hangi gazeteyi takip ediyor sunuz?

hangi gazeteyi takip ediyor sunuz?

• zaman

Oy: 39 35.8%
  • Milli Gazete

Oy: 36 33.0%
  • yeni şafak

Oy: 15 13.8%
  • hürriyet

Oy: 3 2.8%
  • yeni asya

Oy: 7 6.4%
  • akşam

Oy: 0 0.0%
  • sabah

Oy: 1 0.9%
  • fotomaç

• radikal

Oy: 2 1.8%
  • türkiye

• Kullanılan toplam oy
    109

şehidan

Asistan
Matrax'a:::

maTRax' Alıntı:
Vakit ankete eklendi ve ilk oyu benden aldı...

(şehidan kardeşim türkiyede 800 000 kişiyi alacak bir miting alanı nerede var merak ediyorum 80 bin olmasın sakın...

SANIRIM MATRAX KARDEŞİMİZ ÇAĞLAYANI BİLMİYO VEYA DUYMAMIŞ. 800.000 BİNLİK RAKAM DAHA EMNİYET RAKAMLARINA GÖRE SÖYLEDİM EMNİYET RAKAMLARI HER ZAMAN AZ SÖYLER BUNU DA UNUTMA
selam ve dua ile

Enes

İhvan Forum Üye
Çağlayan meydanını biliyorum da şöyle göz kararıyla bakınca bukadar kişi aldığını zannetmedim de... yine de doğruysa ben çok sevinirim...

fakar üzüldüğüm nokta saadet partisi reklam yapmak amacı ile yapıyor bu işi... ali bulaç a tepki gösterildi ama adam haklı...

şehidan

Asistan
Cevap

Saadet Partİsİ Bunu Reklam AmaÇlimi Yapiyor Pekİ Neden Bunu Saadet Partİsİ Yapiyorda DİĞerlerİ Yapamiyor Şu Ana Kadar Hangİ Partİ O Meydani DoldurmuŞ (fİlİstİn İÇİn) Bunu Yapan Tek Partİ Saadettİr. DİĞer Partİler Yapsin Bİzde Onlarin Bayraklarini Alir Gelİrİz.
Selam Ve Dua İle

Enes

İhvan Forum Üye
Konu filistin olunca kimse partiye bakmaz... ama saadet bunun bilincinde değil meydandaki herkesi kendi parti yandaşı sanıyor... (babam da saadet e oy vermişti beni sorarsan ben kimseye vermedim yani ona göre değerlendirme yap)

şehidan

Asistan
...

Soruma Soruyla KarŞilik VermİŞsİnİz. Neyse;Şİmdİ Konuyu Genel Olarak Ele Alalim Dİyelİmkİ HİÇ Bİr Partİye Mensup DeĞĞİlsİnİz, Ve İsraİl Fİlİstİne KarŞi Acimasizca Bİr Tavir Sergİlİyo Ve HergÜn Onlarca Sİvİlİ TÜm DÜnyanin GÖzlerİ ÖnÜnde Katledİyor. Ve Ben Buna Seyİrcİ Kalmak İstemİyorum. Oda Ne Bakiyorsun Kİ Saadet Partİsİ Fİlİstİn İÇİn Mİtİng DÜzenlİyo Ben Bu Mİtİnge Neden Gİtmeyeyİm Kİ?? Herhangİ Bİr Partİ De DÜzenlese Yİne Gİderİm Burada AmaÇ Önemlİ EĞer Sen Amacini GerÇekleŞtİrmek İstİyorsan Detaylara Takilmayacaksin (sİzİn DedİĞİnİz Gİbİ)

Selam Ve Dua İle

Enes

İhvan Forum Üye
dediğim gibi ben giderim ama saadet beni kendi yandaşı gibi lanse etmeye çalışırsa bi daha saadetin organizasyonlarına katılmam...

(milli gazeteye baktım herkesi saadetli ilan etmişti ve bekleyin iktidarız anlamında şeyler çıkarmıştı)

şehidan

Asistan
...

Galiba ne dediğimi anlamadınız benim oraya gitme amacım belli (filistinli kardeşlerimizin yanlarında olduğumuzu göstermek) allah c.c bunun mükafatını hiç şüphe yok ki bana verir. Eğer saadet partisi sizin dediğiniz gibi bir amaç gütmüş ise (hiç sanmıyorum ama) mevlam onlarada gerekeni verir. Hiç bir şey hesapsız kalmaz yani merak etmeyin. Milli gazetede de öyle bir yazı (çıkmış ise) yani oraya katılanların hepsini saadet partili olarak göstermişse yanlış yapmışlardır ama sizin dediğiniz doğru ise. Çünkü bende milli gaqzete okuyorum ama öyle bi yazı görmedim. Ayrıca bunu düzenleyen saadet partisiydi ama şunu sakın ha unutmayın ki saadet partisiyle beraber 60'a yakın sivil kuruluşda vardı. Yani saadet partisinin sizin demiş olduğunuz gibi bir amaç gütmesi düşünülemez.

