Kızlar çıkarın başörtünüzü Türk kadını olacakmışız!

efruz

Kıdemli Üye
Bu zihniyete göre sadece Türk camilerini temsil eden girl cemaatiz biz! Demireliniz Arabistan’a yolladı sen de dönüş biletimizi kes olsun bitsin!

_ Aşkım akşama ne yapayım?
_ 62’ den tavşan yap hayatım..
_ Yapamam yorgunluktan ölüyorum!
_ Yaparsının, Türk kadını çalışkandır, Türk kadını cefakârdır, Türk kadını gak guk!
Bay Cin, çok çarpıcı bir açıklamaydı Teşekkürler! Ama kabahat siz de değil doruğunuza tırmanıp dökülen demokrasi incilerinizi yutağımıza satanlarda! Siz zamanında demokratların üzerinde Demirelin eldivenliğini yaparak cici makosenlerinize cila attırarak ne kadar temsil ettiyseniz Türk Erkeğini, biz de Türk kadınını o kadar temsil ederiz hiç merak etme!
Bu gafınızdaki alerji Emine Erdoğan’a değil onun taktığına sizin takmanızla alakalı! Diyelim ki diplomasiyi gözünden vurmuş müzakereci olmuş, diyelim ki sizin aklınızdaki yüce Türk kadını çizgisini yakalamış fason çizgicikler üretmiş vs vs.. Siz ve sizin gibi bitkisel demokrasi tellalları, başörtüsüne rağmen böyle bir donanımı görebilecek yiğitlikte misiniz ?
Bir de bu çıktı şimdi evlat! Türk kadını temsil pozisyonlarından nem kapma ve kaptıklarını ayıp olarak milletin önüne sürme ahmaklığı çıktı karşımıza! Maşallah..
Bu zihniyete göre sadece Türk camilerini temsil eden girl cemaatiz biz! Demireliniz Arabistan’a yolladı sen de dönüş biletimizi kes olsun bitsin! Giden ahınızın vah faturasını Türk kadınının nasıl olması gerektiği konusunda geyik kümesinde kestirirseniz, sizin statükocu siyasetinizin geçmiş faturalarını yüzünüze çarparlar yüce adam!
Bir de bu var evlat! Akşama Türk kadını olacağız dercesine bayat, ayrıksı megaloman ciyaklamaların üzerine Türkçe kadın varyantları üreten tiplere mi yanarsın yoksa kadını, kendi temsil standartlarına uymadığı sürece Türklüğüyle karşı karşıya getiren bağnaz cep demokratlarına mı yanarsın…
Bırakın da kimin temsil edilip edilmediğine kadınlar karar versin. Kadınlar diyorum kadınlar! Ya ben, kızlar koca bulmak için örtünüyor diyen ucuz modern olduğu zekasından akan kadınların, bu coğrafyanın kadınlarını temsil ettiğini düşünmüyorsam.. O zaman ne yapacaksınız? Türk kadını tarifi verip vitrin vitrin siyaset çığlığı atanların biçtiği role girmem. Oldu olacak bizi temsil edecek kadının içli tarifini açıklayın cefakârız biz anlarız!

Esra ELÖNÜ