Hangi Tür Enerjiye Sahipsin? | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Hangi Tür Enerjiye Sahipsin?

spesifik

آزادی قید و بند
Yönetici
Süper Moderatör
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2007
Mesajlar
24,555
Puanları
113
[video]http://onedio.com/haber/hangi-tur-enerjiye-sahipsin--432070[/video]


Sen kutsal/ilahi enerjiye sahipsin. Felsefi bir derinliğin vardır; bu yüzden bir sende sen vardır, senden içeri. Sana şahdamarın kadar yakın olan "şeyi" asla inkar etmiyorsun. Bunun yanında kaderci bir ruha sahip olduğunu da söylemek gerek. İşte tam da bu yüzden işleri oluruna bırakmak gibi bir huyun var. Ayrıca içindeki kutsal enerji seni çok dengeli bir insan haline getirmiş, bu yüzden evrenin bir kozmos, yani bizim kültürümüzdeki adıyla masiva olduğuna inanıyorsun. Sen bir neysin son olarak, ayrıldığın vatanını arıyorsun: Bu dünya bir gurbet sana!..


Not: Nasıl onure ediyor insanı ya...
 

zülcenaheyn

Asistan
İhvan Üyesi
Katılım
2 Tem 2013
Mesajlar
202
Puanları
0
Seçeneklere basıyorum ama işaretlenmiyor
 

Ahmet

Çöl Aslanı
İhvan Üyesi
Katılım
26 Ağu 2006
Mesajlar
2,764
Puanları
0
Yaş
36
Aynısından çıktı :)

Kutsal Enerji'ye sahipsin!

Sen kutsal/ilahi enerjiye sahipsin. Felsefi bir derinliğin vardır; bu yüzden bir sende sen vardır, senden içeri. Sana şahdamarın kadar yakın olan "şeyi" asla inkar etmiyorsun. Bunun yanında kaderci bir ruha sahip olduğunu da söylemek gerek. İşte tam da bu yüzden işleri oluruna bırakmak gibi bir huyun var. Ayrıca içindeki kutsal enerji seni çok dengeli bir insan haline getirmiş, bu yüzden evrenin bir kozmos, yani bizim kültürümüzdeki adıyla masiva olduğuna inanıyorsun. Sen bir neysin son olarak, ayrıldığın vatanını arıyorsun: Bu dünya bir gurbet sana!
 

Leylifer

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
7 Ocak 2011
Mesajlar
5,958
Puanları
113
Metafizik Enerji'ye sahipsin!

Sen metafizik enerjiye sahipsin. Sen inancın insınısın. Bu yüzden gözünün önünde perde yoktur, evrenin özünü rahatlıkla algılabiliyorsun. Melamet hırkasını giymiş gibisin. Kah çıkarsın gökyüzüne seyredersin alemi, kah inersin yeryüzüne seyreder alem seni. Bu kainat algılayabildiğimiz kadar vardır sözünden hareketle, senin algın çok açık, çok büyük olduğu için kainat sensin diyebiliriz. Ene'l-Hakk kısacası!..
 

spesifik

آزادی قید و بند
Yönetici
Süper Moderatör
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2007
Mesajlar
24,555
Puanları
113
Metafizik Enerji'ye sahipsin!Sen metafizik enerjiye sahipsin. Sen inancın insınısın. Bu yüzden gözünün önünde perde yoktur, evrenin özünü rahatlıkla algılabiliyorsun. Melamet hırkasını giymiş gibisin. Kah çıkarsın gökyüzüne seyredersin alemi, kah inersin yeryüzüne seyreder alem seni. Bu kainat algılayabildiğimiz kadar vardır sözünden hareketle, senin algın çok açık, çok büyük olduğu için kainat sensin diyebiliriz. Ene'l-Hakk kısacası!..
Waawww ...
Son noktaya bak .... Yaratıcının sirayeti..Herkes yaratıcının sirayeti ama :)
 

ibrahimi

Has Uşak
İhvan Üyesi
Katılım
19 Haz 2006
Mesajlar
23,463
Puanları
0
Yaş
34
kutsal enerjiye sahibim :D
 
Üst