"İmamı Azam Baykal Hazretleri Buyuruyorki"

rota

Doçent
'RÜŞVETİ VEREN DE ALAN DA MEL'UNDUR'

Baykal'dan Erdoğan'a mel'un fetvası!

Sarnıç Altgeçidi'nin açılışında konuşan Baykal, Başbakan Erdoğan'ın 30 yıl önce mazot alırken rüşvet verdiğine ilişkin açıklamasına cevap verdi.

Baykal, "Başbakan zaman zaman söyler, 'Bazıları görmezler' filan der. Ben de diyorum ki gözün varsa gör, kulağın varsa duy, kalbin varsa anla. Rüşveti veren de alan da melundur. Melun, lanetli demektir." dedi.

Hükümetin 5.5 yıllık yönetimini eleştiren Baykal, içinde bulunulan durumun birlik ve beraberlik hisleriyle aşılacağını söyledi. Türk demokrasisinin güçlü bir altyapısı olduğunu ifade eden CHP Genel Başkanı, "Sevgili İzmirliler, bu sıkıntıları aşacağız. Türkiyemiz sağlam temellere sahip. Demokrasimizin güçlü bir altyapı ve birikimi vardır. Yeter ki el ele verelim, birliğimizi ve bütünlüğümüzü koruyalım, milletçe hakkımıza hukukumuza sahip çıkalım." dedi.

samanyoluhaber

Baykal , seçim öncesi dindar insanları kandırmak için bir-iki AYET HADİS SIKIŞTIRIYOR LAF ARALARINA. Savcılar ona çok hoşgörülü, kiömse hakkında dosya tutmuyor.

vakiTamam

Doçent
komedi resmen..

bi dedıgı bı dedıgını tutmayan, sürekli ikilem arasında olan bi adam görmedim ben..

insanın tükürdügünü yalaması bu oluyor herhalde!