Kitap okumayi seviyormusunuz?

Kitap okumayi seviyormusunuz?

• Kullanılan toplam oy
    62

M3L3K

Asistan
Vallah ilk defa kitabi bu kadar cook sevenleri gördüm benim cevremde kitab okumayi sadece mecburiyetden yapanlar cok ben sahsen kitab okumasini severim bi kitaba basladimmi bitirmeden burakmayi sevmem o yuzdende baslamasini sevmem:D en guzel yanlarida mesela roman okudunmu tam olayi yasiyorsun sankii kitablarda ince dateilar cook guzel anlatilmis bence yani :D:D

n.c

Üye
Bazı insanlar dinlenmek için, düşünmeye ihtiyaç duyarlar. Kitap okumak düşünmeye sevk eder, yani (beni) dinlendirir.

zersin

Üye
kitap okumak kadar güzel birşey düşünemiyorum apayrı bir dünya....

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
ben kitap okumasını severim helede kitabın içeriği güzel olursa bitirmeden kalkmam başından ama kitap bana hitap edecek ondan bişiler öğreneceğim beni bilgilendirecek yoksa boş şeyler okumam zaman kaybı göz sağlığına zarar

U

ummuhan

Guest

Kitap okumayı seviyor musunuz yanlış olmuş bence :) sevmiyorum diyen az çıkacaktır, bunun yerine okuyor musunuz ? ve hangi sıklıkta diye sorulabilirdi mesela :)

BetülB

Üye
Kitap okumayi cok seviyorum fakat cogu zaman okumaya zamanim kalmiyor..

En son okudugum kitap Sürgündeki cecenya, (Methmet Nuri Eminler)..

GÜL-İ RANA

Profesör
kitap okumayı acayip seviyorum boş bulduğumm anda okuyorum kitap okumak sevilmezmi?

Kaptan

Mecra Yazarı
okuyacagimiz kitaplari nasil belirliyoruz

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Kitlesel yalan diye buna denir.. Sonuca bak: %98'i kitap okumayı seviyor(muş).. :D

ALI25

Kıdemli Üye
Kitab okumayi kim sevmez?
Kitab okumayi kim istemez?
Kim cok kitab okumak istemez?
Kim kitabtan kitaba gecmek istemez?.

ALI25

Kıdemli Üye
Herkes kitab okusada ve okumak da istede bu güne bir farklilik arz eder diye buna da derim.

ALI25

Kıdemli Üye
Benim icin tek ilmi ve dini kitablar gelir ilkönce benimde bizzat ilgilendigim cinsten olanlar.

ALI25

Kıdemli Üye
Ben sahsen kitap okumayi cok seviyorum ve firsat buldukcada okumaya calisiyorum.Bence cok faydali kitap okumak,insan güzel bilgiler ediniyor ve bu cok önemli(eger faydali bilgilerse).Yorumlarinizi bekliyorum.:)
Kitab okumayi kim sevmez ve böyle birisi de var ise ilim den geri kalir ve ilim icin de kitab okumak bir gerek olur ve kitab okumayi sevdigim icin 1993 den beri kitab okurum daha cok ilmi ve din agirlikli kitablardan bir misal olarak da.

ALI25

Kıdemli Üye
okuyacagimiz kitaplari nasil belirliyoruz
Kaptan söyle anlatayim ilkönce kisi ne okumak ister ve bir baska ifade ile hangi daldaki bilgi olarak ve insanin canin nasil ki bir yemek yeme gibide isteyebilir ve bu misal bizim acimizdan böyle olur ve farz edelim ALi25 olarak ilkönce canim ne istiyor hangi konuda buna bakiyorum ve sonra ona uygun en iyi kitab veya en güzel hangisi ise onu okumaya yöneliyorum ve alip basliyorum onuda okumaya biiznillah.