İstanbul Sözleşmesine Hayır!

ihvanistanbul

AkhenAton

Bir Kadın Savcılığa Gidip
"Bu Gece Sevgilimle Beraber Olacağım O Yüzden Eşimin Evden Uzaklaştırılmasını İstiyorum"
Diye Dilekçe Verirse..
Savcı'da Kadının Nikahlı Eşine Evden Uzaklaştırılma Kararı Veriyor..

Buna Gerekçe Olarak da Kadının Hayatı Tehlike de Olduğu Gösteriliyor..
Yani Karınız Sizi Aldatırken Hayati Tehlikesi Olduğunun Farkında, Kanunlar Bunu Engelleyeceğine Kadına Sen Yap Biz Seni Koruruz Diyor..!!!

UBEYDUN

Ordinaryus
Sadece burada yazılana bakıp bu kanuna itiraz yanlış.İçeriğini Bilmiyorum yalnız burada ifade edildiği kadarı ile değerlendirirsek;
Mezkur halde dinimizöldürmeye varan şiddete izin veriyormu?. Bu absürt örneğe göre bu kadın hala bu adamın karısı olarak kalabiliyormu?
Böyle bir karısı olanın kanuna itiraz etse ne olur etmese ne olur.
Şu bir gerçek ama. Erkekler herhalukarda kadına şiddet uygulayabileceği zannında.
Belki bu absürt örneklerin sonucu boşanmalarda nafaka ve çocukların velayet konuları tartışılabilinir. Gene ben kanun ne diyor bilmiyorum

Kulabdullah006

İhvan Forum Üye
Sadece burada yazılana bakıp bu kanuna itiraz yanlış.İçeriğini Bilmiyorum yalnız burada ifade edildiği kadarı ile değerlendirirsek;
Mezkur halde dinimizöldürmeye varan şiddete izin veriyormu?. Bu absürt örneğe göre bu kadın hala bu adamın karısı olarak kalabiliyormu?
Böyle bir karısı olanın kanuna itiraz etse ne olur etmese ne olur.
Şu bir gerçek ama. Erkekler herhalukarda kadına şiddet uygulayabileceği zannında.
Belki bu absürt örneklerin sonucu boşanmalarda nafaka ve çocukların velayet konuları tartışılabilinir. Gene ben kanun ne diyor bilmiyorum
Kanun ne diyor ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Sema Maraşlı yı takip edin.. Okuyun

çelebiler

Kıdemli Üye
Videonun tamamı burada 5 saat.İnsanlar 5 saat boyunca oturup konuşmuşlar ve tabi buraya gelene kadar çok daha uzun saatler çalışıp üretip gelmişler sonra 5 saatlik çalıştayı yok sayıp 1,5 dakikalık bölümü alıp yapılan propagandaya kanmak akıl işi değildir.
Gerçekten tarafsız şekilde kendi öğrenmek anlamak isteyen varsa gerçekten bu konuları merak eden varsa buyursun videonun tamamı aşşağıdadır.
Yukarıdaki 1,5 dakikalık alıntı da 4.49.00 dakikada başlıyor.

Hakperest

Kıdemli Üye
İstanbul sözleşmesi vs. kapitalizm ve modern hedonizmin kadına biçtiği roldür. Kadına şiddeti asıl onu korumasız bırakarak yapar.

Meselenin özeti şudur; kadın kocasının çalışanı (onların diliyle) değildir, üretimin ve zevkin çalışanıdır. Evde hizmet yapamaz ama hostes olup elitlere habire çay ve kahve yapsın, kafede çalışsın vs. Vs

Ulan eşine çay verdi diye diyanet reklam filmi meclise taşındı.

çelebiler

Kıdemli Üye
Kadınlar öldürülüyor,vahşice katlediliyor,bunca cinayet işleniyor. "Dindar" insanların kaygılarına bakın.

Hakperest

Kıdemli Üye
Kadınlar öldürülüyor,vahşice katlediliyor,bunca cinayet işleniyor. "Dindar" insanların kaygılarına bakın.
İşte bunun ardındaki kapitalist ve modernist zihniyete sövüyoruz.
Bir şeyi habitatından koparırsan fesat başlar.

Kadın erkeğe benzetiliyor, lanet olsun benzeyene...
Ben demiyorum islam diyor

Kulabdullah006

İhvan Forum Üye
Bu yasa çıktıktan sonra kadın cinayetleri artmış en son Kamıu Baş Denetçisi Şeref Malkoç aynı zamana adalet bakanının kayın pederi 6284 Nolu yasa yı kastederek biz aileyi koruyacak diye aileyi parçalayan yasa çıkartmışız diye röportaj verdi. Kısa bir süre içinde bu yasa mutlaka ele alınacaktır alınmalıdır. Akit in bir kaç gün önceki manşeti de bu yasaydı....Rte maalesef çevresi tarafından kandırılıyor...

