İşte AK Parti'nin milletvekili adayları! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

İşte AK Parti'nin milletvekili adayları!

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
5,903
Puanları
63
Başbakan Ahmet Davutoğlu, öğle saatlerinde Başbakanlık Resmi Konutu'ndan, AK Parti Genel Merkezi'ne geçti. Başbakan Davutoğlu, genel merkezde, seçim çalışmaları kapsamında, milletvekili aday adaylarıyla ilgili değerlendirmelerin yapıldığı Üst Komisyon Toplantısı'na katıldı.
MUSTAFA ŞENTOP YSK'YA GİTTİ
Basına kapalı düzenlenen toplantı sonra erdi. Böylece AK Parti'nin 81 ildeki milletvekili adayları belli oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, milletvekili aday listesini YSK teslim etti.
Şentop listeyi teslim ettikten sonra basın mensuplarının karşısına geçti.
İşte Şentop'un açıklamasından satır başları:
-Listeler için yoğun temayül yoklaması yaptık.
-550 adayın içinde 99 kadın aday var. Kadın adaylarımızda ve milletvekili sayımızda artış olacak.
-105 milletvekili adaylık sürecinde değerlendirilemedi. 10 vekil zaten adaylık başvurusunda bulunmamıştı.
-Mevcut vekillerden 137 milletvekili listede yer aldı.
-321 üniversite mezunu adayı var.
-Osman Gökçek listede değil.

İŞTE AK PARTİ'NİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI;

ANKARA 1.BÖLGE
1-YALÇIN AKDOĞAN
2- AHMET GÜNDOĞDU
5- MURAT ALPARSLAN
6 ERTAN AYDIN

ANKARA 2.BÖLGE
EMRULLAH İŞLER
AHMET İYİMAYA
LÜTFYE S. ÇAM
VEDAT BİLGİN
AYDIN ÜNAL
AYHAN YILMAZ

DİYARBAKIR

CEVDET YILAMZ
MEHMET ENSARİOĞLU
HAŞİM HAŞİMİ
OYA ERONAT
FAZIL HÜSNÜ ERDEM
ABDURRAHMAN KURT

İSTANBUL 1. BÖLGE
1- İDRİS GÜLLÜCE
2- MİHRİMAH BELMA SATIR
3- EROL KAYA
4- AHMET BERAT ÇONKAR
5- OSMAN CAN
6- BERAT ALBAYRAK
7- İSMET UÇMA
8- METİN KÜLÜNK
9- RAVZA KAVAKCI KAN
10- ERKAN KANDEMİR
11- ALEV DEDEGİL
12- MEHMET ALİ PULCU
13- HASAN SERT
14- HÜSEYİN YAYMAN
15- OSMAN BOYRAZ
16- FAİK IŞIK
17- HULUSİ ŞENTÜRK
18- ŞEYMA DÖĞÜCÜ
19- BİLAL TOPÇU
20- RABİA İLHAN
21- FATMA VARANK
22- ADEM SEFER
23- HURŞİT YILDIRIM
24- FAHRİ YASİN ŞENER
25- PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU
26- AYŞE KARTAL
27- MUSTAFA DEMİRAL
28- MUSTAFA ÖZMEN
29- ESMA ERSİN
30- ALİM ERDEMİR
31- COŞKUN KOÇ

İSTANBUL 2.BÖLGE
1- VOLKAN BOZKIR
2- AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
3- EKREM ERDEM
4- AZİZ BABUŞCU
5- DURMUŞ ALİ SARIKAYA
6- ETHEM TOLGA
7- ŞİRİN ÜNAL
8- FATMA BENLİ
9- HÜSEYİN BÜRGE
10- SEVİM SAVAŞER
11- HAYDAR ALİ YILDIZ
12- MARKAR ESEYAN
13- OKTAY SARAL
14- AHMET HALDUN ERTÜRK
15- AHMET BAHA ÖĞÜTKEN
16- AHMET HAMDİ ÇAMLI
17- HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ
18- İBRAHİM SOLMAZ
19- BEDRİ BAŞ
20- İSMAİL ERGÜNEŞ
21- MEHMET ER
22- PERİHAN TOĞAY
23- MUHARREM BALTACI
24- REŞİDE YÜKSEL
25- MAHMUT DOĞAN
26- SÜLEYMAN ENES KILIÇ

