Hangi tür kızlarla evlenilmez...

Verda

Gales
Aslında benim tespitim, Rabbini bilen dinini bilen ailelerde kavga gürültü ve huzursuzluk daha fazla.

Neden derseniz bu aileler ile şeytan daha çok uğraşıyor.

Farkında olmadan şeytanın yolunda olan aileler ile şeytan niye uğraşsın.

Selam ve dua ile...

Şeytan kimseye zarar veremez heleki muttakilere.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Aslında benim tespitim, Rabbini bilen dinini bilen ailelerde kavga gürültü ve huzursuzluk daha fazla.

Neden derseniz bu aileler ile şeytan daha çok uğraşıyor.

Farkında olmadan şeytanın yolunda olan aileler ile şeytan niye uğraşsın.

Selam ve dua ile...

Şeytanın uğraşmaması için ne yapılmalı,

Gelsin Hülya AVŞAR modeli bir kadın mı?

:) :) :)

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Şeytanın uğraşmaması için ne yapılmalı,

Gelsin Hülya AVŞAR modeli bir kadın mı?

:) :) :)

Tövbe tövbe...

114.gif

Verda

Gales
müttaki kullar nerde...ben olamadım daha...hala kendimle uğraşıyoruz..siz onlardansanız, bizide bilginizden istifade ettiriniz...

Doğru ya size göre kainatin tasarrufu elinde olan üç beş kisidir muttaki kul de mi? Siz hic mi kitaba yaklasmiyorsunuz cidden merak konusu ya hu Allah'in yap dediklerini yapip yapma dediklerinden uzak kalmaya calisan samimi kişiler kimdir bu kitap üç bes kişiye mi indi?

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Doğru ya size göre kainatin tasarrufu elinde olan üç beş kisidir muttaki kul de mi? Siz hic mi kitaba yaklasmiyorsunuz cidden merak konusu ya hu Allah'in yap dediklerini yapip yapma dediklerinden uzak kalmaya calisan samimi kişiler kimdir bu kitap üç bes kişiye mi indi?

diğer konuda cevap verdim ablacım...:)

Bahar

İhvan Forum Üye
Yuh artik. Bu ne curet. Bir bayanin mesajini alipta "hangi kizla evlenilmez" demek.

Yahayy

Kıdemli Üye
Ben ne muttaki aileler bilirim kanlı bıçaklı...

O şeytan var ya o şeytan, mutlaka tutacak bir yer bulur...

Selam ve dua ile...
Mübarek ona muttaki değil mufazakar demek lâzım. Herkesin muhafaza için çaba sarfettiği 'değer' 'Hak' değil ki.
Ama Türk milleti olarak Biz yüzde 99 oranla muhafazakar bir toplumuz, atalarımızı hangi yol üzere buldu isek onu muhafaza ediyoruz, bulunduğu ortama, aile olur, iş olur, okul olur Hak, Vahiy öğretisi eksenli bir bakış açısı getirme, yaşama gayreti olan insan sayısı 1/100 u bulmaz.

Muhafazakar'lık Hakkaniyet demek değil maalesef.

spesifik

آزادی قید و بند
Yuh artik. Bu ne curet. Bir bayanin mesajini alipta "hangi kizla evlenilmez" demek.

Kul hakkı mıdır değil midir ,muhatab gönül koyar mı koymaz mı ? diye düşünmeden buna kalkışabilen bir erkek
kiminle evlenilmemesi gerektiğini söylüyor ... Burası Dünya...

Kaçak

Yeni
Eba mı ?
Red mi ?
Birisi mi ?
Ben mi?
Kim naptı ?

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Türlü yapamayan kızla :eek:leyo:

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
​Kocasına, kocasının aile efradının tamamına hizmetçilik yapmak istemeyen Türk kızlarıyla evlenilmez.

nefahtü

Kıdemli Üye
Şu ahir zaman için;Türü bol olan kızlarla evlenilmez azalmış türler her zaman iyidir diye düşünüyorum .

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
​Kocasına, kocasının aile efradının tamamına hizmetçilik yapmak istemeyen Türk kızlarıyla evlenilmez.

Hımm ilginç. .Eşini hizmetçi gibi gören bi muhteremle de hiç bi bayan evlenmek istemez emin olun emin bey..vesselam..

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Türü azalmışlar, madden ve manen "asil" olurlar, zekisiniz vesselam.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Hımm ilginç. .Eşini hizmetçi gibi gören bi muhteremle de hiç bi bayan evlenmek istemez emin olun emin bey..vesselam..

Niye ki efendim, çalışan bir bayan düşününüz amirlerinin hizmetçisi olarak çalışır, sabahtan erkencecik kalkar amirin hizmetçisi olmak için vs vs. Kocasının ve aile afradının hizmetçisi olunca neden "kıyam" duruyorsunuz? Siz çalışmak istemeyebilirsiniz, yani demem o ki, zaten az çok hizmetçilik yapacaksınız, sıra kocaya gelince hizmetçi olamam diye "kıyam" duracaksınız, hayır bal gibi hizmet edeceksiniz.