İhvan forum ile nasıl tanıştınız?

İhvan forum ile nasıl tanıştınız?

• Kullanılan toplam oy
    398

Amine1

Doçent
Kendimm Saolsunnnn Işte:d Gezeerkenn Rabim Bu Güzel Siteyi Karşima çikardi

SİRAC

Üye
esselam . sanırım bir sitede (ravda olabilir) eklemişlerdi ve bir girdim hala çıkamadım;):dancing:
.

n.c

Üye
Bir büyüğümüz ile alakalı nette araştırma yaparken rastladım. Epey gezindikten sonra da üye oldum.
Selametle...
:shake2[1]:

M3L3K

Asistan
Kuzenim sag olsun :) her Msn girdiginde ne yapiyon diye sordugumda forumdayim cevabi geliyordu bu baya bi sure gecdikden sonra dedi seni uye yapiyim sende gir beni anlarsin iyi uye yap dedim uye yapti beni girdim gercekden dedigi gibi harika insani kolik yapiyor:D:D insanin cikasi gelmiyor sicak doluu :D:D herneyse kib byebyee

Web sitesi
www.doanforum.tr.cx
Kuzenim sag olsun :) her Msn girdiginde ne yapiyon diye sordugumda forumdayim cevabi geliyordu bu baya bi sure gecdikden sonra dedi seni uye yapiyim sende gir beni anlarsin iyi uye yap dedim uye yapti beni girdim gercekden dedigi gibi harika insani kolik yapiyor:D:D insanin cikasi gelmiyor sicak doluu :D:D herneyse kib byebyee

Belli kuzeninle baya benzionuz:D Kuzenin M3RY3M olmalı..Son günlerde oda fazla giremiyor nedense:D Ya da ben denk gelmiyorum.. Beni bu kadar nerden tanıor onu soracaktım.. Neyse boşver banane canım:D

!!!_YµSµF_!!!

Profesör
bir sabah gözlerimi açtığımda yatağımın baş ucunda bir güvercin ve beyaz güvercinin ayağına bağlanmış bir not buldum ve aynen şöyle yazıyordu:D :D

safi

Üye
internette dolaşırken buldum kaybetmekte istemiyorum

H

hiç

Guest
başka bir forumda gıcık oldugum biri vardı google'dan nicki üzerine arama yaptım burası çıktı :)
biz de üye olduk..

Güle Sevdalı

Paylaşımcı
ihvanla tanışmamızın iki boyutu var biri doğru olanı diğeride espirisi olanı tabii.
Ne zaman kayd olduğumu bilmiyorum( şuan için hatırlamıyorum) bu konunun biraz ciddi olduğunu düşündüğüm için cevaplıyorum :D) Başka bir forumda- reklam yapmak istemiyorum çünkü reklam yapılacak ve tanıtılacak hiçbir şeylerinin olduğunu düşünmüyorum- yazıyordum. Taki sevdiğimiz ve saydığımız insanları ağza alınmayacak hakaret ve iftiralarına tepki olarak ayrıldık daha doğrusu ayrıldım hiçbir gerekçe göstermeksizin. Bir çok kişide ayrıldı o olaylardan dolayı.
Bir müddet yazmamaya başladım en iyisinin bu olacağını düşünerek. Daha sonra bir kaç foruma baktım olacak gibi değildi tatmin etmiyordu. Yanılmıyorsam Miray diye bir üye bana ihvan forum var oraya bak istersen demişti. Gerçekleri söylemekten çekinmem banlansam dahi(Allah'a hamd olsun öyle bir yanlışımız olmadı bugüne kadar) Foruma girdiğimde eskiden takıldığım forumdaki üyelerin yazılarınıda gördüm. Kendilerinden Allah razı olsun (zınar,minhac_,islamic_manifesto,kumralabdal,miray,hirahos...) daha sayamadığım çok isim var. Ve burada takılmaya başladım. İnanın eğer saydığım ve hatırlamadığım üyelerden bir tanesini burada görmeseydim burada yazmayacaktım. Ha etkin bir şekilde yazıyormuyum hayır çünkü eski şevk yok.

ikinci tanışmamda gözgöze geldik ve bir anda aşık olduk:D:D:D:D:D:D

nurefşan_26

Asistan
Rüyasında gören var mı?:O
ben rüya görecek kadar uyuyamıyorum da:D
bana bi arkadaş tavsiye etti. Buradan teşekkür ediyorum ona. nickini söylememi istemez herhade. ve bende o yüzden onun çile-i aşk olduğunu söylemiyeceğim size :ıslık:

sunnetehli

Üye
başka bir forumdaki tartışmada ismini duydum. dünde o forumdan hiç istemesemde daha fazla sinirlerimin bozulmamsı ve bazı tanıdığım kişilerin kalbini kırmamak için ayrıldım. galiba tam ayrılırkende atıldım :)