SELAM VE DUA İLE

sehidan44

Üye
milli gazete

ben türkiye de ve dünyada gazetelerin gizli güclerin baskısı altında kalmadan yazı yazdıgına inandıgım cok az gazete var. mesala zaman gazetesi sanki akp nin günlik bülteni gibi mansetler genellikle onlarla ilgili bazıları mitingde reklam yapıldıgını söylüyor kendi okudu ve destek verdigi gazete hergün akp nin reklamını yaparken garip dogrusu ve traj konusu her inanmazsınız adamlar traj yükselmek için yurtta kalan ögrencileri hizmetin gazeteleri ve dergilerine zorunlu abone yapıyorlar olmazsa cocuk kendini baskı altında hissediyor. ve aynı gazetyi bizim orada bir adam en azından 50 tane alıyor. ne için diye sordugumda trajımız postayı gececek onun için deyiveriyor ve onun gibi bircok insanın oldugunu söylüyorlar bence sadece renkleri ve sayfa yapısı güzel.

ve hakkın sadece hakkın söylendigi tek gazete müslüman insanların arkasın duran tek gazete MİLLİ GAZETE

sunuda anlamıyorum her seferinde islamı karalamaya calısan gazeteleri neden ankete aldınız madem islami bir site neden gayriislami olan gazeteler ankete alınıveriliyor..

şehidan

Asistan
...

zaman gazetesinin de hakkını yememek lazım mesela sayfaları çok kaliteli su geçirmiyo çok işimize yarıyo yani:O

Metin mete

Üye
Türkiyede bu kadarmi gazete var digerleri nerede.

abc

Üye
saadece​

MİLLİ GAZETE​

talib

Kıdemli Üye
Yenişafak düşünen beynimiz, Vakit haykıran sesimiz. Ben yenişafaka aboneyim. islam klasikleri diyebileceğimiz kitaplar veriyor. bence herkes bu büyük fırsatı kaçırmamalı. eğer kitap vermiyor olsa idi muhtemelen vakit gazetesine abone olurdum. Tabi Milligazeteyi de unutmamak lazım. Yani bu üç gazeteyi de beğenirim. Milligazeteyi ve Vakit gazetelerini mutlaka hergün internetten takip ederim.

Beyza

Üye
Milli Gazete Nerdeeeeeeeeee:confused1[1]:

Beyza

Üye
Sidar' Alıntı:
Zaman gazetesine aboneyim ve düzenLi bir şekiLde okurum ..

GerçekLer ZamanLa anLaşıLır ;)

"Son günlerde televizyonlarda Zaman Gazetesi'nin bir reklamı yayınlanıyor. Bu reklamda gazetenin 400 bin satıldığının altı çiziliyor. Bir başka deyişle Zaman'ın, 'Türkiye'nin en çok satan üç gazetesinden biri' olduğu iddia ediliyor. Ne yalan söyleyeyim; bu reklamı her seyrettiğimde kafamda ister istemez 'Acaba?' sorusu oluşuyor... Bu sorunun yanıtını bulmak için dün üşenmedim; Levent, Beşiktaş, Taksim, Osmanbey, Şişli ve Mecidiyeköy'deki gazete satış noktalarını dolaştım. Dört büyük gazete ile Zaman'ın günlük satışlarını sordum. Aldığım rakamlar üzerindeki köşemde yayınladığım tabloya göre Zaman; bırakın ilk üçü, bayilerdeki satışıyla ilk 10'a bile giremiyor... Diyeceksiniz ki; 'Sen sosyete semtlerini gezmişsin! Biraz da varoşlara gitseydin...' Giderim gitmesine de, gerek yok...

Çünkü bu gazete, Türkiye'nin dört bir yanındaki gazete bayilerinde toplam 20 bin adet satıyor... 'Zaman yöneticileri yalan mı söylüyor?' demeyin... Asla... Böyle bir iddiam yok! Sadece Zaman'ın 'kendine özgü' bir satış yönetimi var... Tezgahta 20 bin satan bu gazete; her gün yine Yaysat aracılığıyla Türkiye'nin dört bir yanına yaklaşık 380 bin gazete daha gönderiyor. Bu 'özel paket'ler, Zaman'ın bürolarına teslim ediliyor. Sonra da bürolar aracılığıyla abonelere dağıtılıyor. Kısacası bu gazete öylesine büyük bir 'mucize'ye imza atmış ki; böylece abone yoluyla her gün 380 bin gazete satmayı garantilemiş..."

