Kadin Alisverisi

cicek demeti

Sükut
Katılım
7 Ocak 2011
Mesajlar
11,683
Tepkime puanı
3,778
Puanları
0


Pratik-Poset-Tasima-Araci-Kolay-Poset-Tasiyi__34864773_0.jpgKadin Alisverisi


Kadının biri alışveriş için şehre inmiş ilk girdiği dükkânda harika ayakkabılar bulmuş ikincide de nefis bir elbise.. Üçüncü dükkânda her şey 10 Lira inmiş gözlerine inanamazken birden cep telefonu çalmış..
Hattaki kadın doktor ona kocasının feci bir trafik kazası geçirdiğini durumunun kritik olduğunu yoğun bakıma kaldırıldığını söylemiş..
Kadın doktora; “Kocasına çarşıda olduğunu iletmesini bir an önce orada olacağını” söyleyerek telefonu kapatmış ama akabinde hayatının en verimli alışverişini yapmakta olduğunu fark etmiş ve hastaneye gitmeden 1-2 mağazaya daha girmiş birkaç saat sonra sabah alışverişini bir fincan kremalı kahve ile tamamlanmış ki birden kocasını hatırlamış.. Suçluluk duygusu ile hastaneye koşmuş..
Koridorda doktoruna rastlayıp kocasını sormuş..
Bayan doktor kadının elindeki paketlere bakıp “Buraya hemen gelmek yerine alışverişine devam ettin değil mi?..” demiş bağırarak “Sanırım kendinle gurur duyuyor olmalısın..
Adam burda yoğun bakımda sen mağaza mağaza dolaş.. İyi be..! Ama bu senin son alışverişin olacak.. Artık ömrünün sonuna kadar onun hastabakıcısı olacaksın hem de başından 1 dakika bile ayrılamadan.. !”
Kadın son derece üzgün başını önüne eğmiş..
Bayan doktor onun bu haline uzun uzun baktıktan sonra
kıkırdamaya başlamış
“Şaka yapıyorum kıııız şakaaaa.. Takıldım sana.. Kocan öldü.. Vallahi öldü.. Hadi aç bakayım şu poşetleri de neler aldın bi görelim..!”​
 
Üst