İnsanLık nereye gidiyor!!

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
10411789_872168306145542_6246844645150784556_n.jpg

Muminaga

Yeni
Kölelik düzenine dayanan eski Roma dönemi giyim-kuşamı bu.
Aslında, modacılar bir model tasarlarken sosyal bilimcilerden, tarihçilerin, felsefeci ve antropologların görüşlerine başvururlar. Her moda tasarımı aynı zamanda ideolojik, dini (dinsizlik ve laiklik amacı güdenlerde dahil) ve sosyal bir zihniyet taşır bu aynı zamanda topluma sundukları -ki dayatma desek daha doğru olur- insanların bilinçaltına belli mesajlar gönderirler.
Yani, modacılar tasarladıkları elbise şekillerini öyle rastlantı veya keşifçi mantıkla her zaman ortaya koymazlar. Üstelik böyle uçuk-kaçık, hayli cüretkar, harcadığı kumaşa yazık ve kim giyer böyle saçmalıkları düşüncesini haklılık kazandırırcasına tepki verilse bile, eğer bu tepkilerede aldırış etmiyorlarsa, burda bit yeniği aranılması gerekmez mi?
Modacıların aylıklı ve sürekli danışmanları yanısıra, görüştükleri akademik kariyerde kişiler, fikirlerinden yararlandıkları ajans ve şirketler, bir siyasi ideolojileri ve ahlak ve kişilik bakımından gelecek nesiller üzerinde derin iz bırakmak konusunda arzu ve istekleri vardır.
Eski Roma devleti, eşcinsellik bakımından yüksek derecede ahlaksızlaşma ve yozlaşmanın yaşadığı dönemdir. Modacıların çoğunluğu da eşcinsel eğilimlidir, Ve aynı zamanda avrupadaki eşcinsel kesimlere yönelik ürettikleri ürünler nedeniyle de cinsel sapıkları en büyük müşteri grubu sayarlar.
Beytullahim'de Romalı vali Hz.İsa'yı çarmıha gönderirken yahudi hahamlar sevinç çığlıklarıyla Hz.İsa'ya hakaret ve küfürler yağdırarak eşlik etmişlerdi.
Tarih yine tekerrür ediyor. Hıristiyan ülkelerde önemli köşe başlarını yahudi modacılar, siyasetçiler, ekonomik ve ticari faaliyetlerde büyük paya sahip olan yahudiler, hıristiyanları hem dinen ama en çok ahlaken yozlaştırmışlardır. Hele ki bu yozlaştırmanın boyutu eski roma dönemini de aratır hale getirmiştir.
Evet resimdeki giyim modeli eski roma dönemi giyim kuşamının aynısıdır.
Bunu kabul ettikten sonra bu giyim modelini 2000 yıl sonra tekrar canlandırmak isteyen zihniyetin amacının bir raslantıdan ibaret olduğunu iddia ediyorsanız aklınızla zorunuz vardır demektir.

fakiri

Kıdemli Üye
İnsanLık değil de, "İnsanlar nereye gidiyor?" diye sormak lazım ...
Görüldüğü gibi cehennemin dibine doğru gidiyor !

Kaptan

Mecra Yazarı
Goruntu fotomontaj degil gercektir.

egynugus.jpg

i9703 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cicek demeti

Sükut
Insanlik zaten kayipki !
Nereye gidiyor ? diyelim.....
Ben bulamadim insan ve insanligi !
Bulan varsa bana muracat etsin buldum diye !...
Ben erkek kilikli kadinlar ,
Kadin kilikli erkekler gordum.
Cocuklar degisti artik sanirsiniz yecuc ve mecucu ahir zamanin....
Pardon abla bakarmisiniz ? dedim, erkek cikti abla degilmis !
Guleriz hala degilmi ! her seyde' ha ha haaa' deriz aslinda aklimizin dibini gosterirriz...
Vallahi ben insanliga rastlamadim..
Ama hayvanat alemine rastladim.onlar daha merhametli ve verildigi hayvanatlik gorevini hakkiyla yapiyorlar !
Derileri ayni deri ,turleri ayni tur ,tuyleri ayni tuy !
Tabi genetikleri ile belhum edallar oynayinca yine yaratik dedigimiz her sey cikiyor...
Ben insanligi bulamadim !
Her bir dost sandigin insan !!!! dedigin kisiler bile bazen insan kilikli seytan cikabiliyor kiiiii !
Hal bu iken kim neci kim ney taninmiyoruz..
Lutfen darilmayalim dun doktora gidiyorum , bir tesetturlu ! bayanimiz arabayi park etti .indi son model giyim dar pardesu ve birde corap yok ayakkta ayakkabida (aaaa) dedirten cins dikkat cekici...
Kaslara hic laf demeyelim tum ummeti muhammedin kadinlari kas modasinda zaten !!!!!
Yada deve horgucu yarisinda basortuleriyle !!!
Uyardinmi hadisle ,hemen ilk isleri ayibimi arastiriyorlar !!! (aa kardes tesekkur ederiz dikkat edelim)demek yerine !!!
Yazsam daha cok uzuntum var ama simdilik yeter !
Hasili vesselam insan yok, hele kulluk hic kallmadi !!!!
Rabbim bir an once bizlere hidayet nasip etsin ve hakkiyla iman edenlerden eylesin bizleri ...

amin amin amin bi hurmeti seyyidil murselim..
Vel hamdullilahi rabbil alemin...
Olen insanlik icin el fatiha !!!
Yeniden dirilis icin de el fatiha !!!...​