çelebiler

Kıdemli Üye
İşte bunun ardındaki kapitalist ve modernist zihniyete sövüyoruz.
Bir şeyi habitatından koparırsan fesat başlar.

Kadın erkeğe benzetiliyor, lanet olsun benzeyene...
Ben demiyorum islam diyor
Söv söv çok işe yarıyor.
İslam benzetmiyor,sen benzetiyorsun.

Kulabdullah006

İhvan Forum Üye
Adalet öldürülmüşse orada her şey ölmeye mahkumdur.Adalet devletin dinidir adalet yoksa dinde yoktur... Hz. ÖMER İslam valisine ne demişti camii yi yık adaleti yıkma.....

Hakperest

Kıdemli Üye
Şimdi de çalışan kadına destek veriyorlar;
İşsizlik % 14 e dayanmışken..
Erkek çalışsa kadın otursa, çocuğuna baksa ne güzel olurdu

çelebiler

Kıdemli Üye
Şimdi de çalışan kadına destek veriyorlar;
İşsizlik % 14 e dayanmışken..
Erkek çalışsa kadın otursa, çocuğuna baksa ne güzel olurdu
Güzel kafa,sürekli hayallerle yaşıyor,biraz da yere in,bir bak etrafına hayat nasıl gidiyor,dünya nasıl dönüyor.

Hakperest

Kıdemli Üye
He öyle mi gözüküyor oradan?Kim doyumsuz kim aç kalmış?
DÖRT KİŞİLİK AİLENİN AÇLIK SINIRI 2.107 TL, YOKSULLUK SINIRI 6.863 TL

Türkiye'de 460 bin öğretmen atama bekliyor. Her yıl eğitim fakülteleri ve Fen Edebiyat Fakültelerinden 100 Bine yakın eğitim emekçisi öğretmen adayı mezun olmakta, bunların sadece yüzde 80’i istihdam edilmekte. Türkiye'de 460 bin öğretmen atama bekliyor. Her yıl eğitim fakülteleri ve Fen Edebiyat Fakültelerinden 100 Bine yakın eğitim emekçisi öğretmen adayı mezun olmakta, bunların sadece yüzde 80’i istihdam edilmekte diyen ...Sendika, 2023 yılına kadar atanamayan öğretmen sayısının 1 milyona ulaşacağını söyledi.en, 2023 yılına kadar atanamayan öğretmen sayısının 1 milyona ulaşacağını söyledi.

Şimdilik açlık sınırındalar
İşe girip aile kurunca da yoksul sınırına gelecekler
Sadece öğretmeleri örnek verdim
Diğer örnekleri de sen bul

Son düzenleme:

çelebiler

Kıdemli Üye
DÖRT KİŞİLİK AİLENİN AÇLIK SINIRI 2.107 TL, YOKSULLUK SINIRI 6.863 TL

Türkiye'de 460 bin öğretmen atama bekliyor. Her yıl eğitim fakülteleri ve Fen Edebiyat Fakültelerinden 100 Bine yakın eğitim emekçisi öğretmen adayı mezun olmakta, bunların sadece yüzde 80’i istihdam edilmekte. Türkiye'de 460 bin öğretmen atama bekliyor. Her yıl eğitim fakülteleri ve Fen Edebiyat Fakültelerinden 100 Bine yakın eğitim emekçisi öğretmen adayı mezun olmakta, bunların sadece yüzde 80’i istihdam edilmekte diyen ...Sendika, 2023 yılına kadar atanamayan öğretmen sayısının 1 milyona ulaşacağını söyledi.en, 2023 yılına kadar atanamayan öğretmen sayısının 1 milyona ulaşacağını söyledi.

Şimdilik açlık sınırındalar
İşe girip aile kurunca da yoksul sınırına gelecekler
Sadece öğretmeleri örnek verdim
Diğer örnekleri de sen bul
Ne yani kadın çalışmayınca herkesin geliri mi artacak?
Kadının çalışmaması mümkün mü?
Onun için diyorum ayakların yere basmıyor hayaller peşindesin.
Bu öğrenciler öğretmenliği tercih ederken bilmiyorlar mıydı atanamayacaklarını?
Zorla mı onları fen eğitim fakültelerine soktular?
Kim açlık yoksulluk sınırında yaşıyor?Tüm öğretmenlerin durumu benden iyi.Ben de öğretmen olsam daha iyiymiş.Herkes iyi olduğunu biliyor görüyor onun için öğretmen olmak istiyor.
Bir karı koca öğretmenin evine aylık 10.000 tl para giriyor.Ek dersleri,özel dersleri hariç.ne anlatıyorsun ki sen?

çelebiler

Kıdemli Üye
Devlet neden çalışan kadına para yardımı yapıyor biliyor musun hiç araştırdın mı?