Fethullah Gülen'in acı günü

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
281120141009053493021_2.jpg

FETHULLAH Gülen'in kardeşi 72 yaşındaki Seyfullah Gülen, bir süredir tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

STV ana haber spikeri Kemal Gülen'in babası olan Seyfullah Gülen, 4 ay önce geçirdiği kalp krizi nedeniyle Erzurum'daki Özel Şifa Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Kalp ve solunum yetmezliği bulunan Seyfullah Gülen, bir ay önce de beyinde pıhtı atması nedeniyle yoğun bakıma alındı. Geçirdiği kısmi felç sonrası yaşam destek ünitesine bağlı olan Seyfullah Gülen, bugün saat 07.30 sıralarında yaşamını yitirdi.

http://www.dha.com.tr/fethullah-gulenin-kardesi-seyfullah-gulen-vefat-etti_813662.html

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Müslüman olarak bildiğim merhum'a rahmet diliyorum, Allahü Teala rahmet etsin... Yakınlarına sabırlar dilerim...

Ahmet

Çöl Aslanı
Allah rahmet etsin.

Kaçak

Yeni
Arkadaşlar ...
Tebrik ve taziye gibi etkinlikler çakılmaksızında yapılabilir ...
Fırsatını buldum çakıveremde gidem tarzı yaklaşımlar cidden olmuyor ...
Bir diğer konuda da aynısı yaşandı ...
Çakımınız ağır basıyor ise , ki olabilir mümkündür insanidir , suküt ediverin ...
yok çakımınızı yenecek erdem ve olgunlukta iseniz , kibar ve standart taziye/tebrik cümleleri sarf edip usulca çakmak üzere köşenize çekilmenizde hiç bir rencide edici , erkekliği yitirici durum yoktur rahat olabilirsiniz ...

agbi

Yasaklı
Yakından tanıdığım bir İnsan dı

MEKANI CENNET OLSUN.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Arkadaşlar ...
Tebrik ve taziye gibi etkinlikler çakılmaksızında yapılabilir ...
Fırsatını buldum çakıveremde gidem tarzı yaklaşımlar cidden olmuyor ...
Bir diğer konuda da aynısı yaşandı ...
Çakımınız ağır basıyor ise , ki olabilir mümkündür insanidir , suküt ediverin ...
yok çakımınızı yenecek erdem ve olgunlukta iseniz , kibar ve standart taziye/tebrik cümleleri sarf edip usulca çakmak üzere köşenize çekilmenizde hiç bir rencide edici , erkekliği yitirici durum yoktur rahat olabilirsiniz ...

​Haklısın, düzeltiverdim... İyi yaşamlar...

talib

Kıdemli Üye
Ve hemen sonra haber gelir ki Pensilvanyadaki zatın kardeşi de vefat etmiş. Malum şahıs yine twit atar

talib

Kıdemli Üye

"Ölüm" ile mesajların alakası nedir anlamadım..??? İnsanda biraz haya olmalı değil mi..?

haya mesajı kime anlamadım ama.. iki ölüm mesajına bu derece zıt yorum getiren pensilvanyalı şakirdinde haya olmadığı aşikar.

bunlar siz onlara para verirken, bana risale oku abi derken insan görünümündedir. hortum kesilince gerçek yüzleri çıkar ortaya.

talib

Kıdemli Üye
Dengesiz zeka sahibi şakirtlere orantısız zeka sahiplerinden güzel cevaplar:

levent48

Kıdemli Üye
Ölüm bir ceza olsaydı peygamberler ölmezdi...Allah c.c. taksiratlarını affetsin...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
haya mesajı kime anlamadım ama.. iki ölüm mesajına bu derece zıt yorum getiren pensilvanyalı şakirdinde haya olmadığı aşikar.

bunlar siz onlara para verirken, bana risale oku abi derken insan görünümündedir. hortum kesilince gerçek yüzleri çıkar ortaya.

fetulahçılar için "şakird" kavramını kullanmaktan vazgeçmeyecekmisiniz. kaç kez daha rica edeceğiz....

Havas

Kısıtlı Erişim
Allah rahmet eylesin.