İşte Zaman'ın Kafirov Sevdası!

Serdar55

Asistan
Bana ALINTIDAN ALINTI ile gelme

KAYNAĞINDAN GEL.

Ne demek zaman dünkü haberideğiştirdimi?

YALAN larla nereye kadar.

Gazete'deki böyle haberler önce netten haberimiz olur, dünden haberler sitesine konur ardından gazeteye çıkar.

İftiracı demeye bayılıyorsun.

Serdar55

Asistan
SERDAR 55

KONU ÇEÇENİSTAN

FİLİSTİN nereden çıktı.

Sen desene öyle bir şeyler yapmadılar, ben adamların ilk yapışı değil diyorum, sen kabullenmiyorsun, zaman gazetesinin böyle bir şey yapmadığını dillendiriyorsun

agbi

Yasaklı
İşte Zamanın Kafirov Sevdası!
.
DİNDEN NASİBİNİ ALMAMIŞ ZAMAN GAZETESİ VE ONLARA DESTEK OLANLAR ŞUNU BİLSİNKİ ALLAH SİZİN YAPMAYA ÇALIŞTIKLARINIZA İZİN VERMEYECEKTİR.
MÜCAHİDLERE TERÖRİST VE AŞAĞILAYICI İSİMLER VEREN GAZETEYE cihaderi.net ,******** OLARAK NİTELENDİRDİRDİ!
BEN MÜSLÜMANIM DİYEN KARDEŞLERİMİZDEN BU ******** GAZETEYİ ALMAMAYA DAVET EDİYORUZ.
KİYAMET GÜNÜ ALLAH’A HESAP VERECEĞİMİZİ UNUTMAYALIM…
ŞİMDİDE 30.08.2010 TARİHLİ ******** GAZETENİN HABERİNİ YAYINLIYORUZ.
Kadirov’un evine saldırı: 22 ölü
Rusya’nın Dağıstan, İnguşetya ve Çeçenistan cumhuriyetlerinin yer aldığı Kuzey Kafkasya bölgesinde olağanüstü hali kaldırarak bölgede savaş halini sona erdirmesine rağmen bölgedeki şiddet olaylarında son aylarda artış gözleniyor.Dün sabah Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov’un köyü Çentoroy’da bulunan evine saldırı düzenlendi. Çeçen güvenlik güçleri ile militanlar arasında çıkan çatışmada 12 saldırgan ve 5 polis ölürken, iki ateş arasında kalan beş sivil de hayatını kaybetti. Olayda 17 polis ile 7 sivilin de yaralandığı bildirildi. Rus basınına göre yerel saatle 04.30′da Ramazan Kadirov’un da köyde bulunduğu bir sırada saldırı düzenleyen 30 kişilik silahlı grup evlere ateş etmeye başladı. Köyde bulunan güvenlik güçleri ve Kadirov’un korumalarının karşılık vermesi üzerine 12 militan öldürülürken, saldırganların bir kısmı kaçmayı başardı. Kendisinin yönettiği operasyonla ilgili açıklamada bulunan Kadirov, “Köyde durum kontrol altına alındı. Polis ve güvenlik güçleri çevrede yer alan ormanlık alanda teröristleri yok etmek için takip gerçekleştiriyor.” dedi. Sabah saatlerinde diğer bir Kuzey Kafkas cumhuriyeti Dağıstan’da da polis kontrol noktasında çatışma çıktı. Dur ihtarına uymayan bir araçtan ateş edilmesi üzerine polis karşı ateş açtı. Araçta bulunan dört militanın öldürüldüğü belirtiliyor. Kabardina-Balkar Cumhuriyeti’nde de iki ayrı noktada gerçekleşen operasyonlarda 9, Dağıstan’da meydana gelen bir diğer olayda da 5 militanın etkisiz hale getirildiği bildirildi. Faruk Akkan Moskova, Cihan zaman

SEN KAFA mı buluyon Forum daki kişilerle

Burada konu çeçenistan haberi

Nerede

FİLİSTİN

Önce bunu cevaplandır.

İFTİRA ATMA.