İSTANBUL 3.BÖLGE
1- MUSTAFA ŞENTOP
2- ÖZLEM ZENGİN
3- FEYZULLAH KIYIKLIK
4- MEHMET MUŞ
5- MEHMET DOĞAN KUBAT
6- TÜLAY KAYNARCA
7- ABDURRAHİM BOYNUKALIN
8- HARUN KARACA
9- UĞUR IŞILAK
10- MUSTAFA YENEROĞLU
11- MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU
12- MEHMET METİNER
13- HALİS DALKILIÇ
14- MAHMUT ÖVÜR
15- YILDIZ SEFERİNOĞLU
16- FATMA BETÜL SAYAN KAYA
17- TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
18- MEHMET BAYKAN
19- RESUL KURT
20- BETÜL BİRER
21- ABDULLAH BAŞCI
22- ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER
23- CELAL BABAYİĞİT
24- HAKAN BAHADIR
25- HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
26- YEŞİL AYTULUM TURUT
27- YASİN ZÜLBAHAROĞLU
28- ABDULLAH SADIKSOY
29- ARİF KALMAZ
30- FATMA NUR YAVUZ
31- FEVZİ DURMUŞ

İZMİR 1.BÖLGE
1. VEYSEL EROĞLU
2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
3. CEMİL ŞEBOY
4. HÜSEYİN KOCABIYIK
5. OZAN CEYHUN
6. NECİP NASIR
7. CEMAL BEKLE
8. MAHMUT ATİLLA KAYA
9. BEDİHA TÜRKYILMAZ
10. TALİP UZUN
11. KAZIM ERTEN
12. ÖMER SERTBAŞ
13. GÜRBÜZ AKBULUT

İZMİR 2.BÖLGE
1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
2. NESRİN ULEMA
3. HAMZA DAĞ
4. KEREM ALİ SÜREKLİ
5. DURMUŞ BOZTUĞ
6. MEHMET BAYINDIR
7. SAVCI SAYAN
8. NEŞE GÜRÇAY
9. TANSU KAYA
10. BİLAL KIRKPINAR
11. ESRA ALADAĞ
12. ALİ HADİM
13. MÜJDE ÇELİK

KONYA
1 - AHMET DAVUTOĞLU
2 - MUSTAFA BALOĞLU
3 - HÜSNİYE ERDOĞAN
4 - ZİYA ALTUNYALDIZ
5 - M. UĞUR KALELİ
6- LEYLA ŞAHİN
7 - MEHMET BABAOĞLU
8 - ABDULLAH AĞRALI
9- HALİL ETYEMEZ
10- RÜVEYDA GÜLSÜM KOZAK
11- H.AHMET ÖZDEMİR
12- ÖMER ÜNAL
13- MUSTAFA KAYA
14- ÖMER FARUK KANIK

KOCAELİ
1. FİKRİ IŞIK

2. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

3. ZEKİ AYGÜN

4. İLYAS ŞEKER

5. MEHMET AKİF YILMAZ

6. CEMALETTİN KAFLI

7. SAMİ ÇAKIR

8. AYŞE MÜGE OLŞEN;

9. HALİT ÇOKAN

10. YALÇIN COŞTUR

11. YAHYA COŞKUN


ÇANAKKALE
1.BÜLENT TURAN
2.İSMAİL KAŞDEMİR
3.JÜLİDE İSKENDEROĞLU
4.SEBAHATTİN GÜNER


ŞANLIURFA
1 - NURETTİN NEBATİ
2 - KASIM GÜLPINAR
3 - SEYDİ EYÜPOĞLU
4 - MAZHAR BAĞLI
5 - HALİL ÖZCAN
6 - HAMİDE SÜRÜCÜ
7- AHMET EŞREF FAKIBABA
8 - MEHMET AKYÜREK
9 - MAHMUT KAÇAR
10 - YUSUF EĞİLMEZ
11 - YILDIZ SÜSLÜ
12 - ABDULLAH YEŞİL


