Kurtlar Vadisi Tekrar Gösterilmelimi?

Kurtlar Vadisi Tv de Yeniden Gösterilsinmi?

• Evet Gösterilsin Ben İzlerim

Oy: 31 43.7%
  • Hayır Gösterilmelisin Ben İzlemem

Oy: 22 31.0%
  • Farketmez Ben Bazen İzliyorum

Oy: 10 14.1%
  • Ne İzlerim Nede Karışırım

Oy: 8 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    71
M

Murat Sâki

Guest
Bundan önce yayınlanan bölümlerinden şans eseri bir bölümünü izleyebildim,izlediğim bölümde ''Polat Alemdar'' denilen şahıs yeniden hayata döndürülüyordu.Yani şöyle bir mesaj veriliyor insanlar kaderlerini değiştirebilir.Tabi şimdi bu satırları okuyanlar yok daha neler vs.. diyebilir.Ama malesef buna benzer sapık görüşler her zaman es geçmelerin hafife almalardan kaynaklanmıştır.

Örneğin rönesans'ın başlaması ile batı insanın kaderini değiştirebileceği tezini öne sürmüştür,nerdeyse bütün batı ülkeleri bunu benimseyince peşi sıra bazı serseri düşünceler evrim ve benzeri teorileri ortaya atmış ve şiddetle savunmaya başlamıştır.

Kurtlar vadisi adlı dizide benim izlediğim bölümü ile bu sapık fikirleri belki bilerek belki bilmeyerek müthiş bir destek vermektedir.İnsanlar üzerinde olumsuz etkilerini ise saysak bitiremeyiz.Buna benzer dizileri dinsizliğe köprü olarak yorumluyorum ben.

Saygılarımla.

Ediz?

Üye
Akadaşlar ama bu seferki konu çok ii cok sağlam belki devleti bu sekilde dürteriz ve b,z, baskalarının yönlerdirdiğini Türk halkının anladıgını gösteririz. Bu nedenle de yayınlasın basımızdakileri belki bu şekilde rahatsız ederiz.

Ediz?

Üye
Bundan önce yayınlanan bölümlerinden şans eseri bir bölümünü izleyebildim,izlediğim bölümde ''Polat Alemdar'' denilen şahıs yeniden hayata döndürülüyordu.Yani şöyle bir mesaj veriliyor insanlar kaderlerini değiştirebilir.Tabi şimdi bu satırları okuyanlar yok daha neler vs.. diyebilir.Ama malesef buna benzer sapık görüşler her zaman es geçmelerin hafife almalardan kaynaklanmıştır.

Örneğin rönesans'ın başlaması ile batı insanın kaderini değiştirebileceği tezini öne sürmüştür,nerdeyse bütün batı ülkeleri bunu benimseyince peşi sıra bazı serseri düşünceler evrim ve benzeri teorileri ortaya atmış ve şiddetle savunmaya başlamıştır.

Kurtlar vadisi adlı dizide benim izlediğim bölümü ile bu sapık fikirleri belki bilerek belki bilmeyerek müthiş bir destek vermektedir.İnsanlar üzerinde olumsuz etkilerini ise saysak bitiremeyiz.Buna benzer dizileri dinsizliğe köprü olarak yorumluyorum ben.

Saygılarımla.

Sayım adminim kusura bakmayın ama size cevap yazmak zorundayım.
Ölümden dönüyordu meselesine bir şu yönden bakarsak nasıl olur demekki daha eceli gelmedi ne olursa olsun ecel gelmeden ölünmüyormus bak . denemezmi?.İkinci bir konu böyle İslami bir sitenin Adminine Dinsiz kelimesi yakısmıyor çünkü dinsiz ilan etmek hiç kimsenin haddi değildir bunu yapan da unutmayın kendi dinder çıkar bu bir hadis tir. Saygılarımla

M

Murat Sâki

Guest
Sayım adminim kusura bakmayın ama size cevap yazmak zorundayım.
Ölümden dönüyordu meselesine bir şu yönden bakarsak nasıl olur demekki daha eceli gelmedi ne olursa olsun ecel gelmeden ölünmüyormus bak . denemezmi?.İkinci bir konu böyle İslami bir sitenin Adminine Dinsiz kelimesi yakısmıyor çünkü dinsiz ilan etmek hiç kimsenin haddi değildir bunu yapan da unutmayın kendi dinder çıkar bu bir hadis tir. Saygılarımla

Merhaba,sanırım bir yanlış anlama söz konusu ''Ölümden dönmüyor'' öldürüldükten sonra diriltiliyordu.

Ayrıca kimseyi dinsizlikle itham etmedik.Bilakis bu dizinin dinsizliğe bir nevi köprü oluşturduğuna dikkat çektim.Örneğin bu diziyi izleyen küçük beyinler(Çocuklar) kim bilir nasıl etkilendiler.Bu diziyi izleyen kaç gencimiz hayata polat gibi bakmaya başladı.Bu diziyi seyreden kaç müslüman kim bilir dininden uzaklaştı yada kaç kişi namazdan çok bu diziyi konuştu.Kaç kişi Hz.Peygammer'i (ASM)-i örnek alması gerekirken dizideki insanları kendine örnek teşkil etti.Buna benzer örnekleri ekseri çoğaltmak mümkün.

Umarım anlaşılmıştır meramımız.Saygılarımla...

Ediz?

