Gülen Örgütü DHKP-C Ve PKK İle Ortaklaşa mı Çalışıyor? | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Gülen Örgütü DHKP-C Ve PKK İle Ortaklaşa mı Çalışıyor?

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
AKKULIS twitter hesabından Gülen Örgütü ile ilgili şok iddialar dile getirildi. Gülen Örgütü’nün DHKP-C ile anlaştığını iddia eden AKKULIS, Başakşehir ve Sefaköy’de iki AVM’ye bu anlaşma üzerine DHKP-C’nin bomba koyduğunu ve MIT tarafından engellendiğini iddia etti.

AKKULIS twitter hesabından Gülen Örgütü ile ilgili şok iddialar dile getirildi. Gülen Örgütü’nün DHKP-C ile anlaştığını iddia eden AKKULIS, Başakşehir ve Sefaköy’de iki AVM’ye bu anlaşma üzerine DHKP-C’nin bomba koyduğunu ve MIT tarafından engellendiğini iddia etti.

Akkulis’in tweetleri Gülen medyasında yankı yaptı. Gülen’cilerin internet haber sitesi Subuo haber AKKULIS’in tweetlerini Fuat Avni’yi doğrulayan tweetler olarak haberleştirirken, Emre Uslu da şu tweeti attı: “Fuat Avni’nin terör eylemi yapacaklar, cemaate yıkacaklar uyarısından sonra AKKULİS’in yazdıklarını okuyunca ürperdim Galiba Fuat Avni haklı”

İşte Akkulis’in o şok tweetleri:

1-Gülen Örgütü Çözüm Süreci'ne karşı olduğunu her defasında ilan etmiştir. Yine bu örgüt sürekli olarak süreci sabote etmeye çalışmıştır.

2-Gülen Terör Örgütü,Çözüm Süreci kapsamında yapılan Oslo görüşmelerini sabote etmiş ardından çeteci polisleri eliyle operasyonlar yapmıştır.

3-Yine Gülen Örgütü,Çözüm Süreci'nin en önemli kişilerinden biri olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı 7 Şubat 2012'de tutuklamaya yeltenmiştir.

4-H.Fidan'ı tutuklayarak hedefi Reis olarak belirleyen Gülen Örgütü'nün planları Reis'in olayı görüşü ve Allah'ın yardımıyla engellenmiştir.

5-Gülen Örgütü, Çözüm Süreci'nin en önemli adımlarından biri olan Barzani ve Şivan Perver'in de katıldığı Diyarbakır buluşmasını sabote etmeye çalışmış ve dersane yaygarasıyla Türkiye gündemini değiştirmeye uğraşmıştır.

6-17/25 Aralık darbe girişimi sırasında da Gülen Örgütü, tam bir Kürt düşmanlığı yapıp Çözüm Süreci'ne ihanet projesi iftirasını atmıştır.

7- Çözüm Süreci ve Kürt düşmanlığı tescilli olan Gülen Terör Örgütü bugünse Uludere ve Cizre olayları ile ilgili bir propagandaya başladı.

8-Kürt halkına düşman olan; Tek Türkiye, Şefkat Tepe gibi dizileri çeken Gülen Terör Örgütü bugün HDP destekcisi bir kılıfla hareket ediyor.

9-Gülen Örgütü dersanelerinde Cizre propagandaları yapılıyor. Örgütün twitter hesapları Cizre'de yaşananların büyümesi için uğraşıyor.

10-Anlaşılan o ki
Gülen Örgütü DHKP-C'den sonra PKK'nın da başka bir kanadıyla anlaştı ve Doğu'da genel seçimlerde HDP'yi destekleyecek.

http://www.haber10.com/haber/577845/#.VLPqQrccRPM
 
Üst