Sonra Filistin konusuna geçeriz.

agbi

Yasaklı
Sen desene öyle bir şeyler yapmadılar, ben adamların ilk yapışı değil diyorum, sen kabullenmiyorsun, zaman gazetesinin böyle bir şey yapmadığını dillendiriyorsun

Bana hangi tarihta zaman gazetesideğişim yapmışonu söyle

ve konu Filistin değil

ÇEÇENİSTAN

İFTİRA ATMA

agbi

Yasaklı
Sitede öyleydi, haberle oynamadım.

Banane siteden

Şimdi bende değiştirerek yazarım bir haberi

DORUMUDUR hayır

Önemli olan KAYNAK

Konu açmışsın ÇEÇENİSTAN ile ilgili

Şimdi KIVIRMAYA BAŞLADIN FİLİSTİN e döndün.

Dürüst ol

Bak mübarek aydayız

Bir Müslüan a yakışır tutum içinde ol.

BİRDE ZAMAN GAZETESİDİNDEN NASİBİNİ ALMAMIŞdemişsin.

Kimsin sen bunu diyecek kadar ilmin varmı ?

SİYASİTARAFGİRLİ zavallısın sen.

Şimdi sana zavallı demek HAKARET diyeceksin sen EN BÜYÜK HAKARETTEN BİLE FAZLA OLAN düşünceni cümlelere dökmüşsün DİNDEN NASİP ALMAMIŞIZ

agbi

Yasaklı
tamam o zaman, sende bir hata yok.
lafım haberi öyle yapana.

Lütfen ne demek onda hata yok

Konu çeçenistan

örnek verdiği Filistin

Okuma yazması ve aklı vardır herhalde.

O Filistin için değiştirildi diye İDDİASINI İAPATLASIN

ONUDA İSPATLAMASSA çifteiftiracı DERİM BEN

bİRDE BAK YAA

dinden nasibini almamış DİYE İTHAM EDİYOR

Serdar55

Asistan
Bana hangi tarihta zaman gazetesideğişim yapmışonu söyle

ve konu Filistin değil

ÇEÇENİSTAN

İFTİRA ATMA

Öğrenince derim, adamların düzelltikleri bile yanlış hata, ''militan'' lafını kaldırmışlar ''saldırgan'' lafı duruyor.Hatalarını düzeltmeleride bu kadar.

agbi

Yasaklı
Öğrenince derim, adamların düzelltikleri bile yanlış hata, ''militan'' lafını kaldırmışlar ''saldırgan'' lafı duruyor.Hatalarını düzeltmeleride bu kadar.

ZAMAN gazetesine zaman nerde hangi tarihli baskısında DÜZELTME YAPMIŞ ?

İşte çeçenistan konun yani bu konun

Basılı Günlük gazetede de aynı DİRENİŞÇİLER diyor

Yani düzeltmelerine imkan yok

İFTİRANIN GEÇİŞTİRMEKLE SAVUNAMAZSIN.

Serdar55

Asistan
ZAMAN gazetesine zaman nerde hangi tarihli baskısında DÜZELTME YAPMIŞ ?

İşte çeçenistan konun yani bu konun

Basılı Günlük gazetede de aynı DİRENİŞÇİLER diyor

Yani düzeltmelerine imkan yok

İFTİRANIN GEÇİŞTİRMEKLE SAVUNAMAZSIN.

Gazete denilse resim koyulur, niye bu kadar inatçısın.Gözünüzün önünde saldırgan kelimesi bile yeter Zaman'ı ayıplamak için ama siz ısrarcısınız. Dua ederiz

