İhvan 6 Yaşında... 06-06-06 - 06-06-12

kebîkec

İhvan Forum Üye
O buraya hiç uğramadı. Buraya üye olduğumu bile bilmiyordu. Onun sanal hayatı biteli yıllar oldu gibi.
Ama filozof, gastyok ve Ahzap burdaydı. Bir sebepten terk edip gittiler. :(

filozof hocadan hiç haberim yok ama gastyoku sanki tarzından tahmin ediyor(d)um. Tarantula da sanırım bu linkte.( Kontrol paneline yazıyorum.)

Enes

İhvan Forum Üye
eski müdavimleri buraya yazarsam sayfa yetmez galiba :)

zaman değişiyor

insanların hayatında bazı dönemeçler oluşuyor

alışkanlıklar da değişebiliyor...

örneğin facebook ve twitter...

ben bile 2 yıl neredeyse hiç yoktum...

normaldir yani.

agbi

Yasaklı
060606

Yukarıdaki kod ihvan forumun dogum gunune ait.

Yani;

6. Yılımızı tamamlamamiz icin sadece 14 gün kaldı.

Koca 6 yıl...

Forumu kurdugumuzda 21 yasındaydim...

Diger kurucu arkadaşım zınar ise 20 yaşındaydı.

Bu konuda bir nostalji yapacağım inşallah...

Ve tabi helalleşmeler için de çabalayacağım.

Şimdilik basladik.

Vira bismillah...

@aLi'ce

Beni unuttun Forum un sabunluğu olduk yaşça bakımındanda 52 yaşındaydım 58 oldum

Beni unuttuğun için teessüf ederim

BEN UNUTULCAK ADAM MIYIM

Bak şimdi size KÜSTÜM

( Benimde çocuklaşma hakkım var değilmi ? )

facebook ve twitter öğrenmeliyim biran evvel

O zaman bundan sonra KORK unutulmamak için KONU lar açıcam

Şaka Şaka

ALLAH a emanet ol

spesifik

آزادی قید و بند
İki gün önce ben de ihvan da bir senemi doldurdum konu açacaktım kaçırdım tühh :)

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
Masallah ihvan'a nede cok yol almis...Rahman emegi gecenlerden razi olsun...

özzey

♥özlemzeynep♥
nedense ben de 7 haziranda üye olmuşum oysa ki 6 haziran diye hatırlıyordum. ne geyiğini yapmıstık 666 satanist gun falan diye :p hatta şimdiki maya takvimi vs söylentileri gibi söylentiler vardı o gun bişeyler olacağına dair.
o gun cocuk olanlar simdi evlendi coluk cocuga karıştı yaa

ummuhan

Kıdemli Üye
Forumun kurucularından değilim, ilk üyelerinden de değilim amma ben de 2006 yılı üyelerindenim. Kıdemli üyelerdenim malum, ne kıdemi mi? Ceza kıdemi sanırım ceza alma rekortmenlerinden biriyim… ( matrax la başlayan en sonlara kadar gelen uzun bir yol) :p
Tam Kurulduğu günlerde olmasa da bir kaç ay sonra falan “amca” vesilesiyle üyesiydik forumun (Burada 2007 yazmasına bakmayın, kovulup, üyeliğimin silindiği, benim gittiğim v.s zamanlar yok orada )…
İlginç! forum başka forumdaki yönetime kızanlarca kurulmuş ama aynı durumları üyelerine yaşatmışlar, yaşattılar ve dahi yaşatıyorlar… beşer ve onun icraatleri işte …. hem malum, hafıza-i beşer nisyan ile maluldür…İnsanlar hataları ile varlar bunları yok etmeye herkesi istediği kalıba sığdırmaya hiçbir kulun gücü yetmez, herkes birey olarak farklıdır dolayısı ile fikirler düşünceler inançlar kişilerde farklı görünür.. Birbirlerine hakaret edip kendi gibi düşünmeye zorlayamaz kimse kimseyi… Üyeler genelde aralarındaki bu farklılığı idare edebilmekteler çok sert tartışmalarda bile… (kısa üyelikler ile galiz küfür edip atılanları üye kabul etmiyorum…) lakin forumda yönetici (neyi nasıl ve niçin yönetiyorlarsa artık uzun tartışmaların konusu olabilir) olanların kendilerini üyelerin ceza keseni durumuna yerleştirmeleri çok itici biraz da komik oluyor tabi olarak. Her neyse kimine bu dediklerim uygun gelecek kimine ters bu da çok normal yukarıda izahını yaptığım vechile…. Her şeye rağmen iyi giden bir forumun
Ali’ce zınar ve diğerleri demiş ya diğerlerinden biriyim sıradan biri yani ama ön sıradan :p
Yalnızca çave şıvılı değil sofuoğlu nu, UBEYDUN u, kabus kardeşi de çağırın beni çağırmayın..
Çok uzadı aman, neyse kısaca:
Foruma uzuuun ve hayırlı ömür diliyorum…. selam ve sevgiler :)

Oku bakıyım sofu :)