Kime Emanet.(siz neyin emanetçisiniz?)

eylül

Veled-i kalbî
Hay HAKK!yüzsüzlüğümüze ağlıyorum.inş.emanetlerin sorumluluğunun farkındalığınyızdır.yada farkında oluruz inş.
selamatle!

erdemceerdem

Profesör
Bugün Mübarek Gün Cuma.... ve ben imzanı merak edip bu eseri izlemiş ve okumuş oldum....

kardeşim kalbin zümrüt tepesi... öncelikle bu eseri forma taşıdığın için... sonra imzana ekleyip görmeme ve izlememe vesile olduğun için.... büyük şükranlarımı sunuyorum sana.... teşekkürler....

Alınacak öyle dersler var ki... bir yerde nelerin bana emanet olduğunu.... nelerin kimlere emanet olduğunu... göğsüme saplanan zıpkın gibi... bu eser sayesinde tekrardan hatırlamış oldum.....

Rabbim bizlere bu emanete sahip çıkabilmek için.... güç, kudret, iman ve sabır versin inşallah... En önemliside... bu emanetlere sahip çıkabilmeyi düşünecek kadar Akıl.... Eyvallah kardeşim... sağolasın.... Rabbim razı olsun senden....

erdemceerdem;258879 Alınacak öyle dersler var ki... bir yerde nelerin bana emanet olduğunu.... nelerin kimlere emanet olduğunu... göğsüme saplanan zıpkın gibi... bu eser sayesinde tekrardan hatırlamış oldum..... ...[/quote' Alıntı:
rahman hepimizden razı olsun

yukarıdaki ifadeniz
imamı başka bişey mi bilmiyorum hiç de gocunmuyorum. herkes yaptığından mesuldur..

erdemceerdem

Profesör
size söylenmiş herhangi bir itham yok kalbim zümrüt tepesi kardeşim... gereken ithamlar, eserde kadeh tokuşturmaları yapan insanlara çok güzel yapılmış... sözümün kastıda o yolda ki insanlar içindi... umarım açıklayıcı olabildim... saygı ve selamlarımı sunuyorum... cumanız mübarek olsun...

meliha

Paylaşımcı
rabbim kat kat razı olsun kardeşim gerçekten çok güzel paylaşım rabbim ibret almayı nasip etsin inşallah

Gülzar-ı İrfan

..............
Mevlam emanetine sahip çıkabilmemizin yollarını nasip etsin.....

Allah razı olsun kardeşim.....

ALLAHA EMANET OLUN

KimSeSiZzZ

Üye
Paylaşımın için teşekkürler kardeş çok güzel bir paylaşım oysa ibret almak için bu tür paylaşımlara gerek yok hayatda yaşadıgım her an bir ders bence

Çok güzel bir paylaşım ALLAH razı olsun.. Kişiye kim olduğunu ve nasıl bu günlere geldiğini hatırlatıyor... Zamane gençliği öyle hale geldiki dostlar, yaşama amacını unutmuş haldeler.. Rabbim ilk önce bizleri ıslah etsin, daha sonrada onları....
Bu tür kaliteli paylaşımlar devamlı gündemde tutulmalı, izlenmeli zannındayım...
SAYGILAR efendiler!

seher

Doçent
Mevla razı olsun inş. kalbin zümrüt tepesi paylaşım için çok saol...
Rabbim hakkıyla emanetlere sahip olmayı nasip etsin inş.

hüly@

Üye
Allah razı olsun şiiri okumuştum bi yerde ama görüntülerle daha etkileyici olmuş inşAllah ders alabilenlerden oluruz selam ve dua ile...

Bîdâr

Aktifleşmemiş
harun tokok abimizin guseL anLamlı sorgulmasını bizimle PayLaştığınız için tesekkeurLer..