"İran'a Saldırırsanız Yanınızdayız.İran'a Saldırmanızı Destekliyoruz..." | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

"İran'a Saldırırsanız Yanınızdayız.İran'a Saldırmanızı Destekliyoruz..."

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2009
Mesajlar
5,317
Puanları
113
"İran'a Saldırırsanız Yanınızdayız.İran'a Saldırmanızı Destekliyoruz..."ABD'de bir şirketin yaptığı kamuoyu araştırmasına göre, Amerikalıların yüzde 56'sı İsrail'in İran'a saldırmasını destekliyor.

TIPP araştırma firması tarafından düzenlenen ankete göre, İran'ın nükleer silah geliştirmesini engellemek için İsrail'in bu ülkeye saldırması fikrini Amerikalılar'ın yarıdan fazlası destekliyor.

Demokrat partililerin sadece yüzde 43'ü İsrail saldırısını desteklediğini söylerken, Cumhuriyetçilerde bu oran yüzde 74'e çıkıyor.

Saldırıyı onaylamayanların toplam oranı ise sadece yüzde 30.

22 ÜLKEDEN 16'SI DA OPERASYONU DESTEKLİYOR

Pew şirketinin yaptığı araştırmada da benzer sonuçlar elde edildi. İran'a saldırılmasını destekleyen Amerikalıların sayısı yüzde 66 iken, saldırıyı onaylamayanlar yüzde 24 oranında kaldı.

22 ülkede yapılan araştırmada, "İran'ın nükleer bir güç olması yerine saldırı yapılması" fikrini destekleyen ülke sayısının 16 olduğu ortaya çıktı.tımetürk
 

su damlası

Asistan
İhvan Üyesi
Katılım
14 Tem 2010
Mesajlar
230
Puanları
0
Elbette ki destekleyecekler.Çünkü İran'ın nükleer güç olmasınmdan korkuyorlar.Onlar aslında bizden çok korkuyorlar ama ah şu müslümanlar üzerindeki ezilmişlik duygusu olmasa...:(
En büyük üstünlük ve şerefin Allah'ın Kulları olanlarda bulunduğunu idrak edebilsek...
 
Üst