Kılıçdaroğlu Başörtüsü Özgürlüğünü Kanunla Garanti Altına Alınması İçin Kanun Teklifi vereceklerini açıkladı

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
4118

Flaş... Flaş... Kılıçdaroğlu merakla beklenen paylaşımını yaptı.
Başörtüsü meselesini geride bırakmanın zamanı geldi!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, saat 21.00'da merakla beklenen paylaşımını yaptı. Kılıçdaroğlu "başörtüsü meselesini geride bırakmanın zamanı geldi!" diyerek Meclis'e kanun teklifi vereceklerini açıkladı...

kebîkec

İhvan Forum Üye
İmana mı geldiler yoksa :)

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Sayın @redyellow

Paylaştığınız bu haberi siz nasıl yorumluyorsunuz.

CHP değişti mi sizce.

Selam ve dua ile.

Cenan

Ordinaryus
İzzetli bir duruş sergilemedikçe iktidar yüzü size uzaktır.
Seferden sorumlusunuz lakin bunu görmezden gelip zaferi batılda görmüş, hakka vaslın batılla olmayacağı düşüncesini gözardı etmiş üzerinde hiç düşünmemişsiniz.

Ayrıca görmezden geldiğiniz veya üzerinde tefekkür etmediğiniz bir husus; Hak üzere olduktan sonra nice azlar kalabalıklara galebe çalmışlardır. Siz kaybetiniz.

cemaliii

Kıdemli Üye
Kılıçdaroğlunun başörtüsü açılımı ve erdoğanın alevi açılımı doğru işlerdir ve gereklidir. Allah ikisinden de razı olsun. Türkiye artık bu kılık kıyafet mevzuunu bitirmelidir.

cemaliii

Kıdemli Üye
Muhafazakar iktidar ak parti döneminde bile bazı müdür amir kaymakam vali vb bürokratların yasakçılık huyları ara ara depreşmektedir. Hükümet değiştiği an bu bürokrasi hemen chpdende fazla chpli olup kılık kıyafete takacak gibi gözlemliyorum. Bu kılık kıyafet işi tümden çözülmelidir. Hâlâ kıravat ısrarında olan amirlerimiz var malesef.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
cute-cats.gif

Kravat önemli...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sayın @redyellow

Paylaştığınız bu haberi siz nasıl yorumluyorsunuz.

CHP değişti mi sizce.

Selam ve dua ile.

Buraya çok fazla bakmıyordum, şimdi gördüm sorunu.
Evet ben chpnin değiştiğini, değişmeye çalıştığını düşünüyorum.
Özellikle Kılıcdaroğlu (bazı eski kaşarlara rağmen) bu değişimi yapıyor ve yapmaya devam ediyor.
Düşünebiliyor musunuz bundan bi 10 sene önce chp başörtülülere yanlış yaptık, hatta ettik deyip kanun teklifi vercek?
Düşünebiliyor musunuz bir chp milletvekili EZAN TÜRKÇE OKUNSUN diyecek ve chp onu ihraç edecek?

Şimdi bunları yazdım diye bazıları harala gürele bana saldıracak ama benim gördüğüm bunlar.
Ha samimi midir değil midir onu bilemeyiz, insanların kalbini yarıp açıp bakamıyoruz.
Ama görünen bu diye düşünüyorum.
Selamlar

Enes

İhvan Forum Üye
Ben de chp nin çok değiştiğini veya değişmiş görünmek zorunda olduğunu düşünüyorum.

Chp önce içindeki faşist ulusalcı kişileri ayikladi, sonrasında vatansever milliyetçi kitleyi susturup parti kadrolarını hdp, pkk çizgisinde adamlarla doldurdu. Dinozor denilen kaşarlanmış kitlesi de iktidara gelme aşkı ile sessiz kalmayı tercih ediyor.

Seçim kazanmanın tek yolu %50+1 olması onu değişmiş, dönüşmüş görüntüsü vermeye zorluyor. Aynı kişiden nefret etme paydasinda birleştiği 6+1 masasının da motivasyonu aynı nefret. Yıllarca iktidar içinde yer alıp koltuğunu kaybedince şerefli muhalif kesilen kişilere bu kadar sempatik ve kucaklayıcı yaklaşma tarzı da aynı duygusal sebepten.