GAZİANTEP
1- MEHMET ŞİMŞEK
2- ABDÜLHAMİT GÜL
3- ŞAMİL TAYYAR
4- CANAN CANDEMİR
5- NEJAT KOÇER
6- MEHMET ERDOĞAN
7- SERPİL KAVLAK
8- ALİ ŞAHİN
9- FİKRET TURAL
10- YÜKSEL GÜZELBEY
11- MENDERES KARADUMAN
12- HAKAN TANRIÖVER


ADANA
1. NECDET ÜNÜVAR
2. FATMA GÜLDEMET SARI
3. SADULLAH KISACIK
4. TALİP KÜÇÜKCAN
5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
6. ESRA YALVAÇ
7. MEHMET CAN
8. MUSTAFA ÇALIŞKAN
9. ASUMAN TEKİN


ANTALYA
1. LÜTFİ ELVAN
2. MUSTAFA KÖSE
3. HÜSEYİN SAMANİ
4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
5. SENA NUR ÇELİK
6. İBRAHİM AYDIN

TOKAT

1. COŞKUN ÇAKIR
2. CELİL GÖÇER
3. FATMA GAYE GÜLER
4. FATİH AKGÜN
5. MUSTAFA ARSLAN

SAKARYA

1.AYŞENUR İSLAM
2.MUSTAFA İSEN
3.ALİ İHSAN YAVUZ
4.RECEP UNCUOĞLU
5.ALİ İNCİ
6.RECEP HACIEYÜPOĞLU
7.BİLGEHAN DOĞRU


KÜTAHYA

1.MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI

2.VURAL KAVUNCU

3.İSHAK GAZEL

4.AHMET TAN


ADIYAMAN
1. AHMET AYDIN
2. ADNAN BOYNUKARA
3. İBRAHİM HALİL FIRAT
4. SALİH FIRAT
5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ


AFYONKARAHİSAR
1. HALİL ÜRÜN
2. ALİ ÖZKAYA
3. REMZİYE SIVACI
4. AKİF ÖZKALDI
5. FATİH BEDER


AĞRI
1. ABDULLAH ATALAY
2. YILMAZ ENSAROĞLU
3. HALİL ÖZYOLCU
4. ALİ KONYAR


AKSARAY
1. İLKNUR İNCEÖZ
2. NEVZAT PALTA
3. HÜSEYİN HÜYÜK


AMASYA
1. MEHMET NACİ BOSTANCI
2. SAİT YÜCE
3. HASAN ALİ CESUR


DÜZCE
1- FARUK ÖZLÜ
2- FEVAİ ARSLAN
3- AYŞE KEŞİR

EDİRNE
1- ŞEMSETTİN EMİR
2- FATMA AKSAL
3- MUSTAFA OKUR

ELAZIĞ
1- ŞUAY ALPAY
2- METİN BULUT
3- SERPİL BULUT
4- ÖMER SERDAR

ERZİNCAN
1- TALHA EROL DURMAZ
2- SERKAN BAYRAM

ERZURUM
1- EFKAN ALA
2- ADNAN YILMAZ
3- ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
4- İBRAHİM AYDEMİR
5- ABDURRAHİM FIRAT
6- ZAFER TARİKDAROĞLU

ESKİŞEHİR
1- NABİ AVCI
2- SALİH KOCA
3- EMİNE NUR GÜNAY
4- MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ
5- YETKİN TETİK
6- ALİ DEMİREL