Beyza

Üye
ZeYnEp' Alıntı:
ben de tabiki zaman...

trajı ortada zaten o yüzden şaşırmadım herkesin zaman demiş olmasına...

her türlü gazeteyi okurum ama abone olduğum tek gazete zaman...

muhteşemmmm...

emeği geçen herkesin ellerinden öperim :) :)

"Son günlerde televizyonlarda Zaman Gazetesi'nin bir reklamı yayınlanıyor. Bu reklamda gazetenin 400 bin satıldığının altı çiziliyor. Bir başka deyişle Zaman'ın, 'Türkiye'nin en çok satan üç gazetesinden biri' olduğu iddia ediliyor. Ne yalan söyleyeyim; bu reklamı her seyrettiğimde kafamda ister istemez 'Acaba?' sorusu oluşuyor... Bu sorunun yanıtını bulmak için dün üşenmedim; Levent, Beşiktaş, Taksim, Osmanbey, Şişli ve Mecidiyeköy'deki gazete satış noktalarını dolaştım. Dört büyük gazete ile Zaman'ın günlük satışlarını sordum. Aldığım rakamlar üzerindeki köşemde yayınladığım tabloya göre Zaman; bırakın ilk üçü, bayilerdeki satışıyla ilk 10'a bile giremiyor... Diyeceksiniz ki; 'Sen sosyete semtlerini gezmişsin! Biraz da varoşlara gitseydin...' Giderim gitmesine de, gerek yok...

Çünkü bu gazete, Türkiye'nin dört bir yanındaki gazete bayilerinde toplam 20 bin adet satıyor... 'Zaman yöneticileri yalan mı söylüyor?' demeyin... Asla... Böyle bir iddiam yok! Sadece Zaman'ın 'kendine özgü' bir satış yönetimi var... Tezgahta 20 bin satan bu gazete; her gün yine Yaysat aracılığıyla Türkiye'nin dört bir yanına yaklaşık 380 bin gazete daha gönderiyor. Bu 'özel paket'ler, Zaman'ın bürolarına teslim ediliyor. Sonra da bürolar aracılığıyla abonelere dağıtılıyor. Kısacası bu gazete öylesine büyük bir 'mucize'ye imza atmış ki; böylece abone yoluyla her gün 380 bin gazete satmayı garantilemiş..."

Tirajı Ortada :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

ya bu forum beni güldürmekten öldürecek...

S

Sidar

Guest
Beyza dikkatini çekerim herkes okuduğu gazeteyi yazıyor , kimse kimseyi tenkit etmiyor ;) sende miLLi gazete yazarak tercihini ortaya koydun , zaman gazetesi okurLarına cevap yetiştirmene hiç gerek yok .. kaLdı ki bu sana düşmez ;) kimsenin görüşüne saygın yok !! Allah hidayet nasip etsin ..

Site yönetimi ; bu arkadaş ne böyLe aLtaLta mesajLar yazıyo yaa , forum kuraLLarını ihLaL ediyor biri şunu ihrac etsin :O

Beyza

Üye
Bundan sonra sizle tartışmayacağım.birbirimizin kalbini kırmayalım.herkes herkesin fikrine saygı duysun

Beyza

Üye
Site yönetimi ; bu arkadaş ne böyLe aLtaLta mesajLar yazıyo yaa , forum kuraLLarını ihLaL ediyor biri şunu ihrac etsin :O [/SIZE][/B][/QUOTE]

Tamam.Bundan sonra üst üste yazarım :clap2: :clap2: :clap2:

S

Sidar

Guest
^^Bundan sonra sizle tartışmayacağım.birbirimizin kalbini kırmayalım.herkes herkesin fikrine saygı duysun ^^

:O :O Aman Allahım rüyadamıyım :p çok anLayışLı bi arkadaş :O

Beyza' Alıntı:
Site yönetimi ; bu arkadaş ne böyLe aLtaLta mesajLar yazıyo yaa , forum kuraLLarını ihLaL ediyor biri şunu ihrac etsin :O [/SIZE][/B]

Tamam.Bundan sonra üst üste yazarım :clap2: :clap2: :clap2:[/QUOTE]

Bu arkadaşın yeni bi özeLLiğini keşfettim arkadaşLar :O espride yapabiLiyomuş :O güLeLimde ayıp oLmasın , eğitim şart :O