FETÖ Paraya Boğduğu ABD’li Vekilleri Fino Gibi Gezdiriyor : Türkiye'ye Getirdiler

KAFKAS

Kıdemli Üye
Doğru söylüyorsun, ben ticaretten anlamam, anlasaydım BENİM DE 3-4 TANE GEMİCİĞİM OLURDU!!!!

Doğru söylüyorsun ben TİCARETTEN anlamam!

MÜSLÜMAN KANI döken şerrefsizlerle ticaret yapılmasını anlamıyorum!

SİZ ANLARSINIZ!

Sizin için her şey PARA demek ki, TİCARET demek ki!

O zaman gülene otorite dediği için sahte tepkiler vermeyin! O OTORİTE diyor sen TİCARET diyorsun.

MÜSLÜMAN KANINI SATAN TACİRLER SİZİ!

ADAM GİBİ davranın!

Pardon gene ADAM GİBİ dedim, kusura bakmayın sizin ADAM GİBİ lafından gocunduğunuzu unutmuşum!
Bir ülke ile ticari ve siyasi ilişkileri sürdürmek için uluslararası sularda otorite olarak görülen ülkenin en hayırlı hizmet kurumlarıyla aynı yolda yürümeye gerek yok!!!

MÜSLÜMAN KANINI SATAN TACİRLER SİZİ!Hamasetin kitabını yazıyorsun :)Senin kafa yapına sahip olmak için d-8 diyeyim gerisini anlar mısın bilmiyorum:)D-8 ülkelerinin çoğunun eli kana bulaştı .Mısır,İran v.s..MÜSLÜMAN KANI döken şerrefsizlerle ticaret yapılmasını anlamıyorum!:)Bu arada yahudi şirketi olan youtube ,dan video ve twitter dan ,facebook dan paylaşımda bulunmayalım:)
Abd,Rusya,İngiltere,Fransa,Mısır,İran,Çin,Hindistan ticareti keselim :)Senin kafa yapına göre!!!

Bu kafa yapısı ile no ticaret no diplomasi!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bir ülke ile ticari ve siyasi ilişkileri sürdürmek için uluslararası sularda otorite olarak görülen ülkenin en hayırlı hizmet kurumlarıyla aynı yolda yürümeye gerek yok!!!

MÜSLÜMAN KANINI SATAN TACİRLER SİZİ!Hamasetin kitabını yazıyorsun :)Senin kafa yapına sahip olmak için d-8 diyeyim gerisini anlar mısın bilmiyorum:)D-8 ülkelerinin çoğunun eli kana bulaştı .Mısır,İran v.s..MÜSLÜMAN KANI döken şerrefsizlerle ticaret yapılmasını anlamıyorum!:)Bu arada yahudi şirketi olan youtube ,dan video ve twitter dan ,facebook dan paylaşımda bulunmayalım:)
Abd,Rusya,İngiltere,Fransa,Mısır,İran,Çin,Hindistan ticareti keselim :)Senin kafa yapına göre!!!

Bu kafa yapısı ile no ticaret no diplomasi!!!

cxtzji7pukfdr9tha.jpg

eminim gülen akpyi desteklemeye devam etseydi onun otorite lafını canla başla savunurdunuz siz:)