GAZİANTEP
1. MEHMET ŞEMŞEK
2. ABDULHAMİT GÜL
3. ŞAMİL TAYYAR
4. CANAN CANDEMİR ÇELİK
5. ABDULLAH NEJAT KOÇER
6. MEHMET ERDOĞAN
7. SERPİL KAVRAK
8. ALİ ŞAHİN
9. FİKRET MURAT TURAL
10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY
11. MEHMET MENDERES KARADUMAN
12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER


GİRESUN
1. TURHAN ALÇELİK
2. ADEM TATLI
3. MEHMET GELDİ
4. HATİCE KOCAOĞLU


GÜMÜŞHANE
1. KEMALETTİN AYDIN
2. FERAMUZ ÜSTÜN


HAKKARİ
1-OSMAN KIZILBAN
2-RÜSTEM ZEYDAN
3-MEHMET ERTUŞ


TOKAT
1-COŞKUN ÇAKIR
2-CELİL GÖÇER
3-FATMA GAYE GÜLER
4-FATİH AKGÜN
5-MUSTAFA ARSLAN


HATAY
1-ADEM YEŞİLDAL
2-ORHAN KARASAYAR
3-MEHMET ÖNTÜRK
4-MEHMET ALĞAN
5-HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
6-TÜLİN DURGUN YETİM
7-İBRAHİM NACİ YAPAR
8-MEHMET HACIOĞLU
9-CANAN KAHRAMAN
10-AHMET DEMİRTAŞ


IĞDIR
1. FERDİ TURAN
2. CENGİZ ŞEYRAN


ISPARTA
1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
2. RECEP ÖZEL
3. İSMAİL ÖZDEMİR
4. AYŞE USTA


KAHRAMANMARAŞ:
1. MAHİR ÜNAL
2. NURSEL REYHANLIOĞLU
3. VEYSİ KAYNAK
4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR
5. MEHMET UĞUR DİLİPAK
6. MEHMET İLKER ÇİTİL
7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ
8. İMRAN KILIÇ


KARABÜK:
1. OSMAN KAHVECİ
2. SEDAT NAMAL


KARAMAN:
1. RECEP KONUK
2. RECEP ŞEKER


KARS
1. MEHMET UÇUM
2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
3. ENSAR ERDOĞDU

KASTAMONU:
1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN
2. METİN ÇELİK
3. ZAFER NALBANTOĞLU



KAYSERİ:
1. MEHMET ÖZHASEKİ
2. AHMET DOĞAN
3. YAŞAR KARAYEL
4. KEMAL TEKDEN
5. HAVVA TALAY ÇALIŞ
6. HALİL ERGEN
7. İSMAİL TAMER
8. AVŞAR ASLAN
9. AYDIN KALKAN


KİLİS
1. REŞİT POLAT
2. AHMET SALİH DAL


KIRIKKALE
1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL
2. RAMAZAN CAN
3. ABDULLAH ÖZTÜRK


KIRKLARELİ
1. HAMDİ IRMAK
2. VOLKAN GÖÇ
3. AYTAÇ AKSOY


KÜTAHYA
1. MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI
2. VURAL KAVUNCU
3. İSHAK GAZEL
4. AHMET TAN


MALATYA
1. ÖZNUR ÇALIK
2. TAHA ÖZHAN
3. MUSTAFA ŞAHİN
4. NURETTİN YAŞAR
5. BÜLENT TÜFENKCİ
6. BAYRAM TAŞKIN


MANİSA
1. RECAİ BERBER
2. UĞUR AYDEMİR
3. SELÇUK ÖZDAĞ
4. MURAT BAYBATUR
5. ŞULE TUNALI
6. İSMAİL BİLEN
7. MUSA YILMAZ
8. GÜZİDE İÇEN KASAP
9. BİLAL TEMEL


MARDİN
1. ORHAN MİROĞLU
2. GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY
3. MEHMET VEJDİ KAHRAMAN
4. ABDULLAH ERİN YÜKSEK
5. CENGİZ DEMİRKAYA
6. MEHMET EMİN DENİZ