agbi

Yasaklı
İFTİRA HABER & OYNANMIŞ HABER

İşte Zamanın Kafirov Sevdası!
.
DİNDEN NASİBİNİ ALMAMIŞ ZAMAN GAZETESİ VE ONLARA DESTEK OLANLAR ŞUNU BİLSİNKİ ALLAH SİZİN YAPMAYA ÇALIŞTIKLARINIZA İZİN VERMEYECEKTİR.
MÜCAHİDLERE TERÖRİST VE AŞAĞILAYICI İSİMLER VEREN GAZETEYE cihaderi.net ,******** OLARAK NİTELENDİRDİRDİ!
BEN MÜSLÜMANIM DİYEN KARDEŞLERİMİZDEN BU ******** GAZETEYİ ALMAMAYA DAVET EDİYORUZ.
KİYAMET GÜNÜ ALLAH’A HESAP VERECEĞİMİZİ UNUTMAYALIM…
ŞİMDİDE 30.08.2010 TARİHLİ ******** GAZETENİN HABERİNİ YAYINLIYORUZ.
Kadirov’un evine saldırı: 22 ölü
Rusya’nın Dağıstan, İnguşetya ve Çeçenistan cumhuriyetlerinin yer aldığı Kuzey Kafkasya bölgesinde olağanüstü hali kaldırarak bölgede savaş halini sona erdirmesine rağmen bölgedeki şiddet olaylarında son aylarda artış gözleniyor.Dün sabah Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov’un köyü Çentoroy’da bulunan evine saldırı düzenlendi. Çeçen güvenlik güçleri ile militanlar arasında çıkan çatışmada 12 saldırgan ve 5 polis ölürken, iki ateş arasında kalan beş sivil de hayatını kaybetti. Olayda 17 polis ile 7 sivilin de yaralandığı bildirildi. Rus basınına göre yerel saatle 04.30′da Ramazan Kadirov’un da köyde bulunduğu bir sırada saldırı düzenleyen 30 kişilik silahlı grup evlere ateş etmeye başladı. Köyde bulunan güvenlik güçleri ve Kadirov’un korumalarının karşılık vermesi üzerine 12 militan öldürülürken, saldırganların bir kısmı kaçmayı başardı. Kendisinin yönettiği operasyonla ilgili açıklamada bulunan Kadirov, “Köyde durum kontrol altına alındı. Polis ve güvenlik güçleri çevrede yer alan ormanlık alanda teröristleri yok etmek için takip gerçekleştiriyor.” dedi. Sabah saatlerinde diğer bir Kuzey Kafkas cumhuriyeti Dağıstan’da da polis kontrol noktasında çatışma çıktı. Dur ihtarına uymayan bir araçtan ateş edilmesi üzerine polis karşı ateş açtı. Araçta bulunan dört militanın öldürüldüğü belirtiliyor. Kabardina-Balkar Cumhuriyeti’nde de iki ayrı noktada gerçekleşen operasyonlarda 9, Dağıstan’da meydana gelen bir diğer olayda da 5 militanın etkisiz hale getirildiği bildirildi. Faruk Akkan Moskova, Cihan zaman

Doğru haber orjinali

Bak HÜSNÜZAN la düşünerek soruyorum haberi nerden aldın Suizanla düşünürsem sana YALANCI DERİM.

Kadirov'un evine saldırı: 22 ölü

Rusya'nın Dağıstan, İnguşetya ve Çeçenistan cumhuriyetlerinin yer aldığı Kuzey Kafkasya bölgesinde olağanüstü hali kaldırarak bölgede savaş halini sona erdirmesine rağmen bölgedeki şiddet olaylarında son aylarda artış gözleniyor.

Dün sabah Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadirov'un köyü Çentoroy'da bulunan evine saldırı düzenlendi. Çeçen güvenlik güçleri ile Çeçen Direnişçiler arasında çıkan çatışmada 12 saldırgan ve 5 polis ölürken, iki ateş arasında kalan beş sivil de hayatını kaybetti. Olayda 17 polis ile 7 sivilin de yaralandığı bildirildi. Rus basınına göre yerel saatle 04.30'da Ramazan Kadirov'un da köyde bulunduğu bir sırada saldırı düzenleyen 30 kişilik silahlı grup evlere ateş etmeye başladı. Köyde bulunan güvenlik güçleri ve Kadirov'un korumalarının karşılık vermesi üzerine 12 Çeçen Direnişçiler öldürülürken, saldırganların bir kısmı kaçmayı başardı. Kendisinin yönettiği operasyonla ilgili açıklamada bulunan Kadirov, "Köyde durum kontrol altına alındı. Polis ve güvenlik güçleri çevrede yer alan ormanlık alanda direnişçileri yok etmek için takip gerçekleştiriyor." dedi. Sabah saatlerinde diğer bir Kuzey Kafkas cumhuriyeti Dağıstan'da da polis kontrol noktasında çatışma çıktı. Dur ihtarına uymayan bir araçtan ateş edilmesi üzerine polis karşı ateş açtı. Araçta bulunan dört direnişçinin öldürüldüğü belirtiliyor. Kabardina-Balkar Cumhuriyeti'nde de iki ayrı noktada gerçekleşen operasyonlarda 9, Dağıstan'da meydana gelen bir diğer olayda da 5 direnişçinin etkisiz hale getirildiği bildirildi. Faruk Akkan Moskova, Cihan

ZAMAN

30 Ağustos 2010, Pazartesi

DİRENİŞÇİ diyor MİLİTAN demiyor.

