar kötü bir durum.

K

Kaçak

Guest
Boşverin o Numan Kurtulmuşun derdi olsun ...
Asıl kötü durum ..
Sizden oy alacak olması :)
Dert burada ...
Selamlar ...

Azimli

Ordinaryus
Asıl kötü durum ..
Dert burada ...
Selamlar ...

9 oyum olsa benden birini alamaz ama maksut ibrahimi , hirahos u, agbi yi, ukubat ı aldımı işte sizden gitti 4 0y bunlar ilk aklıma gelenler
yook biz oy moy vermeyiz sadece sırtını sıvazlarız derseniz vay kurtulmuş a aferin delisi olmakla kendine yazık etti demektir
:D

|SEÇKiN|

Profesör
Asıl kötü durum ..
Dert burada ...
Selamlar ...

kesinlikle,
katılıyorum!
bence bölünecek olan saadetin oyları gibi geliyor bana...
ama şu öngörüde bulunmak çok fazla kehanet olmasa gerek;
tayyip bey birgün çankaya yolunu tutar da aktif siyasetten "aut" olursa, ak partililer has partiye ilgi duyabilir.
rahmetli muhsin beyin partisi ile has parti birleşebilir ve tayyip beyin yokluğunda bu büyük bir sinerji oluşturabilir!
bunun olması halinde saadetli kardeşlere tribünde oturmak mukadder gibi gözüküyor! :)

ibrahimi

Has Uşak
Hayırlı olsun.İsmi ve amblemi beğenmeyenlerdenim ben de.Ama olsun ambalajı kötü olsa da içeriği güzel olur inşaAllah.Daha geçen gün Numan Beyin peşinden gidenler ne çabuk da düşman olmuş :) Yazık.

K

Kaçak

Guest
Yahu isimde amblemde özellikle bu tarz secilmiş gibi ...
Biraz nostalji bir çizgisi olmuş...
Cidden benim kanım kaynadı yani , sırf con conlu yapmadgı için ...
Modernist bir mantıkdan çıkmadıgı belli ...
Hoş sanatsal yorumlar beni bozarda ...
İçimde kalmasın hani ..

ibrahimi

Has Uşak
Ya tabi ufak kelime oyunları gibi bir isim olmaması güzel ama bu kadar da kulaklara aşina bir isime gerek yoktu diye düşünüyorum.Sonuçta bakış açısı,zevkler ve renkler diyebiliriz.Sonuç olarak isim ne olursa olsun bu parti duruşuyla bizim gönlümüzde yerini almıştır.

manifesto

Yasaklı
İsmi de logosu da çok basit ve amatörce geldi bana..
Ama isim çok önemli değil tabiki, gerekirse şiddetli bir şekilde destekleriz.. :)

Hocam ampülden LOGO oluyorsa bundan hayli hayli olur.hayırlı olsun tabiki..has parti şuanki değil ama ileride ki alternatifim olabilir.izlemekteyiz

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
9 oyum olsa benden birini alamaz ama maksut ibrahimi , hirahos u, agbi yi, ukubat ı aldımı işte sizden gitti 4 0y bunlar ilk aklıma gelenler
yook biz oy moy vermeyiz sadece sırtını sıvazlarız derseniz vay kurtulmuş a aferin delisi olmakla kendine yazık etti demektir
:D

CHP AKP yi zorlamaz ise oyum Numanin olur.

Benim icin önemli olan HSP nin aldigi oy SP den fazla olmasi

Mahpeyker

Kıdemli Üye
Ya tabi ufak kelime oyunları gibi bir isim olmaması güzel ama bu kadar da kulaklara aşina bir isime gerek yoktu diye düşünüyorum.Sonuçta bakış açısı,zevkler ve renkler diyebiliriz.Sonuç olarak isim ne olursa olsun bu parti duruşuyla bizim gönlümüzde yerini almıştır.

katılıyorum
Mevlam yardımcıları olsun

ıtri

Üye
Türk siyasi hayatı için hayırlı olsun.
Geleceği bilmem ama şimdilik bu parti tutmaz arkadaşlar.
Siyasi arenada şu an onun doldurabileceği bir boşluk yok.

Ve Numan Saadetin oyunu böler ama Saadeti geçebileceğini sanmıyorum.
Numan bey istifa edeceğine partide kalıp mücadelele etseydi daha başarılı olurdu.
Hatta son kongrede karşısına Erbakan bile çıksaydı devirirdi, gibi geliyor.
Ama tabi çok kavga olur, iki tarafta çok yara alırdı.
Hayırlısı bakalım..

Turkbeyi

Ordinaryus
Hayırlı olsun Allah yar ve yardımcısı olsun Numan KURTULMUŞ un ve dava arkadaşlarının