Yol köprüye ulaştı ve chp nin geçmişte ayı dediği çok kişi var.

Memleketin başörtüsü gibi bir sorunu yokken bu değişim görüntüsü verme telaşı manidar. Çünkü aynı Kılıçdaroğlu bu mağduriyet varken zamanın YÖK başkanı (ve günümüzün nefret ortağı) y ziya ozcan hakkında başörtülü öğrenci alın talimatı için mahkemeye koşmuştu. 70li yaşındaki bir adamın bu aydınlanmayı bu kadar geç bulması da samimi gelmiyor.

gamsız

Profesör
Özellikle Kılıcdaroğlu (bazı eski kaşarlara rağmen) bu değişimi yapıyor ve yapmaya devam ediyor.
Düşünebiliyor musunuz bundan bi 10 sene önce chp başörtülülere yanlış yaptık, hatta ettik deyip kanun teklifi vercek?
Düşünebiliyor musunuz bir chp milletvekili EZAN TÜRKÇE OKUNSUN diyecek ve chp onu ihraç edecek?

Şimdi bunları yazdım diye bazıları harala gürele bana saldıracak ama benim gördüğüm bunlar.
Ha samimi midir değil midir onu bilemeyiz, insanların kalbini yarıp açıp bakamıyoruz.
Selamlar
eeeeeeeee CHP yi imana getitreceniz yaaaaa diye düşünürken o sizi kendine çekiyor ve siz ona hizmet ediyorsunuz.

Ebu Computer

Kıdemli Üye

Selamlar

İstanbul büyükşehir belediyesinde saadet partili arkadaşlar dindarlıkları, dünya görüşleri nedeni ile görevlerinden alındı.

Bu arkadaşlar "Yok Saadet partisi il başkanı ile görüşücez, yok Temel bey ile görüşücez" filan dediler ama CHP yönetimi bu kişileri istemedi.

Bazı şeyleri anladılar ama geç oldu.

Rahmetli Erbakan'ın dediği gibi bir Milli görüş var birde diğerleri.

Maalesef gelinen noktada Saadet partisi diğerleri safında.

Selam ve dua ile

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
İstanbul büyükşehir belediyesinde saadet partili arkadaşlar dindarlıkları, dünya görüşleri nedeni ile görevlerinden alındı.

Bu arkadaşlar "Yok Saadet partisi il başkanı ile görüşücez, yok Temel bey ile görüşücez" filan dediler ama CHP yönetimi bu kişileri istemedi.

Bazı şeyleri anladılar ama geç oldu.

Rahmetli Erbakan'ın dediği gibi bir Milli görüş var birde diğerleri.

Maalesef gelinen noktada Saadet partisi diğerleri safında.

Selam ve dua ile

Bu yazdıkların ne kadar doğru bilemem, bu sebeple yorum yapmam ama şunu söylerim: bunların hiç birisi KK chp'sinin değişmeye çalıştığı gerçeğini değiştirmiyor.
Aynen Erdoğanın ESKİ erdoğan olmadığı, sırf koltukta kalabilmek için KÖTÜYE DOĞRU değiştiği gerçeğinin değişmediği gib!
Aleykümselam.

gamsız

Profesör
Bu yazdıkların ne kadar doğru bilemem, bu sebeple yorum yapmam ama şunu söylerim: bunların hiç birisi KK chp'sinin değişmeye çalıştığı gerçeğini değiştirmiyor.
Aynen Erdoğanın ESKİ erdoğan olmadığı, sırf koltukta kalabilmek için KÖTÜYE DOĞRU değiştiği gerçeğinin değişmediği gib!
Aleykümselam.
"Aynen Erdoğanın ESKİ erdoğan olmadığı, sırf koltukta kalabilmek için KÖTÜYE DOĞRU değiştiği gerçeğinin değişmediği gib!"
her zaman dediğim gibi jased ve kindarlık adamdaki aklı alır böylelerine böyle saçmalattırır. İslamın ve SP nin başdüşmanına hizmet ettirir.

ihvanistanbul

AkhenAton
Saadetli görevden alınır da akpli kalır mı? Mahir beyin hemen bu açığı kapattı. Kemalistlerin gönlü hoş olsun. Biz muhafazakârlar olarak gerekli tavizleri veririz ne olacak canım.

gamsız

Profesör
güzel ahkam kes ama red

Son düzenleme: