İpek Grubuna Operasyon

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Suçlamalar yanlışsa, kaçmasın hakkını arasın.

:)

Ya bu abuk subuk şeyleri yazıyorsunuz.

Cevap verince de haşhaşi oluyorum, paralel oluyorum.

Hakkını arasınmış?

NERDE ARAYACAK HAKKINI?

HAK mı var bu ülkede?

Mesela tutuklanan bazı polisler oldu.

12-13 aydır hapisteler.

ve haklarında hala iddianame bile hazırlanmadı, mahkemeye çıkartılmadılar.

Nasıl hak arayacaklar bu insanlar söyler misin?

Mesela şu zamancı hidayet karaca.

kaç aydır içerde?

Mahkemey çıkarıldığını gördünüz mü?

İddianameyi duydunuz mu?

ŞU ANKİ durum istiklal mahkelerindeki SANIĞIN İDAMINA ŞAHİTLERİN BİLAHARE DİNLENMESİNE denilmesine benziyor!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu yazıyı AKPLİLER YARGISIZ İNFAZA TABİ TUTULARAK TUTUKLANSALAR, UZUN SÜRE MAHKEMEYE VS: ÇIKARILMATAN BEKLETİLSELEr onlar için yine yazardım.

Bunu da söyleyim de direk olarak bana saldıracak olan anlaması kıt bazı akplilerin önünü şimdiden keseyim :)

ummuhan

Kıdemli Üye
Kılıçdaroğlu'ndan Akın İpek'e destekGenel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı İpek’i telefonla aradı.
kilicadaroglu_24_saatte_hukumeti_kurarim_1440070532_3208.jpg

CHP'den yapılan yazılı açıklamada,Kılıçdaroğlu'nun İpek'ten MASAK tarafından şirketlerine yapılan operasyonla ilgili bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini ilettiği belirtildi.
GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİAçıklamada, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ile Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın da, İpek Medya Binasına giderek geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğu ifade edildi.

ummuhan

Kıdemli Üye
Times yalanlarına bir yenisini daha eklediİngiltere'de yayımlanan Times gazetesi, Koza-İpek Grubu’na ait 23 şirketlere operasyonu"Erdoğan’ı Eleştiren Gazetelere Baskın” diye verdi.
times_yalanlarina_bir_yenisini_daha_ekledi_1441181849_8976.jpg

Fetullahçı Terör Örgütü’ne finans desteği sağladığı tespit edilen Koza-İpek Grubu’na ait 23 şirkete operasyon düzenlendi.
Holdinge yapılan operasyonların basına yönelik olmadığı açıklanmasına rağmen Times, Koza İpek Holding'e yapılan baskının Kasım'da yapılacak seçim öncesi hükümeti eleştiren gazetelere ve televizyonlara yönelik eylemlerin sonuncusu olduğu yorumunu yaptığı haberde, Ankara'daki ofisleri basılan Koza Holding'in, Bugün ve Millet gazeteleri ile internet sitesi BGNNews.com'un da sahibi olduğunu yazdı.

garip70

Ordinaryus
Millet birer birer kaçıyor. Bakalım Ekrem Dumanlı ne zaman kaçar merakla bekliyorum.

can feda

Profesör
@redyellow hocam...akıl mantık sınırlarını gerçekten zorlayan yorumlar var...siz benden daha eskisiniz bu forumda...ne zaman gördünüz ki sorunuza konuyu değiştirmeden cevap verildiğini...yada bir paylaşımda kaynağa sallamadan içerik hakkında yorum yapıldığını :D

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
hocamın gülüşüne dünyaları bağışlarım diyen

sonra gidip yurt dışında ağlayan Akın İpek'ten bahsediyoruz değil mi ?

hocası için saraylar yaptıran, RTE'yi kaçak sarayda oturuyor diye eleştirenlerden bahsediyoruz değil mi ?

ipek üniversitesindeki Y.D. isimli personelini, üniversiteler arası kuruluşta görevlendirip, gizlice arşive sokan, H.Fidan ve A.Gül'ün doçentlik dosyalarını kopyalarken yakalanın patronundan bahsediyoruz değil mi ?

Bi de bunlar bizim görebildiklerimiz, belki görmediklerimiz neleeeeeer neler var değil mi ?

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net

Dua Nur

Kıdemli Üye
lütfen, biraz ağır konuşuyorsunuz

onlar hicret ettiler, hatta hiç olmadı İslamiyeti yaymaya gittiler

onlar dünyada Türk bayrağı dalgalandırıyorlar

çok ayıp ediyorsunuz, tirol müsünüz ?

tirölüm :))))))))))))

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net

Muhterem tirol kardeşim.

1 Kasım'daki seçim'den ne beklersin ?

Ben AKP 400'ü bulamaz derim, hatta koalisyon kurulur gibi düşünürüm.

FAKAT ! Seçimde, doğu illerinde güvenlik adam gibi sağlanabilirse dişe gelir birşey olur.

Sen ne dersin ?

