• Reklamsız versiyon için ÜYE OL

İnsanlık İçin Hayırlı Ümmet

talib

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 Tem 2006
Mesajlar
21,640
Beğeniler
930
Puanları
113
#1


Erkam Radyo’nun yayın hayatına başlamasının I. yıldönümü münasebetiyle tertip edilen programın Bağlarbaşı Kültür Merkezi’ndeki ilk durağı, 16 Kasım Pazar günü saat 12.30’da Kur’an-ı kerim tilavetiyle başlayacak.

Kur’an-ı kerim tilavetinin ardından Muhterem Osman Nuri Topbaş Hocaefendi, “Ümmetin Şahsiyetinin Manevi Çerçevesi” başlığıyla açılış konuşmasını gerçekleştirecek.

AÇILIŞ KONUŞMASINI OSMAN NURİ TOPBAŞ HOCAEFENDİ YAPACAKProgram, oturum başkanlığını Ahmet Taşgetiren’in yapacağı bir panelle devam edecek. Panelde, Altınoluk Dergisi İmtiyaz Sahibi Abdullah Sert, Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan ve Prof. Dr. İrfan Gündüz konuşmacı olarak yer alacak. Program tasavvuf musikîsi sunumu ile sona erecek.

3 İL DAHA “İNSANLIK İÇİN HAYIRLI ÜMMET” DİYECEK

“İnsanlık İçin Hayırlı Ümmet” programı, 21-22-23 Kasım’da üç ilde daha gerçekleşecek.

Programlar şu şekilde;KAYSERİ, NEVŞEHİR VE KONYA’DAKİ PROGRAMIN AKIŞI

Nevşehir, Kayseri ve Konya’da gerçekleşecek programlar, ortak akışa sahip. Üç program da Kur’an-ı kerim tilavetiyle başlayacak. Ardından , oturum başkanlığını Ahmet Taşgetiren’in yapacağı bir panelle devam edecek.

Panelde, Altınoluk Dergisi İmtiyaz Sahibi Abdullah Sert, Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan ve Prof. Dr. İrfan Gündüz konuşmacı olarak yer alacak. Program tasavvuf musikîsi sunumu ile sona erecek.
 
Üst