ilgilenenlere alyans örnekleri

emmargah

Profesör
اَحَد;165947' Alıntı:
emmargah kardeş sen evlenmeden bi Malatyaya uğra benim eşim size yardımcı olur çünkü işi bu :)

dua ile

vavv inşaallah kardeşim...
malatyayı gerçekten merak ediyorum ben...
zaten bi kardeşim hayırhahım da var orda....
çağırıp duruyo:)
gelirsem o pastalarından yaparmısın bize:p
çok yüzsüzüm demi:O
teşekkür ederim düşünmen yeterli.

jelibon

Üye
aly7af.jpg
yaaaaaaaaaa çok şeker ama bu alyans neyse daa zamanı war tobeeeeeeeee ...

İmandanihsana

Doçent
aa fıratı bu konuda görmem iyi oldu ya:)
bak anlaştık
ben eşimide alıp gelcem uygun fiyata vereceksiniz:whistling[1]:;)
sonra unuttum sen kimsin falan deme:p
.

sen al gel enişteyi merak etme :)
gel bide çayımı içersiniz :O
bak şimdiden solim senin yüzük numaran kesin 10 ila 12 arası :) enişteninde 18 ila 24 arası :)

V

VeLeyl

Guest

aly7af.jpg

Bunun biri Gelin hanima biride Damada yapilmis belli, bellide bunu takacak Damat varmidir acep :blink:

V

VeLeyl

Guest
Evet ya haklisin aslinda..:blink: :O
Allah sasirtmasin ne diyeyim..
Ama hem bu zevk meselesi dimi:O , hosuna giden abilerimiz kardeslerimiz vardir belkim:O , onlarda gümüsünü alirlar hanimla takim takim takarlar iste :O :O

İmandanihsana

Doçent
Evet ya haklisin aslinda..:blink: :O
Allah sasirtmasin ne diyeyim..
Ama hem bu zevk meselesi dimi:O , hosuna giden abilerimiz kardeslerimiz vardir belkim:O , onlarda gümüsünü alirlar hanimla takim takim takarlar iste :O :O

tabi ölede olur...ama MÜSLÜMAN ABİLERİMİZ GENELLİKLE SADELİKTEN YANADIRLAR BÖYLE MODELLERE TAKILMAZLAR...BEN SATIYOM GÜMÜŞ ALYANS 3 SÜPER MODEL ŞEÇTİK EN ÇOK ONLAR TERCİH EDİLİYO...SON DERECE SADE VE ZARİF TABİ...:D ALTINDADA SADE VE ZARİF TERCİH EDİYORUZ TABi...AMA İŞTE BİZE GELENLER DAMATCIKLARDA ALTIN MALTIN DINLEMIYO TAKIYOLAR NE DIYELIM...ALLAH ŞAŞIRTMASIN...

V

VeLeyl

Guest
tabi ölede olur...ama MÜSLÜMAN ABİLERİMİZ GENELLİKLE SADELİKTEN YANADIRLAR BÖYLE MODELLERE TAKILMAZLAR...BEN SATIYOM GÜMÜŞ ALYANS 3 SÜPER MODEL ŞEÇTİK EN ÇOK ONLAR TERCİH EDİLİYO...SON DERECE SADE VE ZARİF TABİ...:D

Hmm..:D
Tamam.. InsaAllah o gün geldiginde yolum sana düserse gelicem sen bize yardimce olursun..
Madem anliyosun sen bu islerden..:good[1]:
Indirimde yaparsin artik :dancing:

İmandanihsana

Doçent
Hmm..:D
Tamam.. InsaAllah o gün geldiginde yolum sana düserse gelicem sen bize yardimce olursun..
Madem anliyosun sen bu islerden..:good[1]:
Indirimde yaparsin artik :dancing:

TABİ :) SEN GEL PAZARLIK YAPARIZ SUNNETTİR :)
TABİ ŞİMDİ BURDA HERKES BEGENMIS BU MODELLERI ALMAYA GELİNCE İŞLER DEGİSİR YANLIZ SOLİM :) FİYATLARINI DUYUNCA :O ONA GÖRE:O :D

uzAyli

İhvan Forum Üye
TABİ :) SEN GEL PAZARLIK YAPARIZ SUNNETTİR :)
TABİ ŞİMDİ BURDA HERKES BEGENMIS BU MODELLERI ALMAYA GELİNCE İŞLER DEGİSİR YANLIZ SOLİM :) FİYATLARINI DUYUNCA :O ONA GÖRE:O :D

heee cok kisi begeniyo diye dahada pahalasdirirsiniz sonra güya pazarlik yapip asil normal fiyatina verirsiniz geri...sizi gidi siziii :D

uzAyli

İhvan Forum Üye

evet yaaaa.yürü be yigidooo, kim tutar seniii,:O Türkiyede hep öyle yapiyolar demi kiz, helede almanci olunca yemedigmiz kazik kalmiyo:D :D

hee...nasilda anliyorsa ya :D cingene gibide gidiyoz carsida yinede anliyorlar :D heral konusmamizdan anliyolar yamuk yumuk konusuyoz ya ondan :D

İmandanihsana

Doçent

evet yaaaa.yürü be yigidooo, kim tutar seniii,:O Türkiyede hep öyle yapiyolar demi kiz, helede almanci olunca yemedigmiz kazik kalmiyo:D :D

OLMADI AMA YAKISMADI ŞİMDİ SİZE BU...YA KARDEŞLER Bİ KERE O SİZİN DEDİGİNİZ FAHİŞ FİYATA GİRER..MÜŞTERİYİ ALDATMAYA GİRER VE HARAMDIR...YAPMAYIZ ÖLE ŞEY..TAM BU KONU İE İLGİLİ Bİ RİVAYET VARDA KUTUBU SITTEDE SIMDI HATIRLAYAMADIM...SONRA HER İŞİ EHLİNE SORCAN DİMİ..YAW SİZDE BURAYA EN PAHALI MODELLERİN RESIMLERINI KOYMUSSUNUZ NAPALIM YANİ...EN JANJANLI MODELLER ONLAR..:O

emmargah

Profesör
sen al gel enişteyi merak etme :)
gel bide çayımı içersiniz :O
bak şimdiden solim senin yüzük numaran kesin 10 ila 12 arası :) enişteninde 18 ila 24 arası :)

hehe
benim parmaklarım uzundur yanlız bu kadar peşin hükümlü olma:whistling[1]:
yüzük takmakta çok sinir bozucu bişey bugün 15 dakka zor dayandım:blink:

fırat inşaallah aklımdasın biz eniştenle gelip yüzükleri senden alıcaz. tabi bi de sizlerden dua da alıcaz;)
sonra devam inşaallah
saol kardeşim eyvallah.

V

VeLeyl

Guest
hee...nasilda anliyorsa ya :D cingene gibide gidiyoz carsida yinede anliyorlar :D heral konusmamizdan anliyolar yamuk yumuk konusuyoz ya ondan :D

YiGiDo acaib güldüm :D Cingene gibi giyinmicen iste, ozaman anliyolar :D uydurma cingen oldugunu:D Allah iilini versin emi..:O
Bu arada firat ins, yolumuz sana düserse gelicez isin ehline, hem kazik yemeyecegimizdende emin olmus oluruz sagol kardes:shake2[1]:

Gülçehre

Asistan
vavv inşaallah kardeşim...
malatyayı gerçekten merak ediyorum ben...
zaten bi kardeşim hayırhahım da var orda....
çağırıp duruyo:)
gelirsem o pastalarından yaparmısın bize:p
çok yüzsüzüm demi:O
teşekkür ederim düşünmen yeterli.

yaparım inşaallah ne demek...hayırhahınla gel onada ikram ederim zaten bu ara acaip misafirim var çok memnun oluyorum gelmelerine ...evde ve elde ne varsa ikram ederim her gelene inşaallah..hatta bizim eve her hafta gelen bi sütçü kızımız var kızımız dediğim 16 yaşında kimse gelmezse onla oturup çay içerim meyve yerim :) neyse misafire açığım dua ile...