Haaa, bu arada Diyarbakır Polis Lojmanlarından PKK'ya 126 oy çıktığını hatırlatırım

Dua Nur

Kıdemli Üye
Muhterem tirol kardeşim.

1 Kasım'daki seçim'den ne beklersin ?

Ben AKP 400'ü bulamaz derim, hatta koalisyon kurulur gibi düşünürüm.

FAKAT ! Seçimde, doğu illerinde güvenlik adam gibi sağlanabilirse dişe gelir birşey olur.

Sen ne dersin ?

Haaa, bu arada Diyarbakır Polis Lojmanlarından PKK'ya 126 oy çıktığını hatırlatırım

Seçim güvenliği sağlanır, tehditle oy sistemi engellenirse, Ak Parti oyu artar.

Millet koalisyon görüşmeleri sürecinde de ja vu yaşadı, bilmeyen gençlere kolasyonun zaman kaybı olduğu anlatıldı.

Onca yatırım start almak için gün sayıyor. Ülkenin şahlanışı için tek bşına iktidar şart. Anayasa değişimi için şart. Millet bunu gördü.
Tek başına iktidar çıkabilir diyorum.

Ama hdp yüzde 20 olduk diyor, chp 30 olduk diyor. Bu gerçekleşirse CHP HDP ikttidarıyla 90 lı yıllara dönerek millete tek başına iktidarın nimetini anlaması için 6-7 ay bir süre verilir bir daha seçime gidilir.

Millet düşünsün ve seçimini yapsın, vakit kaybetmeye değer mi?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Times yalanlarına bir yenisini daha ekledi

İngiltere'de yayımlanan Times gazetesi, Koza-İpek Grubu’na ait 23 şirketlere operasyonu"Erdoğan’ı Eleştiren Gazetelere Baskın” diye verdi.

Fetullahçı Terör Örgütü’ne finans desteği sağladığı tespit edilen Koza-İpek Grubu’na ait 23 şirkete operasyon düzenlendi.
Holdinge yapılan operasyonların basına yönelik olmadığı açıklanmasına rağmen Times, Koza İpek Holding'e yapılan baskının Kasım'da yapılacak seçim öncesi hükümeti eleştiren gazetelere ve televizyonlara yönelik eylemlerin sonuncusu olduğu yorumunu yaptığı haberde, Ankara'daki ofisleri basılan Koza Holding'in, Bugün ve Millet gazeteleri ile internet sitesi BGNNews.com'un da sahibi olduğunu yazdı.

Timesin yalanı diyorlar ama açıkca kendileri yalan yazıyorlar.

BASINA YÖNELİK DEĞİL deniliyor, peki bu ne:

belge.jpg

Kanaltürk ve bugün gazetesi TEMSİLCİLİKLELRİNDE VE BÜROLARINDA ARAMA YAPILMASI basına yönelik değilse gençlik parkına yönelik bir operasyon mudur?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
@redyellow hocam...akıl mantık sınırlarını gerçekten zorlayan yorumlar var...siz benden daha eskisiniz bu forumda...ne zaman gördünüz ki sorunuza konuyu değiştirmeden cevap verildiğini...yada bir paylaşımda kaynağa sallamadan içerik hakkında yorum yapıldığını :D

Maalesef işlerine gelmeyince ya konuyu değiştirirler ya hakaret ederler.

Cemaatle hiç bir gönül bağı olmayan, 28 şubatta cemaatin yaptıklarından dolayı her fırsatta eleştiren, ağır konuşan ben akpnin yalanını, yanlışını söyleyince hoooop direk paralelci, haşhaşi oluyorum:)

Ben akpnin yaptığı doğru şeyleri savunduğum için bir çok forumda akpli tröl denen birisiyim, akpnin yanlışını söyleyince de akp düşmanı haşhaşi olan birisiyim:)

Halbuki MÜSLÜMANA YAKIŞAN TAVIR ŞU OLMALI:

Doğruyu kim yaparsa yapsın doğru, yanlışı kim yaparsa yapsın yanlış demek.

Hele hele sırf siyaseten karşıt olduk diye bir gruba bir topluluğa yönelik yalanlarla, iftiralarla saldırmak hangi müslümanlıkla izah edilebilir anlamıyorum.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Seçim güvenliği sağlanır, tehditle oy sistemi engellenirse, Ak Parti oyu artar.

Millet koalisyon görüşmeleri sürecinde de ja vu yaşadı, bilmeyen gençlere kolasyonun zaman kaybı olduğu anlatıldı.

Onca yatırım start almak için gün sayıyor. Ülkenin şahlanışı için tek bşına iktidar şart. Anayasa değişimi için şart. Millet bunu gördü.
Tek başına iktidar çıkabilir diyorum.

Ama hdp yüzde 20 olduk diyor, chp 30 olduk diyor. Bu gerçekleşirse CHP HDP ikttidarıyla 90 lı yıllara dönerek millete tek başına iktidarın nimetini anlaması için 6-7 ay bir süre verilir bir daha seçime gidilir.

Millet düşünsün ve seçimini yapsın, vakit kaybetmeye değer mi?

Haklısın gardaşım

Herkes hak ettiği şekilde yönetilir