İhvanForum tweet'liyor :)

özzey

♥özlemzeynep♥
henüz bir tweetini göremedik :)

manifesto

Yasaklı
az önce bir twit gönderdik
KarsiDevrim adlı kullanıcı ile , face ve twitter de biraz acemiliğim vardır maruz görüle,birazdan ihvanda kimler var ona göz atıcam

SeNoL

MUEYABYA
Hâlâ tweetterda olup ihvanforum'u takip etmeyen var mı :)

Android mobil cihazımdan tapatalk aracılığıyla gönderildi

ibrahimi

Has Uşak
En azından ufak ufak başlardık :) Çalıştıkç takipçimiz olur da bir sosyal medya yöneticimiz olması gerek.

reis

Kıdemli Üye
Artık anlaşıldı ki Twitter çok ciddi bir iştir. İmkan ve fırsatı olup da kullanmayan vebal altındadır.

GEZİ ayaklanmaları sırasında 3 gün peş peşe sabah namazına kadar yatamadık bu ihmal yüzünden.
Biz forumlarda mışıl mışıl lakırdı yaparken GEZİ'ciler Twitter'i babalarının çiftliği gibi kullanıyordu.

Aslında biz durumu farketmiş ve birilerinin bir şeylerin hazırlığında olduğunu anlamıştık ve bu bab'da GEZİ ayaklanmasından 5 ay önce BURADA bir konu bile açmıştık.

Hatta reel hayatta pek mücahid(!) müslümanlarımızı bile haberdar eyleyip hazırlıklı olmayı denedik ama nafile.

Bizim pek mücahid(!) müslümanlarımız (muhtemelen etliye sütlüye karışmama tembelliği gereği olacak) çiçek böcek tebliği ile felanca cemaate karşı cihad(!) etmekten başka bir şey bilmezler.

Bu vesileyle bireysel hareket eden ve direnen gençlerimize şahsen müteşekkiriz.
Olaylardan sonra Ak Parti teşkilat olarak duruma hakim olmuştur hamdolsun.

Enes

İhvan Forum Üye
Arkadaşlar twitter hesabı olmayanlar lütfen bir twitter hesabı açsın ve yürütülen psikolojik harbe fikri ne olursa olsun karşı koysun.

cihad38

Profesör
hiç de anlamıyorum ki şu tiwıtırdan.

türkü

Kıdemli Üye
çok büyük olaylar oluyor ama nerede olup-bittiğini çözemiyorum ben de..kullama talimatları olsa keşke..:D

cihad38

Profesör
aynen, türkü.
bir saattir, nedir, nasıl işliyor anlamaya çalışıyorum, 500 tane adam takip ediyormuşum, nasıl, kim eklemişsse, takibi bırak yaparken şahadet parmağım uyuştu nerdeyse.

sahi biri bize bu sistemin nasıl çalıştığı kısaca izah etse,
olaylara mudahil olmak için sanıyorum, herkesi takip etmek mi gerekiyor, bu nasıl olur ya hu ?