Üye
:D Tamam dostum ikimiz biran anlasılmazlığa geldik. Ama insanlarımızı iyi şeylere yönlendirmiyor. bunu biliyorum farkındayım özelliklede genlerimize kötü örnek ben yayınlanmasını istediğim yönü siyasi başımızdakilere bir mesaj ilettikleri için. Saygılarımla Dostlarım

Tuncay ÖZ

Profesör
gösterilmesin desek ne olur ki
zaten milletin belleğine yerleşmiş bişey
onun için en iyi kararı milletimiz verir.
(ister seyreder ister seyretmez)

hadi06

Üye
Arkasaşlar izleyen izler izlemeyen izlemez.şu an ki dizilerin yanında bence bal kaymak,,,

melde

helina_roje
Bu anketi gördüler herhalde dizi yayından kaldırıldı. :)

V

VeLeyl

Guest
Kaldirsinlar.. Nereye kadar...
Sinir oldum, sinirden öte oldum:wallbash[1]: :wallbash[1]:

manifesto

Yasaklı
Bizim sözde aydınlarımız karınlarını kaşıyarak manzarayı seyre dalmış olmalılar
Yapımcının resmi internet sitesinde Bugün PANA yarın sana! gibi çok anlamlı bir mesaj yayınlanmış..Ve bir çok gazeteden yazarın çizerin SANSÜRE seyrci kalmayan yazılarını yayınlamışlar..
Merak ediyorum Mehmet Ağca cinayetini işlerken Kurtlar Vadisi varmıydı?
Yada gazi mahallesi olayları yaşanırken yada terör kurtlar vadisi ile mi azdı
Yada danışday saldırısının KV-Terör ile bir ilişiği var mı?
Şiddet bahane sansür şahane .. yani mesele bundan ibaret

Hatırlayın dizinin bundan önceki bölümlerinde Aydın Doğan ve medyası ve yazarları Diziyi yerden yere vuruyordu ta ki dizinin son bölümleri KanalD ye geçene kadar :) ilginç değil mi..
Doğan belkide KV-Terör 'ü kapmak için düğmeye bastı..Büyük reklam büyük kazanç
Ve bazı aydınlarımız eli silahlı CHE lere methiyeler düzerken Polat eline silah aldımı kıyameti koparıyor..
Dizi tekrar yayına dönmeli..KV-1'i ilgi ile izleyen kitleye karşı bu yapılmış bir haksızlıkdır.. Emeğe ve basın özgürlüğüne yapılmış bir haksızlıkdır..
İlk bölümünü izledik? Terörü anlatmakdan başka ne vardı?

kurtlar vadisi terör ü kınıyorum gösterilmesinide istemem.çünkü çok yanlış şeyler i gösteriyor bunu izleyenler de kürtlere karşı kin ve nefret besliyo. lafa gelince hepimiz kardeşiz derler ama neyse

manifesto

Yasaklı
evet KV-Terör-den önce okadar çok şey o kadar dizi ve film ve yapım ve program var ki. Belki bütün bunları yapsalar ve sonra KV-Terör 'e gelseler dersin ki yahu haklılar TV lerdeki yayınlarda çok hassaslar..Nerrde... yok böyle bir durum..
DTP liler hemen zıplamış..Efendim dizi kaldırılsın çünkü Kürtler küçük düşürülüyor..Be hey şaşkın! Terörist ne zaman Kürt oldu..Teröristin Kürdü Türkü mü olurmuş..
PKK ya yakın FIRAT Ajansı bu haberi abonelerine seviç ile duyurdu.
Roj TV yayından kaldırılmasını destekleyen yayınlar yaptı
Şimdi kimleri sevindirdik?
Bu dizi yayınlanmalı çünkü ne yazık ki aramızda hala terörün meşru sebepleri olduğunu iddia eden kürt kardeşlerimiz var.. Terörü görünce yaşanan dramları görünce hiçbir meşru sebebin olamayacağını anlamalılar..

kurtlar vadisi terör ü kınıyorum gösterilmesinide istemem.çünkü çok yanlış şeyler i gösteriyor bunu izleyenler de kürtlere karşı kin ve nefret besliyo. lafa gelince hepimiz kardeşiz derler ama neyse

karrdesliğa aykıır ne gordun dizide anlamadım ya seyretmedenmi yorum yazıyorsun? onceki dizi hakkında ne denirse haklısınız tamamen kurguydu belki sacmaydı ama terorün farklı bi konsepti vardı bunlardan rahatsız olanlar neden oluyor acaba? gercek değilmiydi orada gosterilen sahneler hala nette arastırırsanız gazete haberlerini bulursunuz arşivlerde. yalanmı yani bu ulkede kardesce yasarken sırf huzurumuzu kacırmak için bir otobus insanınımızı oldurmedilermi sinsi planları ugruna bir gunde 30 sehit verdiğimiz olmus. bunlar bilinmeyen seylermi? neden goseterilmesinden rahatsız oluyorsunuz?
adamlar gayet dikkatli bir şekilde terorun zararlarını anlatıyordu ama rahatsız olanlar var tabi!!!

gulesevdali

Asistan
yazık çok yazııııık nasıl gösterilmesin diyorsunuz anlamıyorum.O Dizi Türkiyemiz üzerinde oynanan adice oyunları gösteriyor.Madem çocuklara kötü örenek oluyor annesi babası izletmesin eğer bunu başaramıyorsa bi anne baba o zaman kendini sorgulasın.Kurtlar Vadisi GERÇEK.....

Unutmayalım ki başka Türkiye yok....