İdeal Evlİlİk

bekirtufana

Paylaşımcı
1- Haftada iki kez güzel bir restorana gidip, nefis yemekler yiyoruz, içkiler içiyoruz. O Salı günleri gidiyor, ben Perşembe günleri.

2- Ayrı yataklarda yatıyoruz. Benim yatağım Kadıköy'de, onunki Bakırköy'de.

3- Karımı her fırsatta gezilere çıkarıyorum, fakat o her sefer geri dönmeyi başarıyor.

4- Geçen gün kendisine sordum, evlilik yıldönümümüz geliyor, şöyle uzun zamandır gitmediğin bir yer var mı ? seni ***üreyim. Düşündük ve sonunda mutfağa gitmeye karar verdik.

5- Yolda gezerken daima karımın elini tutarım. Yoksa bir bıraksam aniden mağazalara dalar, alış-verişe başlar.

6- Ona elektrikli ekmek kızartma makinesi aldım, elektrikli süpürge aldım, mutfak robotu v.s. hepsini aldım. Bana ne çok elektrikli ev aleti aldın, evde oturacak yer kalmadı dedi. Ona bir de elektrikli sandalye almaya karar verdim.

7- Bir gün karım bana şöyle dedi : araba iyi çalışmıyor galiba karbüratörde fazla su var. Ona arabanın şu anda nerede olduğunu sordum. -Derede - dedi.

8- Yüzüne çamur maskesi uyguladı, çok güzelleşti, fakat uzun sürmedi, ertesi gün maskeyi temizledi, çıkardı.

9- Dün sabah çöp kamyonu geldi, tam karım kapıya çıkmışken kamyon hareket etti, karım arkasından bağırdı : çöp atmak için geç mi kaldım ? şoför hemen durdu - hayır bayan, arkaya atlayın.

10- En büyük hukuk maddesini daima hatırlayınız : boşanma sebeplerinin ilki evlilik akdidir.

11- Evliliğimizin ilk 18 ayı karıma hiç kötü söz söylemedim, çünkü sözünü kesmek istemiyordum.

12- En son kavgamız yine benim yüzümden oldu, o bana içerdeki odadan seslendi - TV de ne var ? ben de - toz var - dedim.

13- Bilim adamları Lut gölü kenarında eski Tevrat metinleri buldular. İşte Tevrat'tan kayıp bir ayet : Tekvin - Genesis

- ve Tanrı yeryüzünü yarattı, onu 6 günde yarattı, ve dinlendi. Sonra Tanrı Ademi yarattı ve dinlendi. Sonra Havvayı yarattı ve ne Tanrı ne de Adem bir daha dinlenmedi

ALINTI...KENDİM YAZAMAZDIM DEĞİL Mİ