İhvan Hosting

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes

İhvan Forum Üye
Esasen bu gibi bir olaya karşı olduğumu en başta belirteyim :)

Fakat bazı arkadaşlar bizden ısrarla bu yönde tavsiye ve hostingci dostların adresini istemekteler...

İhvan Forum olarak hostingci arkadaşlardan çok fazla çile çektiğimiz için bu arkadaşları hiçbir yere yönlendiremiyoruz...

Bildiğiniz gibi ihvan forum kendi sunucusunda yayın yapmakta... 1-2 server ortağımız olsa da sunucu alanımız çok geniş olduğu için ihvan forum büyüklüğünde daha onlarca site alabilmekte bu alanın israf olmaması için bazı arkadaşlarımızın kullanımına sunmayı düşünüyoruz...

verdiğimiz hizmet

1- Forum siteleri için hosting
2- Kişisel blog tarzı - firma tanıtım sayfalarına özel hosting...

bunun dışında domain satın almak isteyen arkadaşlarımız için kendi izlediğimiz yolu göstererek yardımcı olabiliriz...

TİCARİ AMAÇLA KURULAN BİR HOSTİNG FİRMASI DEĞİLİZ - FİRMA HİÇ DEĞİLİZ :) tek taahhütümüz İHVAN YAYINDA OLDUĞU MÜDDETÇE SAĞLIKLI YAYIN...

Hak geçmemesi için anlaşma sonrası kesintilerde verilen maddi değerler kesinlikle geri iade edilecektir...

Sadece kendi forum üyelerimize ve forum üyelerimizin referans olacağı kişilere bizim yayın amacımız doğrultusunda ve benzeri amaçlar doğrultusunda yayın yapan (yani ahlak dışı sitelere kesinlikle hizmet vermiyoruz) sitelere hizmet vereceğiz...

Hizmet alan siteleri referans olarak reklam etmiyeceğiz... esasen hiçbir şekilde reklam yapmayı düşünmüyoruz ancak hazırlanan portal sayfamızda sadece kendi arkadaşlarımıza yönelik böyle bir giriş kapısı açabiliriz...

Hosting konusunda (fiyatlandırma-teknik destek vb.) benimle özel mesaj yolu ile görüşebilir [email protected] adresine mail atabilirsiniz...

ÖNEMLİ NOT: Çok büyük bir site düşünen arkadaşlarımızın hiçbirine hosting önermiyoruz... hedefi büyük olan arkadaşlar kendi başlarına sunucu kiralamadıkça sağlıklı yayına ulaşamazlar... ama önce küçükten başlayalım daha sonra büyürsek sunucuya geçeriz diyenlere kapımız açıktır :)

Sunucu Özellikleri
İşlemci: Core2duo e6600
Kapasite: 500 GB
Ram: 4 GB
Trafik: 5 TB (tarobyte) burada şu hususa dikkat edilmeli... hiçbir sunucuda sınırsız trafik olmaz ama bu rakamdaki bir trafiği Türkiyenin en çok ziyaret edilen ilk 10 sitesi dahil tek başına dolduramaz :)

Enes

İhvan Forum Üye
müşteri demeyelim şuna :)

tüccar değiliz..

sadece bilgilendirme başlığı...

varsa bizden yardım isteyen arkadaşlar bu yönde yardımcı olabiliriz sadece :)

talha

Üye
500 mb alanlı satışınız varsa talibim...

Enes

İhvan Forum Üye
Sevgili kardeşim siz düşündüğünüz sitenin formatını falan bana özelden bildirin... ben şimdi çıkıyorum yarın size cevap yazarım...

ayrıca taleplerinizi lütfen özelden yapın...

teşekkürler

ileney

Sözlerim senet değil
Web sitesi
reddiyeler.org
Köyüm canım köyüm,Hep köyümü tanıtan bir sitenin olmasını istemişimdir.Ama teknik destek olmadığı için bu düşüncemi yapamıyorum.Teknik yardım var mı ? Tasarım vs :)

Enes

İhvan Forum Üye
Valla kardeşim,

biz de yardım etmek isteriz ihvan olarak ama maalesef teknik bilgimiz ve zamanımız yeterli değil...

biz sadece sunucuda barınmanızı sağlayabiliriz...

ummuhan

Kıdemli Üye
BU HOSTİNG( hosting de ne ya HU ) ne işe yarıyor bize lazım olur mu? olmasa da el altında bulunsun diye alalim mi :O:crying:

reis

Kıdemli Üye
Hosting: Kiralık dükkan
Domain: Dükkanın Tabelası
Trafik(Bandwith): Müşteri giriş çıkışı

:)

ummuhan

Kıdemli Üye
Hosting: Kiralık dükkan
Domain: Dükkanın Tabelası
Trafik(Bandwith): Müşteri giriş çıkışı

:)

Ya reis siz olmasanız ben napardım:O:crying:
tam da anlayacağım lisandan anlatıyorsunuz sağolasınız iyi ki varsınız:D

İbrahim Tevhidi

Profesör
Web sitesi
www.rebeze.com
Selamun Aleyküm Sağlam projesi olan arkadaş var ise, bayramdan sonra ücretsiz hosting verebilirim, pm yolu ile ulaşırlarsa yardımcı oluruz inşAllah.

EbuRudeyha

Paylaşımcı
Web sitesi
www.ilyasucar.com
benim baya sağlam bir projem var :) hatta cms kullanmak yerine kendim kodlayarak yapmayı düşünüyorum lakin bilgim şimdilik buna yetmez biz ancak hazır kodları düzenleyerek çıkarıyoruz birşeyler. Bugün olmazsa yarın inşaallah gerçekleştirecem projemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...