İftar olayları öceden biliniyorsa YAZIKLAR olsun sizlere MİLLİ GÖRÜŞ böyle temsil edilmez.

agbi

Yasaklı
Katılım
2 Kas 2006
Mesajlar
25
Tepkime puanı
382
Puanları
0
Konum
İzmir
İftar olayları öceden biliniyorsa YAZIKLAR olsun sizlere MİLLİ GÖRÜŞ böyle temsil edilmez.

Protesto gayet düzeyli başladı

İstanbul il iftarının protesto edileceği günler öncesinden kamuoyu ile paylaşılmıştı. Yani konuyla alakalı hem genel merkezin hem de İstanbul il başkanlığının haberi vardı. Hatta konuyla ilişkili olduğu düşünülen isimlere de çeşitli yollardan tehditler de gönderilmişti.

Gençler protestoyu otelin girişinde ellerinde kırmızı kartlarla, düdüklerle ve istifa afişleriyle gerçekleştirdiler. Buradaki protesto herhangi bir taşkınlık olmadan gayet neşeli bir şekilde devam etti. Zaten iftar öncesinde de sonrasında da dışarıda hiçbir şekilde bir tatsızlık yaşanmadı ( İftar sonrasında da protestolar devam etmiş olmasına rağmen).


İftar da yapılacak protesro günler önce biliniyorsa bunu bilenler olaylar başlamadan bunu pasifize etmediler ise YAZIKLAR OLSUN SİZLERE.
İddialarda belirtildiği üzere bu Proteto bilinipte İftar porogramı salonunda bunlara cevap vermek için gurup hazırlandı ise bunlara vesile olanlarada YAZIKLAR olsun.

YETERİN BE

Sizlerin hakkı yok bunlara MAKAM da Siyasi rantta başınızda parçalansın GÜLDÜRTÜNÜZ BİZLERİMİLLİ GÖRÜŞ ü hanigülenleri bırakalım.

HANİ İSLAM KARDEŞLİKTİ ki kardeşlik ÇOK GÜZELÖRNEK OLDUNUZ.
 
Üst