Evet

Mübarek gün İnsanları yanıltmak CAİZ mi ?

Serdar55

Asistan
Tek akıllı sensin abi, o kadar kişi nette Zaman'ın net gazetesine aklına bakmak gelmedi, bir sen baktın ve olayın iftira olduğunu çözdün.

Hiç yutmuyorsun, gözünden bir şey kaçmıyor, helal olsun.

Zaten bu haber soğutacak olsaydı seni saldırgan lafından bile Zaman gazetesine ''yuh'' çekerdin.

agbi

Yasaklı
Belirli bir yaşa a kadar çok kullanıldım ama daha sonra düşünce olgunluğuna gelince.

DOĞRU yu DOĞRU olarak kabul etmemişim önce ŞÜPHE duymuşumdur bu şüphe de beni DOĞRU yu bulmakiçin ARAŞTIRMA ya götürür.

Kısacası

DOĞRUYA DOĞRU DEMEK İÇİN ÖNCE ŞÜPHE DUYARIM.

agbi

Yasaklı
LÜTFEN

Nefsineize uyup TARAFGİRLİĞİNİZ nedeni ile HER HABERE SAZAN gibi atlamayın.

İşte Bir değiştirilmiş haber ve doğrusu.

Bu haberler kişileri YANLIŞ YÖNLENDİRMEYE götürebilir veya SUİZAN a teşvik edebilir.

Zannetmeyin sanal da yazıldı AHİRETTE hesabı yok diye.

korakademik

Ordinaryus
İki dakkanızı ayırıp haberlere baksaydın, gelen tepkilerden alınan e-postalardan dolayı kaldırdığından bihaber olmazdınız.

Facebook'da kafkasya mücahisleri grubuna katılırsanız, gelişmelerden haberdar olursunuz.

kardeş dediğin yerde söz konusu haberi göremedim.

mücahidiz deyip para isteyen bir grup gördüm orda...
birkaç video
pek çok paylaşım var ama onların da resmi duruşu yok...

ayrıca konunu arattım
açamadığım başka bir forum olarak kaldı.

ayrıca cemaatimizin Rahmetli mücahide yardımlarını çeçenlerin hala hatırladığına eminim.

Serdar55

Asistan

Serdar55

Asistan
LÜTFEN

Nefsineize uyup TARAFGİRLİĞİNİZ nedeni ile HER HABERE SAZAN gibi atlamayın.

İşte Bir değiştirilmiş haber ve doğrusu.

Bu haberler kişileri YANLIŞ YÖNLENDİRMEYE götürebilir veya SUİZAN a teşvik edebilir.

Zannetmeyin sanal da yazıldı AHİRETTE hesabı yok diye.

Bu iştende yırttın abi, süpersin.

girdap

Ordinaryus
Direnişçi yerine "militan" denmesi doğru değildir evet, fakat bunu bahane ederek "Zaman'ın Kafirov sevdası" demek de ayıptır.
Çünkü ortada bir sevda göremiyorum ben..

Serdar55

Asistan
Direnişçi yerine "militan" denmesi doğru değildir evet, fakat bunu bahane ederek "Zaman'ın Kafirov sevdası" demek de ayıptır.

Adamlar militan lafını kaldırdı, şimdi saldırgan lafı duruyor, yakışmıyor.

Başlık tehlikeli tabi, öyle bir başlığı hak etmiyor.Bir defasında başlıkla oynamıştım, yönetici bir şeyler dedi, daha da oynamıyorum.

agbi

Yasaklı

Adamlar militan lafını kaldırdı, şimdi saldırgan lafı duruyor, yakışmıyor.

Başlık tehlikeli tabi, öyle bir başlığı hak etmiyor.Bir defasında başlıkla oynamıştım, yönetici bir şeyler dedi, daha da oynamıyorum.

Yazını orjinali ortada

İFTİRA ATIYORLAR.