Hapishane müdürü filmi

kebîkec

İhvan Forum Üye
12 yıl mı... psikolojide yuksek lisans yapmayı düşünüyordum ama düşünüyordum şuan itibarıyla kararım kesinleşti :D bir de yaz okuluna kalmış Allah cezanı vermesin :)
Ben yeni bitirdim. 28 Mayısta 3.55 ile mezun oldum. Pandemi sürecinin en büyük faydası evden çıkmayıp kitap okumakla geçmesi idi. Darısı başınıza ?

uzAyli

İhvan Forum Üye
Konu te ne zaman açılmış ama başlığı hapsane olarak kalmış. Şu ihtiyar tekniker olmasa kimse imlayi düzeltmeyecek
Bu bir help çığlığı mı :D ilk yorumda atıfta bulunmuştum tembellik edip geç bakmasaydın dayı ahaha

uzAyli

İhvan Forum Üye
@muallim08 hangi alandı sizin ,hayırlı olsun kesin sizin yaş teologdan bir kaç level fazladır nedir bu okuma düşkünlüğü yea :D

kebîkec

İhvan Forum Üye
@muallim08 hangi alandı sizin ,hayırlı olsun kesin sizin yaş teologdan bir kaç level fazladır nedir bu okuma düşkünlüğü yea :D
Tesekkur ederim. Eğitim Yönetimi alanında yaptım. Kuranda tavsiye edilen yönetici özelliklerinin modern yönetim kuramları açısından tahlili konulu makale ile mezun oldum.?

Enes

İhvan Forum Üye
12 yıl mı... psikolojide yuksek lisans yapmayı düşünüyordum ama düşünüyordum şuan itibarıyla kararım kesinleşti :D bir de yaz okuluna kalmış Allah cezanı vermesin :)

Toplam aktif dönemime baktım dün 9 cıktı. 4.5 yıl yine çok :) istanbul auzef tarih de yeni başladı bakalım o ne kadar sürecek. Yaz okuluna kalma değil aslında erken mezuniyet için kalan dersleri döneminden önce verme imkanı bu. Yani yaz okuluna katılmaya hak kazandım:)

uzAyli

İhvan Forum Üye
Vay canına demek hak kazandın, yeni dönemin hayırlı olsun @Enes artık bastonla mı mezun olursun bilemicem:) gümüş dükkanına nooldu??

Hakperest

Kıdemli Üye
Toplam aktif dönemime baktım dün 9 cıktı. 4.5 yıl yine çok :) istanbul auzef tarih de yeni başladı bakalım o ne kadar sürecek. Yaz okuluna kalma değil aslında erken mezuniyet için kalan dersleri döneminden önce verme imkanı bu. Yani yaz okuluna katılmaya hak kazandım:)
Hayırlı olsun
Adalet fakültesi mi oluyor

uzAyli

İhvan Forum Üye
Değil değil :) diriliş ertuğrul kuruluş osman derken millet tarihe merak sardı, ikisinide izlemedim ben , aöf mezun olunca sınavsız 1 den başlıyorsun ama muaf dersler baya var bu defa erken bitirir, üşenmezse :)
Auzef uzaktan eğitim fakultesi istanbulun :)

Hakperest

Kıdemli Üye
Değil değil :) diriliş ertuğrul kuruluş osman derken millet tarihe merak sardı, ikisinide izlemedim ben , aöf mezun olunca sınavsız 1 den başlıyorsun ama muaf dersler baya var bu defa erken bitirir, üşenmezse :)
Auzef uzaktan eğitim fakultesi istanbulun :)
Umarım bunu da 12 lemez :D
Açık dedikodu yapalım

Elinde bastonla sınıfa girerse öğrencilerin işi zor

kebîkec

İhvan Forum Üye
Biriniz çıkın moderator olun @DostunDostu twitterda siyasete o kadar çok dalmış ki uğramıyor buraya. Sağlam da muhalif olmuş şöyle sövmeli kızmalı:)
Seni takip ediyorum ama onun adı sanı nedir bilmiyorum. Zaten kaç kişiyiz seç beğen birini moderator yap gitsin.? işler kendi kendine gidiyor sanki ?

Hem sürpriz olur. Ya sundadir ya bunda de veya papatya falı yöntemiyle bir kişiyi renklendir.

spesifik

آزادی قید و بند
Aman efendim kimler gelmiş =)
yahu öğrenemediniz gitti bu siteye apolet gönüllüsü varsa yoksa bencağızdır =)
Lâkin talep etmedimdi yasağımı niye kaldırdınız?

kebîkec

İhvan Forum Üye

Vardır bi bildikleri. Hayırlı olsun yeni apolet lerin. Hoş geldin. Artık forum sana emanet. Bana müsaade.

spesifik

آزادی قید و بند
Yaşlandım ben artık hocam =) nereye gidiyorsun ,kal ki çatacak yerim olsun =)

Hakperest

Kıdemli Üye
Ooo Büşra başgan da gelmiş, hoş gelmiş
Şimdi çekişme başladı dimek
Yeni mod Büşra mı muallim hoca mı
Fazla merak iyi olmasa da
Cidden bir merak içindeyim

kebîkec

İhvan Forum Üye
Yaşlandım ben artık hocam =) nereye gidiyorsun ,kal ki çatacak yerim olsun =)

Ben daha çok yaşlandım ? Çatmazsin artık. Öyle eski atismalarimizi anlatır güleriz vakit geçer. Adams da yaşlandı çay May vermiyor. Direk bana dalıyor.

Buralarda yalnızlara oynuyorum . Kaçış her an mümkün.