MERSİN
1. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK
2. YILMAZ TEZCAN
3. MUHSİN KIZILKAYA
4. ZEYNEP GÜL YILMAZ
5. İBRAHİM GÜL
6. ARİF YILDIRIM
7. MEHMET EMİN KAPLAN
8. PINAR NAR
9. CEMAL BALKAYA
10. ABDULLAH KUZ
11. MEHMET TAŞKIRAN


MUĞLA

1. HASAN ÖZYER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2. HASAN KÖKTEN YÜKSEK MÜHENDİS
3. ELVAN GÖÇER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. MEHMET YAVUZ DEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
5. MUHİTTİN KAYABAŞ YÜKSEK MÜHENDİS
6. ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


MUŞ
1. MEHMET EMİN ŞİMŞEK YÜKSEK MÜHENDİS
2. ABDULSELAM ER YÜKSEK EĞİTMEN
3. HALİS SALTIK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


NEVŞEHİR
1. MUSTAFA AÇIKGÖZ YÜKSEK ECZACI
2. MURAT GÖKTÜRK YÜKSEK AVUKAT
3. EBUBEKİR GİZLİGİDER YÜKSEK AVUKAT


NİĞDE
1. ALPASLAN KAVAKLIOĞLU YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. ERDOĞAN ÖZEGEN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
3. YAŞAR ATAÇ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


ORDU
1. NUMAN KURTULMUŞ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. OKTAY ÇANAK YÜKSEK AVUKAT
3. İHSAN ŞENER YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
4. AYŞE NİLGÜN TOMAKİN YÜKSEK AVUKAT
5. ŞAKİR ÇOBAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


OSMANİYE
1. SUAT ÖNAL YÜKSEK MÜHENDİS
2. MÜCAHİT DURMUŞOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
3. MEHMET SARI YÜKSEK EMEKLİ
4. EMİR HASAN ARSLANTAŞ YÜKSEK AVUKAT


RİZE
1. HASAN KARAL YÜKSEK İLAHİYATÇI
2. HİKMET AYAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3. OSMAN AŞKIN BAK YÜKSEK MÜHENDİS


SAKARYA
1. AYŞENUR İSLAM YÜKSEK ÖGRETİM ÜYESİ
2. MUSTAFA İSEN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
3. ALİ İHSAN YAVUZ YÜKSEK AVUKAT
4. RECEP UNCUOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
5. ALİ İNCİ YÜKSEK ÖĞRETMEN
6. RECEP HACIEYÜPOĞLU YÜKSEK AVUKAT
7. BİLGEHAN DOĞRU YÜKSEK DOKTOR


SAMSUN
1. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ
2. AHMET DEMİRCAN YÜKSEK DOKTOR
3. FUAT KÖKTAŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. ÇİĞDEM KARAASLAN YÜKSEK MİMAR
5. HASAN BASRİ KURT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
6. KAMURAN ÖZDEN YÜKSEK MÜSTEŞAR
7. YILMAZ HOCAOĞLU YÜKSEK AVUKAT
8. HÜSEYİN AVNİ ÇATAL YÜKSEK MÜHENDİS
9. ADEM TUNCER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


SİİRT
1. YASİN AKTAY YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. HAŞİM TAŞKIRAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
3. ALİ İLBAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

SİNOP
1. CENGİZ TOKMAK YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. NAZIM MAVİŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL


SİVAS
1. İSMET YILMAZ YÜKSEK AVUKAT
2. HİLMİ BİLGİN YÜKSEK AVUKAT
3. SELİM DURSUN YÜKSEK MÜHENDİS
4. ADEM YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT
5. YALÇIN ÖZDEMİR YÜKSEK SERBEST / ÖZEL


