İnternete yeni zamlar kapıda

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan Üyesi
Katılım
4 Eki 2009
Mesajlar
6,473
Puanları
113
İnternete yeni zamlar kapıdaAdil kullanım kotasız (AKN) internet paketlerine zam yapan Türk Telekom (TT), diğer operatörlere sunduğu toptan hat kiralama bedelini de yüzde 66 civarında artırdı. TT'nin yeni tarifeleri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından onaylanırsa, diğer operatörler de zam yoluna gidecek.


Sözcü'de yer alan habere göre, TurkNet Bireysel İş Biriminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Durmuş, TT'nin yeni hat kiralama bedellerini eski müşterileri için düşük hızda yüzde 66, yüksek hızda ise yüzde 4.6 artırdığını belirterek, “Üzerine vergileri de koyunca operatörlerin yapacakları zam oranı bu rakamların çok daha üzerinde olacak” dedi. Durmuş, “Alternatif operatörün 16 Mbps hızındaki internet için KDV dahil Türk Telekom'a vereceği para 43 TL civarında. Satarken hiç kâr etmese, başka hiçbir masrafı olmasa bile 58 TL'ye satması gerekiyor. Ancak satış, destek, altyapı masraflarını ve yüzde 25.5 KDV ve Özel İletişim Vergisi'ni koyarsanız vatandaşa satışı 80 TL'yi bulur. Bu da yüzde 86 zam demek” diye konuştu.İnternete yeni zamlar geliyor
 

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan Üyesi
Katılım
4 Eki 2009
Mesajlar
6,473
Puanları
113
Bu ne lan! bu nasıl bir zam yapma şeklidir. Hariri ailesine peşkeş çektikleri telekomun ceremesini komple bize yıkmaya çalışıyorlar.
 

seringel

Üye
İhvan Üyesi
Katılım
12 Ara 2018
Mesajlar
127
Puanları
18
Bu ne lan! bu nasıl bir zam yapma şeklidir. Hariri ailesine peşkeş çektikleri telekomun ceremesini komple bize yıkmaya çalışıyorlar.
Alakayı kuramadım da neyse;
Sende o zaman vatandaş olarak görevini yap, Git savcılığa o vekil nasıl ki eski başbakan, eski maliye bakanından bank asyaya göz yumduğu için şikayetçi olmuş ise. Bu sözde talana göz yuman, görevini kötüye kullanan hakkında şayet gerçekten öyle bir belgen vede durum varsa suç duyurusu yap. Hatta bin bozkurt topla beraber yap.

Uzan enayi mi? Bi günah keçisi o mudur? Amerika ya yamuk yapmada ne halt yersen yemidir yoksa??
Tıpkı reza örneğinde olduğu gibi..

Yoksa bu ülkede sadece halk banaksaı veya rezanın yolsuzluğu olmadığını ben biliyorum. Ve belgelidir de yani!.
Yolsuzluk Hüseyin Özkan denen Dervişi buraya getiren ecevitin adamı ile tavan yaptı. 40 mişlyar dolarımız o zaman batık olsun olmasın bankalara taksim edildi.

Dolayısı ile bu Lübnan lılarda belki Adolf Hitler gibi kendilerinden çalınanı almışlardır. Kim bilir??

Bu ülkede çünkü senin suçlun benim suçlum diye bir zırva zihniyet hakim.

Suçu işleyen fetö ise mesela komik ceza veriliyor. Diğer terör örgütlerine daha fazla ceza veriliyor.

Böyle hukuk devleti, böyle Müslümanlık, böyle kemalistlik olmaz. Böyle devletlere kabile(zargo) devleti tanımı yapılıyor.
 
Üst