Karakter geliştiren mini mini masallar

ismail

Yeni
Katılım
3 Mar 2007
Mesajlar
20,475
Tepkime puanı
2,063
Puanları
0
Yaş
45

Çocuklar ve yetişkinler için yazdığı kitaplarıyla tanınan ünlü yazar Sema Maraşlı'nın karakter gelişminde mini mini masallar serisinden yayınlanan kitaplar görselliik ve içerik olarak çocukların çok hoşuna gidecek özelliklere sahip.


Her biri rengarenk kalın karton kapaklı, içeriği resimlerle bezeli ve her masalın ayrı renk sayfalarda anlatıldığı kitaplar her biri ortalama 200-250 sayfa. Çilek Kitaplar'dan neşredilen cep boy Karakter Gelişiminde Mini Mini Masallar serisinin her biri 8,90 kuruşluk etiketiyle büyüklerin cebini yakmazken, yaldızlı ve kabartmalı kapakları. renkli iç sayfaları ve ilginç çizimleriyle çocukların beğenisini kazanacak özelliklere sahip.
Kitaplardan iki tanesi (PırPır ile Hırhır ve Mırmır Balığı) çocuklar için yazdığı masal ve öykü kitaplarının yanı sıra büyükler için yazdığı ilişkilerin sağlamlaştırılmasına yönelik kitaplarıyla tanınan ünlü yazar Sema Maraşlı tarafından kaleme alınmış. Üçüncü kitap Vızz Vızzzz! ise yayınevinin oluşturduğu komisyonca şekillendirilmiş.
 
Üst