Hangi Gazeteleri okuyoruz?

Hangi Gazeteleri okuyoruz?

• Vakit

Oy: 19 34.5%
  • Milli Gazete

Oy: 21 38.2%
  • Zaman

Oy: 17 30.9%
  • Taraf

Oy: 3 5.5%
  • Yeni Çağ

Oy: 2 3.6%
  • Yeni Şafak

Oy: 7 12.7%
  • Yeni Asya

Oy: 1 1.8%
  • Türkiye

Oy: 3 5.5%
  • Hürriyet

Oy: 2 3.6%
  • Diğer Gazeteler

Oy: 9 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    55

KFK

İhvan Forum Üye
Şu an gündemi Taraf belirliyor. (Bunu ben söylemiyorum,bizzat Birand söylüyor.) Taraf'ı, bir tek gazete bayisine uzak bir yerde oturmam münasebetiyle Pazar günleri alamıyorum.Diğer günler her sabahki rutinlerim arasındadır Taraf almak.Türkiye'ye zaten aboneyim.

eskiden akit okurduk baktık işleri güçleri sövmek ehli sünnet olmayan yazarları doldurmuşlar hüseyin üzmez gibi adamlar hasan karakaya herkese söver ali krahasanoğlu var bi adam akıllı biraz dilpak birikimli o kadar hem radikal hem akpli üslupları çok sokak ağzı artık milli gazete okuyorum ehli sünnet yazarlar var.ciddi yayıncılık yapıyor sövmüyor sokak ağzı yok manşetten kışkırıcı manşetler amıyorlar.zaman ciddi yayın ço satıyor .bu faizli bankaların reklamlarını vermeye başladı yeni şafakla zaman okurları tepki göstermiyormu.bide zaman da liberal görüşlü yazarlar var sarmıyor .

ezfer

Asistan
YENİ ASYA OKUDM ÇAY OCAĞINA GELİYOR HEP RİSALEİ NUR ÜZERİNE SADECE NUR CEMAATİNE HİTAP EDER GİBİ BENCE BİRAZ DAHA KUŞATICI LMASI LAZIM AÇILM YAPMASI LAZIM:hosgeldin:
Zaten tek nurcuların gazetesi olan gazete bizim gazete. lahika sayfasından dolayı.... orada misyonu öne cıkartıyor.. olması lazım... açılımları nasıl yapsın peki bir fikriniz var mı? :)

Gazeteyle pek aram yok.Genelde amcamdan yürüttüğüm dergileri okurum.Arifan gibi..
Gazete okuyacağım zaman Vakit alırım ...

hasan59

Üye
her zaman Hakkın yanında batılın karşısındadır

vakit, zaman, türkiye, yeni şafak gibi, müstehcenlik içermeyen gazeteleride elime geçerse okuyabilirim.

Kimya

İhvan Forum Üye
vakit herzaman tercihimdir

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
logo.milli_gazete.jpg

zaten tek nurcuların gazetesi olan gazete bizim gazete. Lahika sayfasından dolayı.... Orada misyonu öne cıkartıyor.. Olması lazım... Açılımları nasıl yapsın peki bir fikriniz var mı? :)
başka cemaatlerede yer ayırabilir.islami camadaki yazar çizer ve düşünce adamlarına sayfalarını açabilir.ne biliyim zaman çok oknuyo mesela yeni asya pek açılamadı benim demek istediğim şu nur cemaatinden olmayanlarda alıp okuyacağı bir muhtevaya ulaşması lazım.

mdumlupınar

Profesör
gazete ayrımım yoktur.okuyabildğim kadarını okurum.neyin batıl neyin hak olduğunu biliyoruz çok şükür.

fakiri

Kıdemli Üye
Ben de size bir şey söyleyeyim mi ?
Hangi gazeteleri okuyorsanız veya hangi gazetedeki köşe yazarlarının yazılarını takip ediyorsanız, o gazeteninn ve yazarların zamanla veya tirajı arttığında kendilerini fasulye gibi nimetten görmelerine sebep oluyorsunuz !
Bunu hiç düşündünüz mü ?

:blink: