İslam'ın Kurtarıcısı Allah'ın azizi Tayyip ERDOĞAN....

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Erdoğan'a Mısır'da coşkulu karşılama

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak ''ANA'' ile ''Arap baharı''nın yaşandığı ülkelere yaptığı ziyaretin ilk ayağı olan Mısır'ın başkenti Kahire'ye geldi.

197259_erdogan.jpg

http://www.samanyoluhaber.com/h_674766_Politika-erdogana-misirda-coskulu-karsilama.html#http://www.samanyoluhaber.com/h_674766_Politika-erdogana-misirda-coskulu-karsilama.html#

http://www.samanyoluhaber.com/h_674766_Politika-erdogana-misirda-coskulu-karsilama.html#http://www.addthis.com/bookmark.php...nin-en-iyi-muze-ve-filmleri!---foto.html&tt=0http://www.addthis.com/bookmark.php...nin-en-iyi-muze-ve-filmleri!---foto.html&tt=0

Başbakan Erdoğan, Kahire Havaalanı'nda Mısır Başbakanı Essam Sharaf tarafından karşılandı. Dışişleri BakanıAhmet Davutoğluve Türkiye'nin Kahire Büyükelçisi Hüseyin Avni Botsalı da karşılamada yer aldı.

Başbakan Erdoğanile eşi Emine Erdoğan, oğlu Bilal, kızı Sümeyye Erdoğan, AK PartiGenel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli de Kahire'ye geldi.

Bu arada, Başbakan Erdoğan, havaalanına gelmeden önce VIP salonunda Türkiye'den gelen polis k-9 köpeği ''Timsah'', arama yaptı.

Havaalanında yaklaşık bin-bin 500 Mısırlı, ''Başbakan Erdoğan Mısır'a hoşgeldin'', ''Mısır ve Türk halkı tek bir yumruk'', ''Mısır-
Türkiye el ele'', ''Mısır-Türk kardeşliği'' yönünde sloganlar attı.

Başbakan Erdoğan'a Mısır'da coşkulu karşılama

Mısırlılar, Başbakan Erdoğan'ın posterlerini de taşırlarken, zaman zaman da tekbir getirdi. ''Erdoğan, ikinci memleketi Mısır'ın kahramanı'', ''Erdoğan, hoşgeldin'', ''Mısır'a hoşgeldin Erdoğan'', ''İyi cetvel merhaba Erdoğan'' yazılı pankartlar dikkati çekerken Erdoğan'ı görmeye gelen bazı Mısırlılar ellerinde taşıdıkları Türkçe yazılı pankartlarda kelime hatası yapıp yapmadıklarını Türk gazetecilere sordu.

Bazı kelime hataları yaptıklarının belirtilmesi üzerine de internetten arama motorundan çeviri yaparak oradaki ifadeleri pankarta yazdıklarını söyledi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılamaya gelen Mısırlıları ''Selam olsun Mısır gençliğine, Mısır halkına'' sözleriyle Arapça selamladı.

Mısır Başbakanı Essam Sharaf ile VIP salonundan çıkan Erdoğan, Sharaf ile el ele tutuşarak, Arapça, ''Türkiye ve Mısır el ele. Selam olsun Mısır gençliğine, Mısır halkına. Allah'ın selamı üstünüzde olsun'' sözleriyle kendisini karşılamaya gelen binlerce Mısırlıya seslendi.

Erdoğan'ın sözlerine büyük bir coşkuyla karşılık veren Mısırlılar, ''İslam'ın kurtarıcısı, Allah'ın azizi Erdoğan'', ''Türkiye-Mısır tek yumruk, abluka kırılacak'' yönünde sloganlar atarak, tempo tuttu.

Başbakan Erdoğan ve beraberindekiler daha sonra konaklayacakları otele hareket ederken, kalabalık dolayısıyla konvoy havaalanından çıkmakta güçlük çekti. Güzergah boyunca da çok sayıda Mısırlı, Başbakan Erdoğan'a sevgi gösterisinde bulundu.

Bu arada, Başbakan Erdoğan'ın Mısır seyahatini, Türk medyasının yanında çok sayıda yabancı
medyaorganının da takip ettiği görüldü

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
haydi bakalım kim ne inciler dökecek seyredelim görelim.

el_aksa

Asistan
islam ülkelerindeki halklara özgüven ruhunu canlandırdın allah senden razı olsun usta.

Mahpeyker

Kıdemli Üye
yazinin kime ait olduguna dair hic bir bilgi yok .
hangi gazete de kim yazmis ?

yaziyi okumadim ama baslikda ki "Allahin azizi "
yazisi sok olmama yetti .
islamda "aziz" terimi yoktur
Allahin sevgili kulu -evliya ,mübarek
gibi terimler vardir .
"aziz" daha cok hiristiyanlarin kullandigi bir terimdir .

cok tuhaf bir baslik olmus vesselam

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr

gibi terimler vardir .

CEHALET ALA VEZNİ REZALET....
İslamda Aziz diye bir terim yokmuş...(!!!)
Aziz arapça gibi bir kelime olup değerli,kıymetli gibi birçok manaya gelir...
Burada araplar Allahın aziz kulu yani değerli kulu demek istemiş...
Kıskançlığınızdan Akıl ve mantıkdan uzaklaşmayın...
Bari bir sözlüğe baksaydınız...

KISKANMA NE OLUR....ÇALIŞ SENİNDE OLUR...
(siz ulusalcılarla olan ortaklığınıza devam edin...Ulusalcıların azizileri sizi...)

Muminaga

Yeni

gibi terimler vardir .

CEHALET ALA VEZNİ REZALET....
İslamda Aziz diye bir terim yokmuş...(!!!)
Aziz arapça gibi bir kelime olup değerli,kıymetli gibi birçok manaya gelir...
Burada araplar Allahın aziz kulu yani değerli kulu demek istemiş...
Kıskançlığınızdan Akıl ve mantıkdan uzaklaşmayın...
Bari bir sözlüğe baksaydınız...

KISKANMA NE OLUR....ÇALIŞ SENİNDE OLUR...
(siz ulusalcılarla olan ortaklığınıza devam edin...Ulusalcıların azizileri sizi...)
mesele sadece aziz kelimesinin sözlük anlamı meselesi değildir ki. Mesele zihniyet meselesidir. Aşağıda @veri nin, Erdoğan'ın israil aleyhindeki söz ve tavırlarına karşı yazdığı mesajına katıldığını söyleyen @Mahpeyker isimli üyenin adeta kılıçdaroğlu zihniyetiyle nasıl bir paralellik gösterdiğini kanıtlamış olmuyor mu?

AK parti ve Erdoğan düşmanlığı çizgisi uğruna gerekirse israile sempati duyanları teşhir eden aşağıdaki mesajları iyi okuyun...

tayyip aklını başına almalıdır yukardaki sözleri doğru ise

biri hatırlatsın Türkiyeyi yönetiyor
abd başkanı değil kendisi

yönetime getirdiğimiz gibi indirmesini de biliriz
sayin @veri
bu baslikta ki yorumlariniza katildigimi
söylemeden gecemiyecegim : )
http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=106003

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Allahın azizi diye bir terimin tuhaf kaçması gayet normal sonuçta alışık olmadığımız bir terim
doğrusu banada tuhaf geldi ilk etapta tuhaf kaçtı diye Maypeykerr kendi bildiğini aktarmış başlığı sorgulamışsa
hemen cahillik rezillik diyerek aşırı bir şekilde saldırarak hakaretlerle başlığı açıklamanız hiç hoş değil
böyle bir davranış sizi yüceltmez ancak küçültür.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Allahın azizi diye bir terimin tuhaf kaçması gayet normal sonuçta alışık olmadığımız bir terim
doğrusu banada tuhaf geldi ilk etapta tuhaf kaçtı diye Maypeykerr kendi bildiğini aktarmış başlığı sorgulamışsa
hemen cahillik rezillik diyerek aşırı bir şekilde saldırarak hakaretlerle başlığı açıklamanız hiç hoş değil
böyle bir davranış sizi yüceltmez ancak küçültür.
katiliyorum.

ancak yillarca Milli-Dövüscülerin saldirilarina ve haksizliklarinin hedefi olanlarda olusan refleksleri dogal karsilamak gerekiyor düsüncesindeyim.
Yinede her milli-görüscüyü milli-dövüscü sanmamak lazim.
Bu düsünce kolay olmasada buna mecburuz,her milli-görüscü dengesiz degil,her milli-görüscü sapik degil,her milli-görüscü kötü degil...bunu günde yüz kere söylersek reflekslerimizin önüne gecmis oluruz insaAllah:)

Mahpeyker

Kıdemli Üye
ben milli görüscü degilim -üzgünüm ama
bu konuda yaniliyorsunuz ( hani her zaman
kendinizden baska hic bir sorguyu ve karsi
fikri kabullenmezsiniz ya - o acidan yani )

aziz kelimesi , islamda bir zat icin kullanilmaz !!!

hiristiyanlar "aziz peder ,aziz martin" gibi kendilerince
mübarek sayilan kisiler icin kullanirlar bu terimi

elinize firsat gecmesini nasil da dört gözle bekliyorsunuz !?

ah birde sanal mücahidi degilde gercek mücahit olabilseniz
!!!

veri

Yasaklı
AK parti ve Erdoğan düşmanlığı çizgisi uğruna gerekirse israile sempati duyanları teşhir eden aşağıdaki mesajları iyi okuyun...

quote_icon.png
veri Nickli Üyeden Alıntı
tayyip aklını başına almalıdır yukardaki sözleri doğru ise

biri hatırlatsın Türkiyeyi yönetiyor
abd başkanı değil kendisi

yönetime getirdiğimiz gibi indirmesini de biliriz

arkadaşım tayyip uluslar arası arenada abd güdümünde hareket ettiği için bazı başarıları mevcut
aynı şekilde abd israil e karşı tutum takınıp hareket alanını kısıtladığı için de israil daha büyük maceralara girmiyor
yoksa hepimiz biliyoruz ki israil bizim toprakları bombalar biz sadece seyretmekle kalırız.

