Forumdaki BREMEN MIZIKACILARI

spesifik

آزادی قید و بند
Sevgili dedecim ben mezhepsiz değilim yalnız Kurancı da değilim çok az biraz modernim diyelim ... :D

fakiri

Kıdemli Üye
Sevgili dedecim ben mezhepsiz değilim yalnız Kurancı da değilim çok az biraz modernim diyelim ... :D

Evet, bahsettiğiniz kesimlerden değilsiniz ama, durumunuz bu kesimlerin kara bulutları üzerinize kabûs gibi çökmüş gibi bir görünütü arzediyor!

iqra

Asistan
ne büyük saygısızlık, ne kadar kırıcı ve kabaca bir paylaşım. ben de tarikat erbabı değilim ama bu yaptığınızı kabullenemedim. içlerinde yanlış yapanlar var ama genele mal etmek isimlendirmek büyük hakka girmek olmuş. bu mudur tek ümmet kardeşlik anlayışınız.

fakiri

Kıdemli Üye
ne büyük saygısızlık, ne kadar kırıcı ve kabaca bir paylaşım. ben de tarikat erbabı değilim ama bu yaptığınızı kabullenemedim. içlerinde yanlış yapanlar var ama genele mal etmek isimlendirmek büyük hakka girmek olmuş. bu mudur tek ümmet kardeşlik anlayışınız.

Teşekkürler (Beyim veya Bacım) !
Size ancak nick'inizin anlamı ile müsemma olmanızı tavsiye ediyoruz !

spesifik

آزادی قید و بند
Evet, bahsettiğiniz kesimlerden değilsiniz ama, durumunuz bu kesimlerin kara bulutları üzerinize kabûs gibi çökmüş gibi bir görünütü arzediyor!

Yoo gayet iyiyiz kabus görmüyorum..
yaw dede ölüp gideceğiz amellerimize bakalım
incinmeyelim incitmeyelim
peygamberimiz en çok amcasından darbe aldı bizler kardeşiz yenilmeyelim...

ummuhan

Kıdemli Üye
Budur! Lakin benzerlerini çok yazmışlığım var ama nedense(mutlak bizim tesirsizliğimizdendir) hiç kaale alınmadı. Üslubun bir mü'mine yakışmadığını söylersiniz 'Bunlara' bu az bile diye cevap gelir... Dua edelim...

fakiri

Kıdemli Üye
Budur! Lakin benzerlerini çok yazmışlığım var ama nedense(mutlak bizim tesirsizliğimizdendir) hiç kaale alınmadı. Üslubun bir mü'mine yakışmadığını söylersiniz 'Bunlara' bu az bile diye cevap gelir... Dua edelim...

Alıntısını yapıp "budur!" dediğin üyeye ne tavsiye etmişsek sana da onu tavsiye ediyoruz!
Çünkü, siz buraya okumadan-hisseyemeden ve bilmeden gelmiş bulunuyorsunuz ! Ve sadece lafla torba dolduruyorsunuz !

ummuhan

Kıdemli Üye
Alıntısını yapıp "budur!" dediğin üyeye ne tavsiye etmişsek sana da onu tavsiye ediyoruz!Çünkü, siz buraya okumadan-hisseyemeden ve bilmeden gelmiş bulunuyorsunuz ! Ve sadece lafla torba dolduruyorsunuz !
İşte örnekler gelmeye devam ediyor :) Tek okuyan ve bilen kendisisdir yine kendisine göre :))

fakiri

Kıdemli Üye
İşte örnekler gelmeye devam ediyor :) Tek okuyan ve bilen kendisisdir yine kendisine göre :))

Yazına teşekkürü karikatürize ettiğimiz bir mızıkacı bastığına göre, İblis'in şefliğini sen de kabul etmiş görünüyorsun!

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Nayır nolamaz Eba da mı işin içinde, tez kelle vurula :D

Ben teknik destek verdim...

Forumda kim olursa olsun hangi görüşten olursa olsun herkese yardım ederim...

Yalnız birisi kalbimi fena kırdı, o kişi mümkünse uzak dursun...

Selam ve dua ile...

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Bremen mızıkacılarına gelince bütün Bremen mızıkacılarını sevgi ve saygı ile selamlıyorum...

Ne yapalım bizimde üslubumuz bu...

Selam ve dua ile...

Verda

Gales
Ben teknik destek verdim...

Forumda kim olursa olsun hangi görüşten olursa olsun herkese yardım ederim...

Yalnız birisi kalbimi fena kırdı, o kişi mümkünse uzak dursun...

Selam ve dua ile...

Kalbini kıran kimdir ey Eba ?! :D

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Burada sanırım tek bir Bremen Mızıkacıları'ndan olan vardır. Ya da biraz olabilir onların şeyhi de Fakiri'dir...

ummuhan

Kıdemli Üye
Ve şayet ömer öngütü hatemi veli kabul etmezseniz yine kendisine göre siz müslüman bile olamazsınız :)

fakiri

Kıdemli Üye
Bayanlar ve Beyler!
İşi sulandırarak bir şey yaptığınızı sanmayın! Biz sizin hangi takımdan olduğunuzu biliyoruz !
Bu karikatürü sizin de mert insanlar gibi, olduğunuz gibi görünerek hangi takımdan olduğunuz açıklayın diye astık!
Gevezeliğin lüzumu yok!

ummuhan

Kıdemli Üye
Her kul Veli olabilir! Lakin her türlü melaneti yap, ben şöyleyim böyleyim de kendi kendine sıfatlar bul, etrafına bir de şuursuz güruh topla yeni dinler icat(!) et... öl git ardındaki şuursuzların zannıyla cennete yürü...........ok ne âlâ ammaaa nerdeeeee....