ŞANLIURFA
1. NUREDDİN NEBATİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. MEHMET KASIM GÜLPINAR YÜKSEK ÇİFTÇİ
3. SEYİT EYYÜPOĞLU ORTA ÇİFTÇİ
4. MAZHAR BAĞLI YÜKSEK SOSYOLOG
5. HALİL ÖZCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
6. HAMİDE SÜRÜCÜ YÜKSEK MÜHENDİS
7. AHMET EŞREF FAKIBABA YÜKSEK DOKTOR
8. MEHMET AKYÜREK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
9. MAHMUT KAÇAR YÜKSEK MÜHENDİS
10. YUSUF EĞİLMEZ YÜKSEK AVUKAT
11. YILDIZ KONAL SÜSLÜ YÜKSEK PİSİKOLOG
12. ABDULLAH YEŞİL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR


ŞIRNAK
1. ARSLAN TATAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
2. ADNAN ŞIK ORTA SERBEST/ÖZEL
3. LEZGİN ADIYAMAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. RİZGİN BİRLİK ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


TEKİRDAĞ

1. MUSTAFA YEL YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. AYŞE DOĞAN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
3. METİN AKGÜN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
4. EYÜP KANAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5. HAKAN SUNAL YÜKSEK DOKTOR
6. AHMET ÜZGÜN YÜKSEK ÖĞRETMEN


TOKAT

1. COŞKUN ÇAKIR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2. CELİL GÖÇER YÜKSEK DOKTOR
3. FATMA GAYE GÜLER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4. FATİH AKGÜN YÜKSEK AVUKAT
5. MUSTAFA ARSLAN YÜKSEK AVUKAT

TRABZON

1. SÜLEYMAN SOYLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2. MUHAMMET BALTA YÜKSEK MÜHENDİS
3. AYŞE SULA KÖSEOĞLU YÜKSEK AVUKAT
4. ADNAN GÜNNAR YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
5. NİHAT TOSUN YÜKSEK DOKTOR
6. SALİH CORA YÜKSEK AVUKAT


TUNCELİ

1. MEHMET TUNÇ YÜKSEK MÜHENDİS
2. ALİ ULVİ SEYREK YÜKSEK AVUKAT


UŞAK

1. MEHMET ALTAY YÜKSEK AVUKAT
2. EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN YÜKSEK MİMAR
3. HÜSEYİN KESKİN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR


VAN

1. BURHAN KAYATÜRK YÜKSEK MÜHENDİS
2. ÖMER ÇAHA YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
3. NAHİDE HAKAN YÜKSEK AVUKAT
4. FARUK ALPASLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. HAMDULLAH ŞEVLİ YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
6. ÖZGE BURAK DEGER YÜKSEK EĞİTMEN
7. YAKUP ALADAĞ YÜKSEK ÖĞRETMEN
8. NİZAMETTİN AĞAR YÜKSEK MÜŞAVİR


YALOVA

1. FİKRİ DEMİREL YÜKSEK ÖĞRETMEN
2. MEHMET DEMİRHAN ORTA SERBEST/ÖZEL


YOZGAT

1. ABDULKADİR AKGÜL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2. ERTUĞRUL SOYSAL YÜKSEK DOKTOR
3. YUSUF BAŞER YÜKSEK AVUKAT
4. İSKENDER MİNAR YÜKSEK AVUKAT


ZONGULDAK

1. HÜSEYİN ÖZBAKIR YÜKSEK SAVCI
2. FARUK ÇATUROĞLU YÜKSEK EKONOMİST
3. ÖZCAN ULUPINAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4. EMİNE ÇİFT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5. AKIN KAYMAK YÜKSEK EKONOMİST


DAVUTOĞLU'NDAN LİSTE MESAJI
Başbakan Ahmet Davutoğlu hazırlanan liste için "Uzun bir mesai sonunda milletvekili aday listemizi hazırladık. Ülkemize hayırlı olsun. Allah yolumuzu açık etsin. " dedi. Listeler YSK'ya teslim edilmeden önce Üst Kurul toplu fotoğraf çektirdi.
 

