Hz.İsa Tanrı'nın Oğlu mu, Elçisi mi ?

kübranur

Paylaşımcı
Bu arada hz. isa tabiki de Allah'ın kulu ve rasulüdür.

adams77

Kanalizasyoncu
Konu yanlış anlaşılmış galiba

Havas

Kısıtlı Erişim
ben ne anlatıyorum millet ne anlıyor..

korbakor53

Doçent
hep duşunmuşumdur .Allah cc oğul edinemezmi ?.edinir elbette isa benim oğlumdur der biter iş..
fakat çok tepki geliyor .bu kadar tepki neden?
bizim ne yaptığımız ibadetler nede kestiiğimiz kurbanların onun indin hiç bir değeri yok .bunlara muhtaç değil.
seni anan ,sana gönülden bağlanan ,senin aşkınla yanan ,sana ulaşmak için aracı bulan ,evliyalara rahiblere yamanan bu kullarını neden şirkle kufurle suçalayıp cehenneme atıyorsun?
ne olmuş bir iki şirk koşsa?
bilmiyorum

şirkle suçlamak için şirke giren sirk cambazı.

Havas

Kısıtlı Erişim
ne diyim kardeşim.insanlarda analiz olmayınca,saidlerede tabi olur cubblelirede tabi olu menzilcilerede..

Havas

Kısıtlı Erişim
Yok kardeş anlatmak yok! Şuan sorulara pek hazır görmüyorum seni azıcık antreman yapmak gerek :)

Kime neden muhtaç olduğunu bir düşün

büyük filozof!neden konuşmadığını bir düşün.:)))

Ahi Evran

Profesör
Allah, kendisine şirk koşulması dışında diğer günahları bağışlayabileceğini söylüyor...
Dolayısıyla mushaf bize hem tevhidi öğretir, hem de şirki öğretir...
Allah, doğurulmadım ve doğurmadım dediğinde, bu müşriklere ve ehli kitap müşriklere bir uyarıdır, itikadınızı tashih edin, bu sıradan bir günah değil Allah'a şirk koşulması halinde affedilmeyecek bir günahtır...
Sen gel biraz bizim putlarımıza el sür, biz de senin Allah'ına biraz tapınalım demek şirktir, ve bunun ifadesi çok nettir: Deki ey kafirler...(kafirun suresi) Allah kendisine ortak kabul etmez, ne İsa'yı, ne Musa'yı, ne de Muhammed'i...