işte meşhur borun pazarı

kul emir

Profesör
İhvan Üyesi
evet kardeşim gittim yerinde gördüm hani bir söz varya geçti borun pazarı sür eşeği anamura diye işte o meşhur bor pazarı

Byrocktar

Profesör
İhvan Üyesi
yoksa burasıda mı kayseri abi kesn at pazarıdır öldüreceğimi duyunca bor pazarı dedin dimi seni seni :D :O

kul emir

Profesör
İhvan Üyesi
kayseride böyle güzel bir yer varmı dikkatini çekeyim bak yukarıda bir cami ve bir kilise var yan yana

S

Sidar

Misafir
şeyh_şamil' Alıntı:
kayseride böyle güzel bir yer varmı dikkatini çekeyim bak yukarıda bir cami ve bir kilise var yan yana
çok iddaLı bir söz kardeş :)
kayseriLiLer kızacak :O

Byrocktar

Profesör
İhvan Üyesi
abi kayseiriyi sana kim gezdirdiyse saçma sapan yerlere götürmü sen benle gezseydin görürdün hryeri gezdirirdim
buralar daha ne ki sen bizim hobağaa gel (HOBAĞAA=HÖBEK=BİZİM KÖY) YEMLİHA barajını gör sora balık yiyelim araba sürelim asarcığa gidelim şeytan deresinden su içelim sen bi gör bakem sonra başka yer tanıcanmı??? :D

BEN KZDIM BİLE!!!

Byrocktar

Profesör
İhvan Üyesi
yaparım tabi bulmuşum beleş reklam yerini ben kayseriliyim abicm ne demek bizde nerede beleş oraya yerleş mantığı vardır :D :p

Byrocktar

Profesör
İhvan Üyesi
işte size ben koğüm yani hobaam :D

kul emir

Profesör
İhvan Üyesi
yanlış analam kayseri gerçekten çok güzel bir yer ama bana baya malzeme verdi inan otoparktan daha fecileride var istersen resimleri forma vereyim ha ne dersin

Byrocktar

Profesör
İhvan Üyesi
ne yani şantajmı yapıon şimdi sen bana hadi anasını satıım verde bilgisayarını çökertiim :D :p

Byrocktar

Profesör
İhvan Üyesi
işte buda hobaamın 2. resmi

lütfen mahsüllerimize maaşallah diin :D :p

emmargah

Profesör
İhvan Üyesi
Ce: işte meşhur borun pazarı

ah gonzalez yaa benim babamda höbeklii çok şaşırdım sen kimlerdensin?bu arada höbek iyidir hoştur da biraz kuraktır ya:)neyse haksızlık etmeyeyim az nohut çalmamıştım ben ordan:D

kul emir

Profesör
İhvan Üyesi
Ce: işte meşhur borun pazarı

hoppala kardeş höbek nerden çıktı bor pazarındayız höbek ilerisi:)