nefahtü

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
21 Haz 2013
Mesajlar
5,117
Puanları
0
Listede Dua Nur yok:)
 

kebîkec

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
Katılım
21 Eyl 2007
Mesajlar
7,692
Puanları
113

Kaçak

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
21 Ara 2012
Mesajlar
8,416
Puanları
113
Akp nin milletvekili varsaaaaa
Bizimde kuyumuz varrrrrrrr
( Sağ yumruk havada) wadaaaaaa
 

spesifik

'ana hura!!
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2007
Mesajlar
24,326
Puanları
113
Sanırım eltim olamadı .. Üç aday çıkmış Düzceden ...
 

kebîkec

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
Katılım
21 Eyl 2007
Mesajlar
7,692
Puanları
113
Olamayan çok. :gl

Çok taze isimler var. Meclis tazeleneceğe benzer :)
 

Kaçak

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
21 Ara 2012
Mesajlar
8,416
Puanları
113
ışılağa sevindim
 

Mahpeyker

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
2 Eyl 2009
Mesajlar
4,456
Puanları
113
ışılağa sevindim



ugur isilak´mi ? listede ismini göremedim ?
listede dikkatimi ceken epey akademisyen adaylar var
hayirli olsun milletimize ve vatanimiza

bende en cok savci sayan´in adayligina sevindim
erbakan´larida görmek isterdik acikcasi
ve birde desticinin yüzünden bbp den ayrilmak zorunda kalan alperenleri- merhum baskanin dava arkadaslarini
 

Mahpeyker

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
2 Eyl 2009
Mesajlar
4,456
Puanları
113
Çok şükür ki ERDOĞANIN DAMADI da listeye girmiş:)



hep tuzluklara mi torpil gecilecek ? birazda yakin cevresindekilere gecilsin
hakkini verdikten sonra ister emine erdogan aday olsun ne fark eder ?
önemli olan bu pozisyonun hakkini vermektir ! vatan haini olmamaktir !!!

tuzluklarinizi aday gösterselerdi yere göge sigdiramazdiniz akp yi hadi itiraf edin ....
 

kilicarslan

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
14 Mar 2013
Mesajlar
4,054
Puanları
48
beklediğim bir isim yok, akp ye o zaman oyda yok!
 

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,168
Puanları
0
Web sitesi
redyellow.besaba.com

tuzluklarinizi aday gösterselerdi yere göge sigdiramazdiniz akp yi hadi itiraf edin ....
:)

Sen beni cemaatci sandın değil mi?

Akp ile ilgili en ufak bir eleştiri, en ufak bir iğneleme olsun, hemen o kişiyi paralelci ilan etmekte üstünüze yok:)

Ben bi tek tuzluk tanırım:




:)
 

spesifik

'ana hura!!
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2007
Mesajlar
24,326
Puanları
113
Sıkı durun açıklıyorum ..İstanbul üçüncü bölge yirminci aday benim :p
tebrikler gelsin :p
 

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 Nis 2007
Mesajlar
3,286
Puanları
0
Web sitesi
www.haksairi.com
samsun milletvekili dağılımı şöyle olacak gibi 7 ak parti - 1 mhp - 1 chp
 

can feda

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
11 Ocak 2015
Mesajlar
1,014
Puanları
0
Mehmet Metiner İstanbul 3. bölgeden 12. sıradan aday olmuş...sanırım seçilemeyecek...bence AKP adına bir kazanç bu :)
 

kebîkec

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
Katılım
21 Eyl 2007
Mesajlar
7,692
Puanları
113
Sıkı durun açıklıyorum ..İstanbul üçüncü bölge yirminci aday benim :p
tebrikler gelsin :p
Essah mı deyon. Ben o bölgede oy kullacağım da gerçekten sen isen oy vereyim. :)
 

abdullah birisi

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
12 Mar 2013
Mesajlar
10,282
Puanları
83
güneydoğu milletvekillerinin bir çoğu, kürtçü..., ( sanırım, kürt olmak ile kürtçü olmak arasındaki farkı es geçmessiniz.)
 
Üst