kısa menzilli hava savunma füzelerimiz bile bizde sayılıdır ve hepsi doğuda konuşlandırılmış
akdenizden gelebilecek hava saldırılarına karşılık verecek bir yapılanma yok
ege de ordu bile yok

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Propaganda çok sayıda insanın düşünce ve davranışlarını etkilemek amacını taşıyan önceden planlanmış bir mesajlar bütünüdür. Propaganda tarafsız bilgi sağlama yerine, en temelde kendi kitlesini etkileyecek bilgiyi sunar. Mesaj doğru olsa da yönlü olabilir ve olayın tümünü dengeli bir şekilde sunmayabilir. Genellikle poitikada kullanılır ve hükümetler ve politik partiler tarafından desteklenir.

diyoruz ya hep sizler fitnecisiniz sadece muslumanlar arası nifak toğumları ekmeye çalışan kişilersiniz diye
2002 den beri işiniz güçünüz bu tarz şeyler bu yüzden herkes sizin gibilere hakaret ediyor yeri geliyor lanet okuyor
sizlerde ne teribiye var ne seref kendisini erbakana oy vererek cennet biletini almış sanan zavallılarsınız ..
biri size agir laf soyleyince sitem eder yonetim yonetim der siniz ama kendi edebsizliklerinizi hakarretlerinizi densizliklerinizi görmezsiniz

o sadece gömleğini çıkardı ama sizde kıskançlıktan hastten ne gömlek ne de ruhu kalmış dininiz kazınmış gitmiş

Mahpeyker

Kıdemli Üye
Propaganda
o sadece gömleğini çıkardı ama sizde kıskançlıktan hastten ne gömlek ne de ruhu kalmış dininiz kazınmış gitmiş

sizi ve sizin gibi düsünenleri ,sirf farkli görüse sahip olduklari icin ,milli gürüse mensub arkadaslari veya tarafsiz olanlari
"siyonist ,israil dostu ,dinsiz " gibi kendi imaniniza zarar
verecek sekilde hitablarda bulunmamaniza davet ediyorum.
aklinizi basiniza oplayin lütfen
müslüman bir kisiye kafir demek ,insani dinden cikarir

kelimelerinizi secerken bunu göz önünde bulundurarak secin !!!
olan kendinize olur karsinizdakine hic bir sey olmaz

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
mahpeyker haset etmek hiç şüphe yokki dini kazır ben bunu dedim ve bu sözümün arkasındayım
ayrıca ben milli görüşçülere demedim ki bunu nereden çıkartınız !!! 2002 beri o malum şahışlar bellidir
onların yaptıkları adiliği tüm milli görüşçülere yüklemek hata olur ..

Resûlullah (as) buyurdular ki: "Size eski ümmetlerin hastalığı sirayet etti: Bu, haset ve buğzdur. Bu kazıyıcıdır. Bilesiniz; kazıyıcı derken saçı kazır demiyorum. O dini kazıyıcıdır. Nefsimi kudret elinde tutan Zât-ı Zülcelâl'e yemin ederim, sizler iman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olmazsınız. Birbirinizi sevmeye yardımcı olacak şeyi haber vereyim mi: Aranızda selâmı yaygınlaştırın." (Tirmizî, Sıfatu'1-Kıyâme 57, 2512)

Mahpeyker

Kıdemli Üye
erdogan kim oluyorda "yanlis yolda " diyenler dinden ciksin ???

o peygamber mi ? kim o ya Allah askina ?
sadece yanlis yolda diyoruz
imanina karismiyoruz onun !

imani ve inanci kendisi ile Allah arasinda olan bir sey

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Resûlullah (as) buyurdular ki: "Size eski ümmetlerin hastalığı sirayet etti: Bu, haset ve buğzdur. Bu kazıyıcıdır. Bilesiniz; kazıyıcı derken saçı kazır demiyorum. O dini kazıyıcıdır. Nefsimi kudret elinde tutan Zât-ı Zülcelâl'e yemin ederim, sizler iman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olmazsınız. Birbirinizi sevmeye yardımcı olacak şeyi haber vereyim mi: Aranızda selâmı yaygınlaştırın." (Tirmizî, Sıfatu'1-Kıyâme 57, 2512)

bu hadisi inkar mı ediyorsunuz
ben o hasetçilerden din kardeşini buz edenlerden basediyorum.

ayrıca ben milli görüşçülere demedim ki bunu nereden çıkartınız !!! 2002 beri o malum şahışlar bellidir
onların yaptıkları adiliği tüm milli görüşçülere yüklemek hata olur .. saptırmayın !!!!

Müslümanla alakayı kesmek
onun kanını dökmek gibidir.
Hadisi_Şerif