Kayserili

Byrocktar

Profesör
Hayve' Alıntı:
gonzalez

tabi şaşarsın bakın ben matbaa malzemeleri satıorm dayımın yanında davetiye falan almaya gelmeyin kayseriye heryerde olduğu gibi bi müşteri bide matbaacı listesi var matbaacılar normalde hiç oynama yapmazsa %50 kar yapıor bide müşteri listesini değiştiriolar daha daha fazla para kazanıorlar bayağı komik ya kayseride ticaret ben 6 yıldır içindeyim banada bulaştı biraz

ya sizin bu matbaa nerde ismi nedir sorsam ayıp etmiş mi olurum acep gonzales kardeş
selametle
elbette sor ama neden ? sendemi kayseridesin eğer öyleysen sölemeyim bana kızarlar :D çünkü bu bi sır!!!

Byrocktar

Profesör
M_i_r_a_y' Alıntı:
gonzalez bende kayseriliyim ve bu anlattigin olaya simdiye kadar hic rastlamadim,bence kayserili olmak ayricaliktir...Yanlis taniyorsunuz kayserilileri(yanlis taniyanlar icin soyluyorum)adamlar ticaret zekalarini kullaniyorlarsa suc mu :) istisnalar kaideyi bozmaz tabiiki, kayserililer oldukca samimi ve comerttir gercek kayseriliyi taniyinca anlarsiniz bunu ;)
ya bilmiorm bunu bende görmedim ama babama bi arkadaşı böle bi çğüt vermiş sözde tasarruf :D
ama elbette kayserili olmak ayrıcalık!

Byrocktar

Profesör
walla elif kalbini kırmak gibi olmasın hadi peygamberler şehri diosun ama şimdiye kadar peygamberler yoldan sapan kavimlere gelmiş kayseriye hiç gelmedi die biliorm madem ki peygamberler şehri urfa bayağı sapkın bi kent :D :D :D

Byrocktar

Profesör
kötü bi söz söledin demedim zaten ama bilmio değilsindir herhalde ki bu böyle yoldan çıkan kavimlere peygamber yollanır bende bunu söledim pardon ama bunun neresi kötü? eğer kötü bişi sölediysem özür dilerim ama ben sadece şaka yaptım... istemiosan bi daha yapmam muhattapta olmam ii günler hayatında başarılar!!!

Byrocktar

Profesör
sevgili ablacım büyüğümsün ama yazımı anlayamamışsın sana ve memleketine saygım sonsuzz ki bana zor zamanımda o kadar yardım ettin ki sana böle bi şey yapmayı kendime yakıştırmam ihanet sayarım yazımı ii okursan ben şimdi urfa sapkın bi şehir demedim ölemiş dedim şimdide biliorm zaten en fazla nerde yaşandığını islamın tekrar özür dilerim...

Sofican

Üye
Amcoğlu süper bir fıkra ne de olsa kayserili bende bi kayseriliyim.Aeo

_MeCBuRi_

Asistan
Allah razı olsun.

göklerden mahzene
qolop4444

Hayve

Üye
gonzalez' Alıntı:
elbette sor ama neden ? sendemi kayseridesin eğer öyleysen sölemeyim bana kızarlar :D çünkü bu bi sır!!!
net ... mi acaba böylemi başlıyor matbaanın adı bende kayseridenim
selametle gonzales